30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Dostatečná inspirace

Poslanec Michal Kraus se vzdal poslaneckého mandátu, jeho pád z trůnu je dokonán. Teď už je to skoro obyčejný pán, který má opletačky s policií kvůli praní špinavých peněz.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
pV. 25.1.2006 16:40

*Bůh, pochopitelně :-)

Čumil 25.1.2006 16:42

Bůh buď Psovi milostiv...

Není, pV. Vypadá to s ním na nevratný proces. Zdravím vás.
pV. 25.1.2006 16:45

Zdravím i já...

Také se obávám, že to není jen předvolebním časem :-(
Čumil 25.1.2006 16:51

Možná příliš malá komunita příliš omezerných zájmů?

Čert ví. :-))
Béda 25.1.2006 16:27

Tož, přátelé modrého žehu,

bylo mi to tady dnes s Vámi ctí a národním svátkem. Skoro na férovku - nám je se "zírálkem" tak osmdesát, Vás bylo taky tak cca 80. Tedy, Vás, přísně dodržujících Modré desatero krystalické dialektiky Modrých.
Cíl Vás vytočit jsem si splnil. Ukázaly se ty nejniternější kvality bledě i tmavomodré leteky. Mozkový trust Modrých v akci. Děkuji, nechci, ještě před nedávnem jsem, považte, uvažoval, že je budu volit.
hodne neRATH 25.1.2006 16:33

ach Bedo...

opravdu tim chcete rici, ze vybirate pol. stranu podle toho, co kdo napise na WEB a ne podle toho, co udelat chce a co nechce v kombinaci s tim co chce ci nechce udelat protistrana? A co to muze znamenat pro Vasi osobni a ekonomickou svobodu? VAZNE?
Béda 25.1.2006 16:37

Re: ach Bedo...

Vybírám podle programů a podle toho, jak je kdo dokáže obhájit. Zdejší modří to neumějí, ovšem, neumějí to ani čelní představitelé modrých. Pokud bych mohl mít za to, že to zde je výběrový vzorek modrých, pak si umím představit jejich kvality normálního vzorku. Já ten normální vzorek znám i částečně osobně. Tož tak.
Ivan Nový 25.1.2006 16:41

Bédo, to není o obhajování, to je o nabídce,

zřejmě poptáváte něco jiného.
hodne neRATH 25.1.2006 16:46

Re: ach Bedo...

ja zase programy obhajuji jen a jen pred vlastnim prospechem... ja su hnusna pravicak. U tak dulezitych veci dam jen a jen na sebe....
Béda 25.1.2006 16:50

Re: Re: ach Bedo...

Ano, ovšem i program, který je viditelně nesplnitelný, může obsahovat mnoho nabídek pro Vás osobně prospěšných.
hodne neRATH 25.1.2006 16:58

ach Bedo...

kriterium nesplnitelnosti je velice osobni a zalozene na zkusenosti, ktera je jak znamo nezdelitelna.... nicmene preferuji i obtizne splnitelny program ktery chci pred snadno splnitelnym programem, ktery rozhodne nechci
Dinah 25.1.2006 16:52

Re: Re: ach Bedo...

Béďo, musím se před vámi sklonit! Zahájit a vést celodenní diskuzi pokřikováním o ničem nebo o tom. co se stalo,případně jen hodnotit osobní vlastnosti  těch, co mají jiný názor na světaběh a jeho řešení, a pak jim vyčinit, že nenabídli k diskuzi jiný program- to je vysoká škola ..a nemusí jít o tituly ..Můžete být na sebe hrdý a s dnešní diskuzí spokojený...jestli vám to ovšem stačí...:-)
Béda 25.1.2006 16:56

Re: Re: Re: ach Bedo...

To není diskuze o ničem, to je diskuze o způsobu diskutování Modrých. Desatero se potvrdilo. Jen nechápu, jak se dá písmem pokřikovat. Skoro bych řekl, že zde poštěkávají úplně zcela jiní.
Ivan Nový 25.1.2006 16:58

No, Bédo, chápu, že vás ta diskuze tak vytáčí, když

s implikací pracujete, tak jak pracujete.
šimon klein 25.1.2006 16:35

Re: Tož, přátelé modrého žehu,

bédo, nedá mi to - až tady řeknete, že budete volit ODS, tak to už budou určitě dělat takové socanské blbosti, že budu rychle emigrovat..to už tady vyhrožoval dneska jeden takovej jako vy, co s tím dnes máte - nějaká na dnes předepsaná taktika empatie či co?. a nezapomeňte se pak fčas zmínit, jak volíte, ju???
A netrapte se už......jste jinak docela zábavnej člověk.......jak rychle umíte nás donutit vybalit ty "nejniternější kvality bledě i tmavomodré leteky", to umí málokterej vyšetřovatel, fakt.
Béda 25.1.2006 16:43

Re: Re: Tož, přátelé modrého žehu,

Šimone, já se netrápím, mě to někdy i tak trochu baví. Ani nepoužívám empatii, skutečně jsem o tom uvažoval. Ovšem, po přečtení tej Modrej knihy...
Také myslím, že občas jsme si, tedy já s Vámi i docela rozumně podiškutovali (to rovněž není empatie, čili lísání).
Dneska to nebylo o programech, ale o pocitech. Jinak, od pondělka nejméně půl roku v kuse budu pracovně "zařezávat", takže zde nebudu moc otravovat to modré ovzduší formou i obsahem.  
Hezký zbytek dne.
šimon klein 25.1.2006 16:47

Re: Re: Re: Tož, přátelé modrého žehu,

ale neklesejte na mysli, klesejte na někoho jiného.......v každém slušném zaměstnání maj také internetový přístup - no, i když ve firmě, kde potřebujou ekonomy z VŠE......no ,ale když je dneska maj i v kriminále......poslouchaj, kde že to voni budou zařezávat ?????
No - tak hezkou práci - a vozvou se
Béda 25.1.2006 16:53

Re: Re: Re: Re: Tož, přátelé modrého žehu,

Chápu, Vaše firma by si asi zřejmě také vybrala ekonoma - mechanizátora ze zemědělky. To respektuji. Jak praví klasik:
"Lotr nebo hrdina, všichni jedna rodina, naše firma potřebuje odborníky všeho druhu".
Šedovous 25.1.2006 16:18

SAFRA Jarušku : "... 2 miliony korun není pro průměrného občana žádná nepředstavitelná hodnota a řada z nich (mne nevyjímaje) by je byla schopna v případě potřeby dát dohromady...."

Hochu zlatý KOLIK TY máš  párových orgánů  !?
Kajan 25.1.2006 16:01

Béďo, vzděláni je to, co člověku uvízlo v hlavě z relevnatních informací o světě, přičemý je úplně jsdeno, kde k nim přišel. Vy je buď vůbec nevlatníte nebo je přede mnou mistrně tajíte. Dzp

Béda 25.1.2006 16:06

Re: Béďo, vzděláni je to...

Opakujete se, Kajane. Odpovídám na stejné Vaše dříve.
Jimmi 25.1.2006 15:59

Hlupáci....

...sami o sobě škodliví nejsou. Mohou to být i hodní a upřímní lidé.
Problematičtí jsou hlupáci, kteří se domnívají, že beze zbytku pochopili fungování světa. Chytí se jedné jediné věci, ostentativně zavrhnou všechny ostatní, opovrhují slovy o morálce. A hodlají toto své poznání šířit mezi ostatní. To je pak opravdové neštěstí.....
Xaver X.X. 25.1.2006 15:52

Kdo se chodí učit na Psa,

dělá něco špatně. Ale poučit se na Psu lze...
Čumil 25.1.2006 15:58

Ovšem převážně setrvávají nepoučitelní... :-))

Pozdrav, Xavere!
Šedovous 25.1.2006 16:23

Re: Kdo se chodí učit na Psa,

To je jako ta rybička, co opakovaně vplouvá do žahavých chapadel modrých mořských sasanek.
Neustálé obnovování imunity  .
Čumil 25.1.2006 16:39

Sakra, Šedovousi, to mi nedělejte -

přečtou si vás  a náhodou zmutují....  :-)
Nebo myslíte, že by už toho nebyly sasanky schopny?  Abychom je pak nemuseli chránit jako ohrožený druh!
Tož taky zdravím!
Šumavák 25.1.2006 15:51

Do kamene tesat !

"Polemizovat s člověkem, který nemá co dělat a jen žvaní, nelze." Jdu k dobytku. Ten je rozumnější než mnozí VŠEználci.
Béda 25.1.2006 16:01

Re: Do kamene tesat !

Jo, chápu, VŠ jako tělesná vada. Dobytek, to myslíte jako zvířátka nebo Vaše zaměstnance?
Šumavák 25.1.2006 16:29

To, co Vy nazýváte dobytkem

už snad má po pracovní době , ne?
Kajan 25.1.2006 15:44

Béďo, vždyť já sem chodím se doučit. Ale takoví inženýři, jako Vy, tedy s prázdnou hlavou, alespoň podle Vašich příspěvků, ti mi jsou k ničemu. Dzp.