16.6.2024 | Svátek má Zbyněk


Diskuse k článku

Hra na hlupáka

Předseda vlády si dopisuje se svým vicepremiérem v kauze, která silně zavání daňovým podvodem. Je to směšné, avšak zároveň hrozivé. Ukazuje se, že za stávajících pravidel je ministr financí prakticky neprůstřelný, protože má na povel všechny orgány, které se zabývají kontrolou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Břízová 17.2.2017 12:19

Re: Sobotka: Zákaz spolupráce ČSSD s KSČM ve vládě je přežitý

Co myslíte, pane Matuško? Přijali by komunisti nabídku vstoupit do vlády s ČSSD? Já si myslím, že ne. A stejně kdo by se k nim přidal? Spolu dají tak akorát 30%.

J. Franke 17.2.2017 12:31

Re: Sobotka: Zákaz spolupráce ČSSD s KSČM ve vládě je přežitý

Tak tak...

O. Uživatel 17.2.2017 13:04

Uživatel požádal o vymazání
K. Němec 17.2.2017 12:31

Re: Sobotka: Zákaz spolupráce ČSSD s KSČM ve vládě je přežitý

Vy myslíte paní Břízová, že komanči budou mít ve volbách kolem 25% hlasů? To snad ne. ČSSD bude mít tak 5 až 7%. Víc ne.

I. Břízová 17.2.2017 12:38

Re: Sobotka: Zákaz spolupráce ČSSD s KSČM ve vládě je přežitý

No já nevím. Ale bylo by to dobré.

J. Kombercová 17.2.2017 12:46

Re: Sobotka: Zákaz spolupráce ČSSD s KSČM ve vládě je přežitý

K čemu dobré?

Podívejte se na preference ostatních stran. Suverénně vede Babiš. Pro něho tedy dobré. Pro mě ne. Z ostatních složit koalici... pokud tedy bude některá ze stran mít na to, aby složila koalici (a byla by to koalice velmi různorodá). Jo, bude to asi zajímavé... a nebo bez překvapení.

I. Břízová 17.2.2017 12:56

Re: Sobotka: Zákaz spolupráce ČSSD s KSČM ve vládě je přežitý

No já nevím, paní Kombercová. Skoro bych řekla, že Sobotka povykuje,ale v případě nutnosti se stejně spojí i s Babišem. Případně nový předseda vše přehodnotí. A spojí se s každým, jenom aby mohli chránit obyčejné lidi.

K. Němec 17.2.2017 13:04

Re: Sobotka: Zákaz spolupráce ČSSD s KSČM ve vládě je přežitý

K čemu dobré paní Kombercová? No, podle mého názoru pokud půjde ČSSD dolu, stejně jako ODS či TOP kteří tam jsou, bude to další narušení stranické mafiánské pozice ve vedení státu. Ona tedy nezmizí, ale nebude si tak moc jistá ve svých pozicích a nebude snad tak drze prosazovat své zájmy. A to bude jedině dobře.

J. Vlk 17.2.2017 12:35

Re: Sobotka: Zákaz spolupráce ČSSD s KSČM ve vládě je přežitý

ANO, SPD a KSČM by už bylo jiná káva.

O. Uživatel 17.2.2017 13:05

Uživatel požádal o vymazání
D. Polanský 17.2.2017 12:11

Pokud by vše zafungovalo jak má,

měli by padnout oba: Babiš a Sobotka a někdo třetí by se měl smát. Momentálně se směje 500 migrantů, kteří dnes zdolali 6 m vysoký plot v španělské enklávě v Maroku. Tak přemýšlím, k čemu máme armády NATO? Aby vyhrožovaly Rusku a přitom nechaly zaplavit Evropu migranty? Možná je takový tajný plán.

V. Novák 17.2.2017 12:55

Re: Pokud by vše zafungovalo jak má,

To, že se dostali přes plot ještě neznamená, že tam taky zůstanou.

Mimochodem - ani Ceuta ani Melila nejsou enklávy.

R. Brzák 17.2.2017 11:53

Aston se v úvodníku plete - důvody, proč Sobotka "laškuje"

s "milostnou" korespondencí, jsou křišťálově jasné - protože alternativou je pád vlády...takže nic nového, "pragmaticky" drží vládu a koryta...

J. Kombercová 17.2.2017 12:03

Re: Aston se v úvodníku plete - důvody, proč Sobotka "laškuje"

...u vědomí, že po příštích volbách už ve vládě sedět nemusí.

A já zas nemusím ani Sobotku, ani Babiše. A svět se točí. :)

J. Franke 17.2.2017 12:14

Re: Aston se v úvodníku plete - důvody, proč Sobotka "laškuje"

A já se na volby těším. Protože jsou tajné, nebudu vědět, komu jsem dal hlas. K urně si přinesu ty lístky, které projdou domácím prvním kolem a za plentou se zavřenýma očima jeden vyberu a dám do obálky, zbytek pak vyhodím.

Aspoň nebudu zklamaný ze svých kandidátů, protože nebudu vědět, komu jsem hlas dal.

J. Franke 17.2.2017 12:15

Re: Aston se v úvodníku plete - důvody, proč Sobotka "laškuje"

No to jsem to dal dvakrát, aspoň nezapomenu...

B. Hančl 17.2.2017 12:35

Re: Aston se v úvodníku plete - důvody, proč Sobotka "laškuje"

Si moc nevěříte..

J. Franke 17.2.2017 13:12

Re: Aston se v úvodníku plete - důvody, proč Sobotka "laškuje"

Hlavně nevěřím politikům...

J. Matuška 17.2.2017 11:48

Máte slovo

Jako obvykle tři proti třem. Musím pochválit moderátorku Jílkovou za výběr diskutujících. Hynek Kmoníček před veřejností prokázal, že Česká republika bude mít ve Washingtoně velvyslance, kterého nám bude brzy závidět celý svět. /V rozhodujících věcech má náš prezident dobrý úsudek a tedy i ruku./ Dienstbier je mi nesympatický, hodnocení by nebylo "objektivní" - každý ať si ocení výkon tohoto exministra sám.

PhDr. Kryštof Kozák, Ph.D. je vysokoškolský učitel, spisovatel, tedy člověk, kt. nemá hlavu jenom na klobouk. Včera, když jsem ho poslouchal, nevěřil jsem svým uším. /Rusové ukázali, že jsou velmi chytří a dokáží se zorientovat, a dokáží ZMANIPULOVAT NEVZDĚLANOU POPULACI, že se zvolí lidé, kteří půjdou Rusku na ruku.../

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/

J. Franke 17.2.2017 12:10

Re: Máte slovo

A co REAL???

J. Matuška 17.2.2017 12:18

Re: Máte slovo

Jmenovče, nestyďte se za svůj názor a nezkoušejte druhé jako pan učitel.

R. Sorge 17.2.2017 12:23

Re: Máte slovo

Hynek Kmoníček se mi moc líbí, naprosto perfektně mluví.

Z něho by mohl být dobrý prezident, až se vráti z USA.

J. Matuška 17.2.2017 12:29

Re: Máte slovo

Máte kreativní myšlení. Tohle by mě ani ve snu nenapadlo... Zajímavý nick. Nenasadil vás na NP, v rámci "nelítostně" vedené hybridní války, sám Putin?

R. Sorge 17.2.2017 12:32

Re: Máte slovo

Nasadil jsem se sám, dříve jsem si to zde jen pročítal.

Kmoníček by byl velmi dobrý jako prezident, názory má správné a vystupování noblesní.

J. Franke 17.2.2017 12:28

Re: Máte slovo

To nebylo zkoušení, jen mi chybí Vaše agitka pro toto nové uskupení. Ale u mě ještě šanci mají! Když na kandidátce nebudou bývalí komunisté, postoupí REAL do druhého kola za plentou, kde je klidně náhodně mohu vybrat a vhodit do urny.

K. Němec 17.2.2017 11:36

Jen pro zajímavost

když už jsme tu dnes nakousli tu ČSSD.

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/rathovo-tajemstvi-muze-smest-sobotku-utajeny-svedek-odkryl-financovani-cssd-27991

O. Uživatel 17.2.2017 11:44

Uživatel požádal o vymazání
J. Franke 17.2.2017 11:03

Nedá se svítit...

Jdu vymítat...

Napadl sníh a mám službu!!!

D. Green 17.2.2017 11:38

Re: Nedá se svítit...

Je to zlé, bydlet v "králíkárně" a nemít námezdného komunistu. "Vymítejte".:))))

J. Franke 17.2.2017 12:08

Re: Nedá se svítit...

S chutí bych mu to hrablo vrazil násadou do řiti, ale toto je brnkačka, dělám to docela rád a protože se střídáme po dnech, kdy sněží, mám službu teprve podruhé a zdá se, že naposled tuto zimní sezónu...