5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

Jak udělat z prdu kuličku

Hrůzostrašné zjištění! Dá-li si každý z nás, nezodpovědných všežravců, k obědu biftek, zaviní tím katastrofu, neboť přispěje k radikálnímu zrychlení globálního oteplování.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Real 11.9.2008 19:31

Re: Re: Re: předpokládám, že vaše kočky dobře vědí, kde vás hledat :-)

 než ,, mao " spíše ,, maso";-D

PetrH 11.9.2008 20:02

Re: Re: Re: Re: předpokládám, že vaše kočky dobře vědí, kde vás hledat :-)

Tak to je jiná. Už jsem se lekl, že kočky ideologicky školíte na Dlouhý pochod.;-D

whocares 11.9.2008 19:04

Re: .

No tak to skoro vypadá, že si možná přece jen někdo na 11.9. vzpomněl... :-/

AndyO 11.9.2008 18:31

to by mne zajímalo víc než ty krávy- jak se chodí venčit kočky?

My to tu děláme tak, že od kompu zasyčíme kššššc- a ony se jdou vyvenčit samy.

Real 11.9.2008 19:43

Re: to by mne zajímalo víc než ty krávy- jak se chodí venčit kočky?

My bereme kšíry a jdeme se projít!;-D A pak řve do rána u dveří , na lodžii ,na terase a snaží se proškrábat ven;-D

clay 11.9.2008 18:31

nechte to Metelkovi

on vám to namodeluje;-)

cavolaia 11.9.2008 18:22

Ale vsichni budeme blbi

kdyz budeme jist jenom zeleninu, ovoce a obilniny. Jak oznamuje prof. David Smith z Oxfordu, vitamin B 12 je dulezity pro fungovani pameti. A ten se nachazi v rybach, mase a mlece. Tak mi to nejak nevychazi : at' jsme blbi, jen at jsme ???

Schumacher 11.9.2008 19:01

A ten se nachazi v rybach, mase a mlece a

v lékárně ;-D

PROKOP BUBEN 11.9.2008 18:10

JE S PODIVEM

Že si nikdo s komentátorů nevzpoměl v NP na tu hrůzu co způsobili teroristé v USA před lety......Zatímco probíráme Hovězí i Vepřové, Vlastika Volavku Mičurinoviče, Darebáka s andělskím ksichtíkem v rukou superšejdířů a pod.

dr Turnovský 11.9.2008 18:33

Re: JE S PODIVEM

ale ano pane Buben, ale ano. jenom nevidím jediný důvod, dávat sem cokoliv o takovém osobním tématu.

dr Turnovský 11.9.2008 17:52

Zebro, Vy KONI....

pavle jsem už ráno vyjevil co si o tom myslím....a přeci Vy stejně nic takového jako jsou bílkoviny, aminokyseliny, vitamíny......nejíte. Dejte si radši trávu, Ta senáž Vám nedělá dobře

Glock 11.9.2008 17:56

Re: Zebro, Vy KONI....

nechte to koňům ...;-)

Zebra 11.9.2008 17:59

Re: Zebro, Vy KONI....

Turnovský, Turnovský, já přeci vím, že vy si něco myslíte o všem a neváháte nás tím oblažit. Já se ptal, co o tom víte ! Pozdravujte ovečky, ať se tuží, čerstvý ovčí sýr, parenica -ať se jim produkce daří.

dr Turnovský 11.9.2008 18:06

Re: Re: Zebro, Vy KONI....

víte, já neumím počítat bílkovinou bilanci a to jsem psal ráno paní Pavle. takže ani náznakem,, neberu tu Vaši připomínku o všeználkovství. Taky netuším, kdo by to vůbec někdy k něčemu potřeboval. 

A u nás se ovešky nedojí a tudíž syr, mléko nejsou.

clay 11.9.2008 18:21

Re: Re: Re: Zebro, Vy KONI....

nemůžu uvěřit, že se člověk vrátí ke kompu po x hodinách a zebra tu mele jak na začátku. Není dneska nějaká divná časová smyčka?:-)

dr Turnovský 11.9.2008 18:32

Re: Re: Re: Re: Zebro, Vy KONI....

naopak, já jsem rád, že někdo řeší palčivé otázky doby, sice bez elementárná znalosti věci samé, ale i to se počítá

clay 11.9.2008 18:44

Re: Re: Re: Re: Re: Zebro, Vy KONI....

nic proti tomu, kdyby dotyčnej aspoň zaznamenal, co jste mu už jednou psal...

clay 11.9.2008 18:14

Re: Re: Zebro, Vy KONI....

jste natvrdlej?8-o

Pavla B. 11.9.2008 18:07

Re: Zebro, Vy KONI....

Zastala bych se Zebry v tom, že se drží tématu úvodníku. No a o tomto tématu se dá sice taky všelijak žvanit, ale není to tak úplně jednoduché jako žvanit třeba o Tlustém. Chce to přece jenom mít názory trochu podložené realitou, kdežto o Tlustém stačí mít "světonázor":-)

Ještě jednou dík za výpomoc:-)

dr Turnovský 11.9.2008 18:12

Re: Re: Zebro, Vy KONI....

já si myslím, paní Pavlo, že to prostě spočítat nejde. Neboť je tam strašně proměných a vstupů, o které se mohou měnit poměrně řádově. Třeba když je sucho, krmení je hnedka jinak "kvalitní" a tak podobně.

clay 11.9.2008 18:59

Re: Re: Re: Zebro, Vy KONI....

jediným racionálním výsledkem diplomky na tohle téma by pravděpodobně bylo, že to nemá smysl počítat...

Pavla B. 11.9.2008 19:28

Re: Re: Re: Re: Zebro, Vy KONI....

Takových diplomek je ovšem hodně - a nejen diplomek:-D

Zebra 11.9.2008 17:34

Možná že vám připadá, že s tím zbytečně otravuji,

ale vidím, že další zemedelský expert dorazil z pole role ke struku mateřského compu. Tak Šumaváče, uchopte se příležitosti vyniknout kde Turnovský hanebně zklamal. Prozraďte Pavle B, mně a rézince, jaké je srovnání produkce bílkovin mléčných a masných plemen skotu !

AndyO 11.9.2008 17:36

Re: Možná že vám připadá, že s tím zbytečně otravuji,

vy teda máte v tý zoologický starosti 8-o

Zebra 11.9.2008 17:41

Re: Re: Možná že vám připadá, že s tím zbytečně otravuji,

To není starost, to je zvědavost !

clay 11.9.2008 18:18

Re: Re: Re: Možná že vám připadá, že s tím zbytečně otravuji,

kůň plave nebo se odráží ode dna?;-P

když jste zvědavej, tak si to račte zpětně nalistovat, máte to tamRv

vlk 11.9.2008 17:36

Mohu se zeptat, k čemu že je to dobré?

Zebra 11.9.2008 17:40

Re: Mohu se zeptat, k čemu že je to dobré?

No, už se to nakouslo...Pavla B. to chtěla vědět....mě to zajímá, kdo pindá, jestli parciální nobelista Pachauri, nebo redaktor Wagner...jestli jsem se sek moc nebo málo....

Pavla B. 11.9.2008 17:42

Re: Re: Mohu se zeptat, k čemu že je to dobré?

Jsou tam vzadu nějaké nové informace? V práci nám bum bác ve 14 hodin vypnuli proud.