19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Hlas rozumu ze Štrasburku

Akční protiteroristický plán představila Evropská komise na úterním zasedání ve Štrasburku. Plán má tři pilíře (Brusel má rád pilíře, zní to tak hezky solidně, takže se míň pozná, že zpravidla jde jen o slova). Jde především o zjištění finančních toků, poté o odříznutí od zdrojů příjmů a nakonec o spolupráci s druhými zeměmi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Němec 7.2.2016 22:54

Re: Nácci na videu

Spíš než dělat ze slušných nácky bych si tipnul o snahu převrátit veřejné mínění za pomoci toho, že náckové jsou na určité straně barikády.

P. Vandas 7.2.2016 22:55

Re: Nácci na videu

Ano. Nemám co bych dodal. Je to tak, pane Němče.:-):-):-)

J. Václavíková 7.2.2016 22:57

Re: Nácci na videu

Aha. A oni nejsou. Bomba, fakt.

K. Němec 7.2.2016 23:04

Re: Nácci na videu

Jsou. Ve stejné míře jako u vás naháněčů antifa. Tedy ne ve většině A mezi námi, mezi těmi dvěma skupinami já nevidím moc rozdílů.

P. Lepew 7.2.2016 23:08

Re: Nácci na videu

Vždycky budu pro Antifu proti jakékoliv Bílé síle. Ale procentuálně bude Antify mezi sluníčkáři výrazně víc než nácků mezi měsíčníky. Sluníčkářů je totiž mnohem mnohem méně..

K. Němec 7.2.2016 23:18

Re: Nácci na videu

Bráno z pohledu jak prosazují své vize jsou pro mne prostě stejní. Možná je v tom antifa ještě o něco radikálnější. Ale nezkoumal jsem to zas tak do hloubky.

H. Balzám 7.2.2016 23:10

Re: Nácci na videu

Přesně. Ultralevičák jako ultralevičák, vždy se jedná o hormonálně nevyvážené frustráty s nedovyvinutou osobností. A je jim úplně jedno, za nebo proti čemu demonstrují, hlavně že je sranda.

O. Kadlec 7.2.2016 22:57

Re: Nácci na videu

Náckové ale jsou tutově, jak říkáte. To není tajemství.

P. Vandas 7.2.2016 22:59

Re: Nácci na videu

Doufám, pane Kadleci, že jste zaznamenal můj včerejší příspěvek ke kolaboraci prelátů církví. Byl totiž i o Vás. :-):-):-)

O. Kadlec 7.2.2016 23:02

Re: Nácci na videu

Ne. Vůbec jsem tu nebyl.

A je mi to jedno, vaše slovo už nic neváží. "kolaborace" určitě není kolaborace, a kdyby někdo kolaboroval doopravdy, tvrdil byste opak. Jste profláklej.

P. Vandas 7.2.2016 23:04

Re: Nácci na videu

:-):-):-) Jste ostudou svému poslání.

H. Balzám 7.2.2016 23:11

Re: Nácci na videu

Jaké má poslání? Popelář? :-)

O. Kadlec 7.2.2016 23:13

Re: Nácci na videu

Od vás to potěší, protože si myslím, že podle vás je na té správné cestě třeba Petr Hampl. Taky křesťan.

P. Vandas 7.2.2016 23:18

Re: Nácci na videu

Hampl, Hampl? Nějaký váš kámoš?

O. Kadlec 7.2.2016 23:32

Re: Nácci na videu

Ne, já ho osobně neznám. Jeden z hlavních řečníků na Hradčanském náměstí. A jeden z hlavních hlasatelů toho, co tu propagujete. Petr "Torpédoborec" Hampl. Největší drsňák mezi českými křesťany.

P. Lepew 7.2.2016 22:58

Re: Nácci na videu

Přesněji řečeno, že na druhé straně barikády jsou HLAVNĚ náckové.

P. Vandas 7.2.2016 23:00

Re: Nácci na videu

Jak přesně popsal mistr Adolf Born. :-):-):-)

H. Balzám 7.2.2016 23:04

Re: Nácci na videu

Plus já tam ještě vidím strach vítačů, protože až příliš mnoho lidí dnes říká, že jsou minimálně spoluviníky invaze, takže je potřeba vytvořit jiného nepřítele, aby nedostali tolik. Kouřová clona se tomu říká...

M. Prokop 7.2.2016 21:57

A hele,

http://vitekjiri.blog.idnes.cz/c/494300/policiste-v-rolich-fasistu-policiste-jako-obetni-beranci-ministre-okamzite-odstupte.html?ref=viacbloger

http://paragraphos.pecina.cz/2016/02/provokateri-aneb-jak-to-asi-bylo-na.html

"Že jsi paranoidní neznamená, že po tobě nejdou ... " :-P

R. Brzák 7.2.2016 22:06

Re: A hele,

Taky jsem to pročetl - a předběžně si troufám tvrdit, že to smrdí falešnou hrou... ostatně, to, jak o situaci informovala ČT, tomuto pocitu nahrává...

K. Němec 7.2.2016 22:17

Re: A hele,

http://tydenikpolicie.cz/zakuklena-skupinka-utocici-na-levicove-aktivisty-nebyli-policiste-nybrz-radikalove/

:-)

P. Klouda 7.2.2016 22:20

Re: A hele,

"Solidní" vysvětlení pro lidi s odpovídajícím IQ.

K. Němec 7.2.2016 22:22

Re: A hele,

No a hlavně dost brzy po akci.

P. Klouda 7.2.2016 22:24

Re: A hele,

Tohle už je opravdu jak zatloukání po 17.listopadu ~ nějak nejsem s to uvěřit!..

H. Balzám 7.2.2016 22:31

Re: A hele,

Nedalo mi to a pustil jsem si to video ještě jednou, celé a pozorně. Že to není nahrané, může si myslet jenom někdo naivní. Dost dám na řeč těla a tam bylo jasně vidět, že jak "koordinátor" v kožené bundě, odhalený jako policista v civilu ( a uvolněně diskutující, dokonce i s fyzickým kontaktem), tak i ti pěšáci v tesilkách měli poměrně velkou jistotu, že se jim nic nemůže stát. Přitom těch kuklíků tam nebylo zas tak málo, kdyby se proti té parodii na kordon rozběhli, hravě by prorazili. Víc začali nervovat až ve chvíli, kdy se, zřejmě nečekaně, dali do pohybu ti skuteční fašouni ze sluníčkové strany, tam jsem viděl nervozitu :-)

R. Brzák 7.2.2016 22:44

Re: A hele,

Jojo, v jeden moment se celá banda nácků dala na ústup a pak teprve za nimi následovali policajti, jeden z poldů se ale od kordónu odpojil a osobně se dost dlouho věnoval jednomu z antifašistů, který byl příliš aktivní - prostě "nechal své kolegy ve štychu" a vůbec nesledoval vývoj jejich situace - měl dost znatelně jistotu, odkud hrozí problém...

Z taktického hlediska, poldové, kteří by nevyužili počátečního klidu k tomu, aby omezili prostor "radikálům" i antifašistům k jejich vzájemnému střetu, to je nevyzvali "radikály" k tomu, aby ustoupili do té úzké uličky, aby mohli s menším počtem mužů prostor zahradit, by svou práci dělat vůbec neměli.

M. Franková 7.2.2016 22:18

Re: A hele,

No, že to včera v Praze pěkně smrdělo, je prostý fakt. A Chovanec by měl odstoupit.

O. Kadlec 7.2.2016 22:53

Re: A hele,

To by mne sice potěšil, ale v to nedoufám ani okamžik. Pokud se cokoli z těch obvinění policie potvrdí, Chovanec toho naopak využije k upevnění své moci.

K. Berka 7.2.2016 21:54

Jsem naprosto klidný

Ministr vnitra Milan Chovanec v neděli oznámil, že pověřil policejního prezidenta vyšetřením údajných excesů policistů, které se podle novinářů a aktivistů odehrály během sobotních demonstrací.

Zdroj: IDěs

L. Novák 7.2.2016 22:06

Re: Jsem naprosto klidný

Nestěžovali si zase nějací výtržníci, že dostali obuchem po hřbetě? :-D Že by se chystalo repete "únorové revoluce"? :-)