18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Klopotná je cesta k vládě

Cesta k vládě se pomaličku překlápí do grotesky. Logika napovídá, že ve věci ministra zahraničí buď lhal Andrej Babiš, anebo prezident Miloš Zeman porušil ústavu. Není ovšem vyloučeno, že pravdivé jsou obě možnosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Bystriansky 29.6.2018 17:12

Re: My jsme teda partner k pohledání.

nejlepší posbírají

J. Anděl 29.6.2018 18:21

Re: My jsme teda partner k pohledání.

Jestli o ty dotace musíme "žebrat", tak je to nedůstojné a mělo by to přestat.

Nejsem zdejší neochvějný odpůrce migrantů, ale prosím pěkně neurážejte sebe a druhé tvrzením, že žebráme. Nikdy jsem nepochopil, jak může Čech napsat, že "my Češi" jsme v nějakém smyslu svině. Připadáte si taková sama? Jsou takoví všichni vaši přátelé, vaše rodina? Asi ne.

D. Bystriansky 29.6.2018 16:58

Re: My jsme teda partner k pohledání.

To jste, fakt!

J. Anděl 29.6.2018 18:18

Re: My jsme teda partner k pohledání.

My Jindřich Anděl nenatahujeme.

Konečně jsem dočetl až sem a pochopil :-)

P. Vandas 29.6.2018 16:43

Bez Poche bně Babiš v EU zabodoval. :-):-):-)

P. Vandas 29.6.2018 16:03

Premiér Babiš odmítl všechno. Tak je to správné. :-):-):-)

Ne podle řečí, ale podle činů hodnotím předsedu vlády na summitu EU. Udělat vše tak, jak jsem to od premiéra své země očekával. Píši mu velké plus. Kladně hodnotím i jeho zásluhu o udržení naší těžce získané špatné pověsti v EU. :-):-):-)

L. Kolman 29.6.2018 16:25

Re: Premiér Babiš odmítl všechno. Tak je to správné. :-):-):-)

Teď machrujete, kdyby vám ale před časem zvolili za prezidenta vašeho vysněného arciknížete, měl jste dnes na mlýně za pacholky Araby a černochy. Teď naštěstí vykořisťujete jen ukrajinské banderovce.

P. Vandas 29.6.2018 16:41

Re: Premiér Babiš odmítl všechno. Tak je to správné. :-):-):-)

To jistě, ale věz Láňo, že uznávám, že jsem se tehdy mýlil. To se tobě stát nemůže. :-):-):-)

V. Kotas 29.6.2018 16:02

Tak na jižní Moravě začali používat policejní autobus,

po vzoru Německa, se vším dnes dostupným záznamovým vybavením, na kontrolu řidičů kamionů a dalších účastníků provozu na dálnicích. Doufám, že ho začnou využívat na všech dálnicích a začne být na nich " veselo ".

J. Vobr 29.6.2018 15:44

OPSANÁ DIPLOMKA JE HOWNO !!!

Taková Řápková ani nevěděla,kde je děkanát fakulty !!!

_____________________________________________________

:-)))

:-)))

L. Kolman 29.6.2018 15:49

Re: OPSANÁ DIPLOMKA JE HOWNO !!!

Je to cypovina, neznám nikoho, kdo by něco neopsal. Teda kromě mě a Vandase.

I. Mertl 29.6.2018 15:58

Re: OPSANÁ DIPLOMKA JE HOWNO !!!

Je to pravda, nějaký diplom je té paní stejně na prd, protože se na všechno stejně bude chodit ptát Velikána.

P. Vandas 29.6.2018 16:06

Re: OPSANÁ DIPLOMKA JE HOWNO !!!

No moment. Já diplomku vytvořil sám a neopisoval ji. Ten můj článe, jak jsem na VŠ opisoval, byl o zkoušce ze Stavebních hmot. Takže trochu prr, Láňo! :-):-):-)

J. Jelínek 29.6.2018 16:10

Re: OPSANÁ DIPLOMKA JE HOWNO !!!

Kolik těch opsanejch diplomek tak denně wyserete? Baj voko.

L. Kolman 29.6.2018 16:33

Re: OPSANÁ DIPLOMKA JE HOWNO !!!

To o ničem nevypovídá, jestli někdo něco málo nebo více odněkud opsal, stejně jsem z toho v životě potřeboval sotva čtvrtinu - z toho, z čeho nás tam na přednáškách a u zkoušek trýznili. To snad vypovídalo akorát něco o tom, jestli jste schopen se to nabiflovat.

J. Vobr 29.6.2018 15:41

BEZ POCHE SE REPUBLIKA NEOBEJDE !!!

To si pamatujte !!!

_____________________________________

J. Jelínek 29.6.2018 15:58

Re: BEZ POCHE SE REPUBLIKA NEOBEJDE !!!

A víc vám neřekne!!!!

J. Kombercová 29.6.2018 16:04

Re: BEZ POCHE SE REPUBLIKA NEOBEJDE !!!

Snad, doufejme.

K. Berka 29.6.2018 14:01

Už se to blíží

Mějte na paměti, že v půli července bude jedno setkání, viz fotka

http://6b.cz/4Nrd

L. Kolman 29.6.2018 14:19

Re: Už se to blíží

Hezcí kluci, sluší jim to. To budou hezké dětičky. Blonďaté, chytré, bohaté.

L. Kolman 29.6.2018 13:57

Se vzpamatujte, jsme přece lidé!

Vzhledem k tomu, že patříme mezi ty příkladně ochotné a byli jsme vždy velmi vstřícní k osvobozovacím mírovým misím a humanitárním bombardováním, si přece těch cirka 10 tisíc osvobozených zasloužíme. Pro začátek. Když se dobře asimilují, můžeme si přivést další. Jim vybudujeme v Praze hezké sídliště plné zeleně, s příkladně fungující infrastrukturou. Kina, školky, školy, dětská hřiště, tenisové kurty, polikliniky, kulturáky, herny, fungující veřejné dopravní spojení do centra města. Aby poznali, co je to ten skutečný život ve svobodě a demokracii, když někde není ten diktátor.

R. Neveselý 29.6.2018 13:50

A je to !!

Na seznamu byla zapsána u ministra zahraničí 2 jména, Poche a Hamáček, prezident si tedy mohl vybrat. Ústavně je to v pořádku, pravili experti. Jen Hamáček je za vola...

P. Spáčil 29.6.2018 14:11

Re: A je to !!

To říkal už včera MZ na briefingu u Soukupa. (:-))

Socdem to ví a AB podpoří, řekl to dnes předseda jejich poslaneckého klubu.

R. Neveselý 29.6.2018 14:27

Re: A je to !!

Koukáte na Barrandov? To jste teda klesl dost hluboko.

P. Spáčil 29.6.2018 14:38

Re: A je to !!

Ne, nekoukám. Jestli to nevíte, tak na zpravodajských servrech si o tom přečtete výcuc, co povídali.

R. Neveselý 29.6.2018 14:41

Re: A je to !!

Tak jak vidíte, slyšel jsem až dnes. Nemám čas brouzdat, maje užitečnější práci.

R. Stary 29.6.2018 13:07

Stav evropskych financi

Staty v EU jsou zadluzene, ale to co statnich kasach je se bude plundrovat. A v EU pribude milionaru a migrantu. Ze je vseobecna spokojenost, to se nelze divit. Pani Merkel muze prezentovat vysledky.

H. Omar 29.6.2018 13:34

Re: Stav evropskych financi

Markel odpovídá jen za Německo a tam to zatím ještě jde. Dokonce mají přebytkový rozpočet....

R. Neveselý 29.6.2018 13:58

Re: Stav evropskych financi

Německo je zadlužené, momentálně přebytkový rozpočet to nezachrání. Ostatně, přebytkový rozpočet si může naplánovat každá země, jen ta bilance, že...

H. Omar 29.6.2018 14:04

Re: Stav evropskych financi

I loni měli přebytkový rozpočet a snižovali své zadlužení. Letos samozřejmě uvidíme....