30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Klabzubova jedenáctka 2

Vcelku je jasné, co je to ministr. Ani s náměstkem ministra si nemusíme lámat hlavu: když je ministr nemocný nebo má dovolenou nebo je v cizině, zaskočí náměstek. Co je to ale zmocněnec?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Staronový 26.5.2020 22:53

Na vojně se říkalo "číslo hovoří". Na čínský vir by to taky mohlo platit.

Že se Švejdové s ním vypořádali lépe než Česko, na to věřila jen Václavíková. Zřejmě taky nezná reprodukční čísla.

M. Mařák 26.5.2020 22:03

Ten článek je již měsíc starý. Z různých důvodů, které tady nemá cenu vypisovat, jsem se definitivně vykašlal na naši blogoscénu zadarmo a předplatil jsem si WordPress.com, kde jsem přesunul některé z posledních textů. Jelikož jsem na tom dělal minulou neděli, mají datum z minulé neděle.

Takže tady je již tuším minimálně dva týdny pohyb bez bumážek, akorát tady na Alsasku jsme v pohybu omezeni vzdáleností 100 km od bydliště. Já ne, páč nejsem Francouz a mám český pas. Mohl bych kmitat po celé Francii, kdybych chtěl.

A to již bylo pro dnešek opravdu vše.

J. Fialová 26.5.2020 22:05

To jste mohl napsat hned, a neodkazovat na článek neaktuální :)

Ale dík, mějte se.

D. Švik 26.5.2020 20:47

Havlopodní kolaboranti

se štěkají. Hřib je prý arogantní hovado, Udženija se nemá prý chovat, jako na Balkáně. Udženija chtěla Hřiba vyfackovat, k čemuž nakonec nedošlo. Škoda. Do toho mele ten blb Fiala, že bude příští premiér. Tak jistěěě :-)

M. Mařák 26.5.2020 21:01

Něco jsem našel ze staré známosti speciálně pro Vás:

;-)

https://www.youtube.com/watch?v=vFvYuBpnv0s&list=WL&index=133&t=0s

M. Ilsner 26.5.2020 21:07

Havlopodní je co?

Babišiodní kolaboranti Hamáček, Zaorálek a Schwarzenberg (ten už neví co podepisuje), to jsou zrádci Izraele. Ne Havloidi.

V. Hájková 26.5.2020 20:33

Na LIDOVKÁCH - je skvělý rozhovor s p. docentem MAĎAREM !

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ!!!!

I. Kellner 26.5.2020 20:36

Orbán - fuj!!

P. Forejt 26.5.2020 20:38

babi, už to raději vypněte. Začíná to vypadat, že máte ta media jako afrodiziakum. A přitom nemáte tu mykózu ještě doléčenou ....kucky.

V. Hájková 26.5.2020 20:03

Dnes stálo za to poslouchat poslaneckou sněmovnu. BUREŠ - byl poslanci přistižen , že nejméně 10X LHAL ! Prostě tuto zem - díky tupým ovcím které se i zde vyskytují ve velkém množství - :-) drží v drápech prolhaný podvodník a fízl!

M. Mařák 26.5.2020 20:07

Ale zase ho má EU v hrsti kvůlivá toho porcování neskutečně obrovského EU medvěda chřipkového.

V dnešní převratné době je třeba myslet dopředu a uvažovat státotvorně (rozuměj evropskofederativnětvorně).

R. Sorge 26.5.2020 20:10

Vždyť to je/bude na dluh. To si můžeme půjčit za lepších podmínek.

M. Mařák 26.5.2020 20:13

Nechte čagan viset a vyčkejte.

Uvidíte.

R. Sorge 26.5.2020 20:20

Na co mám čekat ? Že to nebude na dluh a někdo to EU daruje ? To se nedočkáte.

J. Anděl 26.5.2020 20:22

Odhaduji, že máte počkat, až se naše vláda zadluží, aniž by se vás ptala ;-).

R. Sorge 26.5.2020 20:24

To pak není "porcování medvěda", když je to na dluh.

J. Anděl 26.5.2020 20:27

Jen jestli to není porcování medvěda, jakýho svět neviděl...

M. Mařák 26.5.2020 20:44

Pan premiér neprotestuje proti celému tomu principu jako takovému, to je třeba si uvědomit a z toho je třeba vycházet, řekl bych.

Vadí mu, že je to nefér (ČR zatím výhledově nedostane nic, nebo málo, není v ní chřipka), no a potom mu vadí, že by se medvěd porcoval formou půjček (přeje si to šetrná čtyřka, která je však ekonomicky nepodstatná) a nikoliv formou dotací a subvencí, jak navrhuje Macron s Merkel.

Podle mne je již ruka takřka v rukávu a je třeba vše jen trochu doladit, aby byl každý spokojen. Konečně dochází k posunu, který očekávám od brexitu a který doposud blokovali Britové.

P. Staronový 26.5.2020 21:00

Jistěže bude uplácán nějaký kompromyš, obsahující to nejhorší z možných verzí. Jako obvykle.

M. Mařák 26.5.2020 21:03

Posun k fiskální unii se rýsuje, řekl bych.

P. Staronový 26.5.2020 21:16

Vyloučit to nelze, jižní vyžírkovské křídlo posílilo. Vsadím pětku proti rezaté kudle, že to nažene dost voličů "pravicovým extrémistům".

R. Sorge 26.5.2020 21:12

Co jsem četl - už je to pár dní - tak Babiš říkal, že EU by si měla půjčit jen tolik, kolik bude očekávaný výpadek v platbách od členských států.

Ručit a platit dluhy za někoho jiného je nesmysl.

Žádný medvěd to není, je to dluh. To si s manželkou taky můžete půjčit a krátkou dobu si žít jako boháči.

M. Mařák 26.5.2020 21:16

Nechal bych tu zajímavou myšlenku vyklíčit, uvidíme, jaký kvítek z ní příští jaro vyroste.

I'm very optimistic about the future of EU. Yo, nebo co.

R. Sorge 26.5.2020 21:21

Nevím o jaké myšlence píšete. Dělat dluhy a neefektivně utrácet peníze umí každý trouba. A obvykle to pak vezme špatný konec.

M. Mařák 26.5.2020 21:27

Špidlismus-babišismus je teď globální světový trend, Vy jste asi zaspal dobu, nebo co.

P. Staronový 26.5.2020 21:35

Globální ne, EUnijní jo.

M. Mařák 26.5.2020 21:37

Aha, tím chcete říct, že u FEDu se nebudou tisknout tuny zelených papírků a podobně?

F. Sojka 26.5.2020 21:39

Šetrná čtyřka, je ekonomicky nepodstatná, protože moc nedostane a kasírovat budou podstatné NÁRODY, tedy ekonomicky podstatné.

Vy to máte, Mařáku, v tý hlavě fakt srovnaný.

M. Mařák 26.5.2020 21:44

Ano, mám, vím o tom. Co se dá dělat, již jsem se takový narodil, nebo co.

V. Hájková 26.5.2020 20:16

Víte oč dnes sněmovna jednala? Opět zase jen o penězích- které chce spolu se SCHILLEROVOU - ukrást městum - obcím a krajum! Tak ostrou debatu jsem už dlouho nezažila- ten dostal ceres - jsem zvědavá jestli ti socani budou o této jejich prasárně hlasovat pro něho! To už bude jejich uplný konec!