1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Číňané to spustili

Dlouho to vypadalo jako sci-fi a teď je to realita. Číňané naostro testují systém sledování svých občanů, pokud to tak lze nazvat. Lidé jsou bodováni, kdo je v mínusu, nesmí si koupit letenku nebo jízdenku na vlak. Už to pocítilo třiadvacet milionů letuchtivých a pět a půl milionu vlakuchtivých.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Lazárek 4.3.2019 18:16

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Práskate tu Vy, já ne, lžete.

M. Varadinková 4.3.2019 18:27

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Práskáte Vy. Viz Autor: S. Lazárek Datum: 4.3.2019 16:51

J. Schořík 4.3.2019 18:29

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

To není práskání.

M. Varadinková 4.3.2019 18:33

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Je.

S. Lazárek 4.3.2019 18:34

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Kde nic není ani smrt nebere.....

M. Varadinková 4.3.2019 17:02

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

A práskač Lazárek opět práská. Pokolikáté už?

Jednak to není pravda, že jsem napráskala Kohuta, protože to byl jeho kumpán. Druhak ano, i svoboda slova je vocamcad pocamcaď a ten jeho kumpán tenkrát ty hranice překročil.

Hubatej je tady ne mne kdekdo, včetně Vás, a zatímco Vy na mně práskáte opakovaně a ještě si přitom setrváváte ve vědomé lži, já jsem Vás nenapráskala ještě ani jednou.

S. Lazárek 4.3.2019 17:06

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

To není žádné práskání, prostě o Vás vedeme řeč.

M. Varadinková 4.3.2019 17:20

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Takže když práskáte Vy, a to zcela bezdůvodně a nevyprovokovaně, tak jen vedete řeč?

Tak proč Vám potom vadí, když někdo "prostě vede řeč" s adminem?

S. Lazárek 4.3.2019 17:24

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Práskala jste proto, aby tu autorita za Vás vyřešila problém, já tu nikdy policajta za rukáv netahal, ať si tu o mě každej píše, co chce, i debil Vobr, kterej si mě vezme do huby skoro denně, prostě každej.

Buď jste opravdu tak nechápavá (blbá) nebo jen chápete to, co chápat chcete.

M. Varadinková 4.3.2019 17:30

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Takže Vám když někdo třeba zapálí dům, zabije ženu nebo dítě, tak si to s ním vyřídíte hezky sám, žádnou autoritu k tomu nepotřebujete?

Když tady někdo třeba vyvěsí nenávistnou, výhružnou řeč vůči Vašemu trans- dítěti, uvede k tomu jeho adresu, tak pořád OK? Nepožádáte admina, aby to smazal?

J. Schořík 4.3.2019 17:31

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Pan Lazarek mluvi o nekom jinem kojo jste napraskala..

M. Varadinková 4.3.2019 17:35

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Nemůže mluvit o nikom jiném, než o tom jednom jediném, protože já jsem nikdy nikoho jiného nenapráskala. Ačkoliv zrovna Vy byste si to se svými opakovanými hejty zasloužil nejmíň stokrát.

J. Schořík 4.3.2019 17:44

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Vždyť to udělejte, to k Vám pěkně pasuje svobodo projevu :). No stress. Ještě jsem ban nikdy nikde nedostla, třeba tady až to JAGovi vysvětlíte po národovecku :)).

M. Varadinková 4.3.2019 17:52

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

To ke mně právě vůbec nepasuje. Proč bych to dělala? Ztrapňujete se tu sám. Čím víc hejtů vyplodíte, tím jste trapnější. Přece Vám v tom nebudu bránit.

Bude jenom dobře, když lidé budou vědět, co jsou takoví "schoříci" zač, a když to na sebe tady vyslepičí přímo oni sami.

J. Schořík 4.3.2019 17:58

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Tal pročpak to zmiňujete Vážená paní? Chtěla byste a moc, ale už ani ten JAG by Vám nevyhověl. Jinak byste práskala a nechala banovat o stošest. Tak to je..

M. Varadinková 4.3.2019 18:08

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

To si pište, že by mi vyhověl. Vulgární a nenávistný na to býváte dost a dost.

Práskání ostošet, proč mi něco takového podsouváte? Zřejmě soudíte podle sebe.

J. Schořík 4.3.2019 18:13

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Vy s tím máte zjevně zkušenosti :). A jistě ne malé.

Tak to zkuste. Jestli si svou důležoitost pro místní diskusi jen nemalujete. Asi záleží jak vážně Vás může někdo ještě po tom co tady předvádíte brát..

M. Varadinková 4.3.2019 18:32

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Ano, byla jsem už několikrát svědkem vybanování někoho za vulgarity a urážky mnohem mírnější, než jakých se tady vůči mně opakovaně dopouštíte Vy. Většinou lidé nesnesou zdaleka tolik, co já, a vulgaritám se tímto způsobem brání.

Já to ale vydržím, protože ty vulgarity jsou Vaše vizitka a ztrapňujete se jimi jen Vy sám. Tak se ztrapňujte dál.

J. Schořík 4.3.2019 18:35

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Ale to nemusíte trpitelko :). A já nejsem vulgární, jen nazývám věci pravými jmény. U Vás navíc neznám žádnou urážku, která by se byť jen blížila, tomu co jste zač..

M. Varadinková 4.3.2019 18:40

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Hejty, hejty a zase jenom hejty. Nic jiného neumíte.

J. Schořík 4.3.2019 18:55

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Nic jiného si nezasloužíte.

S. Lazárek 4.3.2019 17:33

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Ať si tu o mém transdítěti píše každý co chce, je mi to jedno (a jí taky) a prvním odstavcem se asi nebudeme zabývat, viďte? Tak pitomá přece nemůžete být.

M. Varadinková 4.3.2019 17:43

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Ale jeho/její adresu nikdo nezná. Takže zveřejnit i adresu spolu s výhrůžkou smrtí? Pořád OK?

Tak pitomý přece nemůžete být ani Vy.

Zejména, když vím, že tu kolikrát vyskakujte jak čertík z krabičky a necháváte se vytočit prkotinami, které často ani nejsou namířeny proti Vám.

Prostě se jen přetvařujete, že by Vám to nevadilo. Vadilo. Protože právě to by byla ta hranice, kde svoboda slova končí.

Svoboda slova je kvůli svobodnému hlásání názorů, ne kvůli pořádání výhružných štvanic na jednotlivce a zveřejňování jeho osobních údajů.

S. Lazárek 4.3.2019 17:48

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Co mi to trvalo, než jsem tu Kajanovi vysvětlil, kde to vlastně bydlím, pořád si to pletl. Nevšiml jsem si, že by Vám tu někdo vyhrožoval smrtí nebo tím, že Vám zapálí dům. Jste jen hysterická kráva a tak jste podle toho prostě jednala, utřela jste si slzy do adminových kalhot a od Vaše nářky vyslyšel, to je celé.

M. Varadinková 4.3.2019 18:03

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Vy jste si nevšiml, protože to byl zrovna ten příspěvek, který jsem žádala po adminovi, aby ho smazal. A on tak učinil.

Já se nemám za co stydět, zato Vy ano, protože se takových metod zastáváte.

S. Lazárek 4.3.2019 18:15

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Nezastávám se jich a dokonce je na rozdíl od Vás ani nevyužívám.

M. Varadinková 4.3.2019 18:37

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Zastáváte. Vadí Vám, že nejsou povoleny. Chtěl byste, aby byly dál využívány proti těm, se kterými nesouhlasíte a kterým nedokážete férově oponovat.

S. Lazárek 4.3.2019 18:52

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Víte leda hovno, co bych chtěl nebo nechtěl, práskačko.....:-)

M. Varadinková 4.3.2019 17:09

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

A) Kdybych mohla? Na to jste přišel jak? Z mého textu to nevyplývá. To Vy lžete, fabulujete a soudíte mne podle sebe

B) Vám se ten Hnízdilův postup líbí? Odstavit řádně zvoleného, leč někomu názorově nepohodlného prezidenta tím, že ho zavřeme do blázince? Kdybyste mohl, tak to uděláte?

J. Svoboda 4.3.2019 17:16

Re: Dnes mne paní Varadinková opět překvapila..

Hlavně to nemůže udělat doktor Hnízdil, takže ten kdo lže a fabuluje je madam Varadinková.

Pěkný den.