14.7.2020 | Svátek má Karolína


Diskuse k článku

Končí třetí týden

Je to skutečně světová válka proti neviditelnému všudypřítomnému nepříteli. Stav nouze trvá tři týdny a v týdnu následujícím bude poslanecká sněmovna vládě schvalovat další postup.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Máš 4.4.2020 1:27

Jak mám pana Neffa upřímně rád, těším se často na jeho komentáře ke dni atd., tak si myslím že je teď úplně vedle. Právě globální oteplování a chování se prasácky k přírodě, naprostá nenažranost, že si nikdo neodpustí nic, kdy si i zadluženej člověk z nájmu jede za 1000 kc za letenku do Říma nás navezla do tohohle stavu. Vše se zrychluje, i totální krach! Nehodíme-li po této lekci brzdu, tak good luck naše děti!!! Osobně si myslím, že při pokusu o návrat k původnímu způsobu života před kovidem nebude na zemi v roce 2050 - 70 co dýchat, natož jíst!!! USA jsou na začátku, uvidíme kam se vydají po kovidu?

J. Zima 4.4.2020 11:55

Jestli něco je opravdu prasáckým chováním k přírodě, tak je to neomezené množení lidí v primitivních společnostech Asie a Afriky svázané převážně s islámem.

J. Frček 4.4.2020 0:43

Worldometer o pulnoci vychrlil dva nové smutné rekordy. Za posledních 24 hodin přírůstek nakažených v USA 30 000 a 1 120 mrtvých ve Francii. Vláda sice dělá chyby, ale opatření zatím fungují. Na to, v jakém rozkladu je naše zdravotnictví, to je úspěch. Ekonomice nerozumím, proto jí nezmiňuji. Blbci budou vždy kritizovat a blbci jsou i v současné vládě. Je to tím, že blbci mají ostré lokty a jdou za svým přes mrtvoly... Takže se začínají politici hašteřit a přitom si v porovnání s velmocemi vedeme velice dobře. Mě osobně mrzí, že vláda nepodpořila české výrobce ochranných pomůcek. A tak si národ zase pomáhá sám. Na 3D tiskárnách se na vysokých školách tisknou masky a štíty pro zdravotniky. A z nanovláken vyrábějí filtry. Bohužel bez masové podpory státu...

H. Kotaz 4.4.2020 0:15

Jsou i jiní, než jenom zelení " spasitelé " světa. Avšak stejně zarputilí ve svých pravdách.

Svět bude jiný, takže můžeme doufat, že už nezískají takovou podporu a sílu, jakou měli doposud.

R. Langer 4.4.2020 6:14

Jaký jiný?

K. Nový 4.4.2020 0:04

Tak, tak.

Jediné k čemu green deal povede, je stěhování toho zbytku průmyslu z EU do Číny a jiných zemí Asie, za levnější energií.

Tohle je třeba vetovat.

A pokud to nepůjde, odejít z EU.

Pokud to neuděláme, zůstane z nás skanzen pro čínské turisty.

P. Jirkovský 4.4.2020 0:25

Jen mimořádnej trouba dokáže dovodit, že stěhování průmyslu a kapitálu na východ za vyšší efektivitou vstupů se stalo a stane vlivem zelených. A až vy - kdo vůbec jste vy (neuděláme, zůstane z nás) - se jednou ukážete světu, jakou budoucnost nabídnete? Stejně zasranou a špinavou jako třeba Most nebo Ostrava?

K. Nový 4.4.2020 0:55

Stěhování průmyslu na východ se stane vlivem Green deal zcela jistě.

Proč?

Jednoduché - zdraží energie. A energii potřebujete ke *každé* výrobě.

PS: CO2 není špinavý. Mrkněte na suchý led - je to CO2 v pevném skupenství.

P. Jirkovský 4.4.2020 8:52

Ach bóže, s tím suchým ledem jste ně to teda nandal, jen co je pravda.

R. Langer 4.4.2020 6:20

Takže normální trouba jako ty předpokládá, že průmysl se bude vlivem Zelených bolševiků stěhovat kam? Kromě toho, ten tvůj blábol nedává smysl, Zelený bolševiku. A zasranou a špinavou budoucnost nabízeli jedině stejní bolševici jako ty, soudruhu, to si laskavě uvědom!

P. Jirkovský 4.4.2020 8:50

Zalez trotle nevzdělanej, tupej. Nadávat do bolševiků umí jen taková křivá špína, jako seš ty, hovado. Vůbec nevíš, o čem je řeč a jen sliníš.

M. Matura 4.4.2020 7:27

Oni si tihle zelení magoři myslí, že celý východní svět bude Evropě prodávat za výrobní náklady včetně nuzáckych mezd baterie, turbíny, elektroniku, atd. , Evropa na to nalepí štítek výrobce a s mastnou přirážkou jim to dodá zpět. A obyvatelům se bude vyplácet z tohoto vývaru jednotný příjem a budou si žít jak v ráji v zemi bez hnusný výroby a v ovzduší bez CO2.. H.v.n .

J. Zima 4.4.2020 11:50

A to bude komunismus v praxi. Geniální řekl by jistě Lenin.

J. Jurax 4.4.2020 13:45

Pod efektivitou vstupů se třeba rozumí i energie nezdražená odpustky za emise a zelenou politikou tzv. obnovitelných zdrojů.