1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Bureš je Bureš

Krajský soud v Bratislavě odmítl žalobu Andreje Babiše založenou na tvrzení, že je veden ve svazcích někdejší StB neoprávněně. Babišovo ztvrzení se opíralo o prohlášení dvou někdejších důstojníků StB, že záznam zfalšovali.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Franke 14.2.2018 9:19

Re: Což takhle podat trestní oznámení?

Není taxi jako taxi. U nás po městě jezdí většina za jednotnou cenu 50 Kč, která je známa před nasednutím. Jasně, nejsme rozlohou Praha. Ale proč UBER umí nabídnout cestu i s cenou předem a ostatní ne?

J. Kozák 14.2.2018 8:37

Konečně se našel v Zemanově týmu někdo

kdo prověrku má a je vyčerpávající. Díky Slovensko.

F. Šimek 14.2.2018 9:01

Re: Konečně se našel v Zemanově týmu někdo

392-KEREJ TY SI ???

V. Novák 14.2.2018 9:04

Re: Konečně se našel v Zemanově týmu někdo

Nějakej vykopnutec...

J. Kozák 14.2.2018 9:14

Re: Konečně se našel v Zemanově týmu někdo

Co je ti do toho, stejně patříš do rodiny hluchých a slepých.

F. Šimek 14.2.2018 9:22

Re: Konečně se našel v Zemanově týmu někdo

je vidět, že číslon 392 nenosíš na howno.....dík

K. Berka 14.2.2018 8:35

Babiš je nevinný

V naší milované vlasti se může tasit s negativním lustračním osvědčením. Soud v Slovakii zamítl Babišovu žalobu z procesních důvodů, že ÚPN není účastníkem řízení.

A v hospodách se dle Bendy zase bude hulit.

J. Franke 14.2.2018 8:57

Re: Babiš je nevinný

hahaha, právě že nemůže.

K. Berka 14.2.2018 8:59

Re: Babiš je nevinný

Máte pravdu, je to návrh s podporou 80-ti zákonodárců, musí projít schvalovacím kolečkem.

J. Franke 14.2.2018 9:00

Re: Babiš je nevinný

Omlouvám se, to nemůže patřilo k Burešovi.

V. Novák 14.2.2018 9:10

Re: Babiš je nevinný

Nemůže, protože lustrační osvědčení říká pouze "nebyl evidován", "byl evidován v kategorii ...". Tudíž každému kdo byl evidován, bez ohledu na rozhodnutí soudu, zůstane nečisté lustrační osvědčení. A k tomu možná od soudu "byl evidován neoprávněně".

No, ale jak ukazují výsledky voleb, už to stejně zajímá jedině Hájkovou a Lazárka.

Jo - a taky Cibulku, ale ten má lepší rozlišení - auru. A kromě toho ví, že všichni jsou agenti StB nebo KGB, tedy kromě něho.

J. Franke 14.2.2018 9:26

Re: Babiš je nevinný

I mě to zajímá. Nemám rád udavačské svině a vím moc dobře proč!!!

S. Lazárek 14.2.2018 9:36

Re: Babiš je nevinný

Zdá se, že i já jsem evidován v jakýchsi seznamech....

M. Klas 14.2.2018 8:18

Taxi

S taxikáři Aston tentokrát střelil kozla - lékaři si brali za rukojmí své pacienty, Lufthansa taky své pasažéry, ale taxikáři blokují všechny! V těch jeho příkladech nikdo nikomu nebránil v chůzi po chodníku, když to hodně zjednoduším. Až budu mít nějaký problém, vyřeším ho tím, že zablokuji taxík a budu čekat, až za mnou přijde Bureš?

P. Rajman 14.2.2018 8:17

Babiš, Andrej Babiš

alias Bureš 007 záznam má. Tak jakýpak, že špičkoví agenti záznam nemají

S. Donát 14.2.2018 8:19

Re: Babiš, Andrej Babiš

Bureš asi nebyl špičkový agent. StB se o něj zajímala, jako o každého pracovníka zahraničního obchodu, že?

J. Franke 14.2.2018 8:23

Re: Babiš, Andrej Babiš

Jen takový malý hajzl... No, malý?

S. Donát 14.2.2018 8:24

Re: Babiš, Andrej Babiš

Jako tehdy, nebo dnes? :-)

M. Valenta 14.2.2018 8:35

Re: Babiš, Andrej Babiš

Podle toho co vyvádí dnes i tehdy.

P. Jirkovský 14.2.2018 8:28

Re: Babiš, Andrej Babiš

Máucta! Jakpak jste dopad v kuželkách, vyvrátili jste soupeře z kořene?

J. Franke 14.2.2018 8:36

Re: Babiš, Andrej Babiš

Hrajeme týmovou soutěž a vyhráli jsme! Ač spokojen s celkovým součtem, sám jsem měl čuldu, t. j. poslední z mančaftu o pouhé tři kolky. Ale žízeň jsem si udělal pořádnou, to zase jo!!!

P. Jirkovský 14.2.2018 8:41

Re: Babiš, Andrej Babiš

Gratuluju. Myslím, že podcenit společenskou stránku věci by nebylo dobrý, a jak známo žízeň hory přenáší. Kuželky se mně vždycky líbily, nějak jsem si myslel, že ve zralým věku to bude fajn. No a prd. Jsme tady na kopci, takže blbej hod by znamenal několikakilometrovou procházku. A než by se koule vrátila do hry, mančafty by byly na šrot, a tak by se asi nedohrálo nikdy.

J. Franke 14.2.2018 8:52

Re: Babiš, Andrej Babiš

Jo, je to moc prima zábava. Hrajeme to už léta a loni jsme vyhráli o parník. Letos máme střídavé výkony a jsme zatím druzí. Ale máme suverénně nejvyšší věkový průměr - 65 roků...

V. Novák 14.2.2018 9:18

Re: Babiš, Andrej Babiš

A jako člana KSČ ho nesměla verbovat.

Na druhou stranu zahraniční (rozvědný) odbor nepochybně analyzoval jeho cestovní zprávy, najmě ty o cestách do "kapitalistické ciziny". Ty musel psát každý, kdo služebně vycestoval. Kdo odevzdal nedostatečnu zprávu, už nevycestoval a každý to věděl.

To platilo pro pracovníky PZO stejně jako pro ty vědce, kterým bylo umožněno zúčastnit se konference třeba jen ve Furth im Waldu (asi tam žádná nebyla, ale bylo to "za čárou"). Jak to bylo s umělci a sportovci, těžko říct. Jejich zprávy asi nebyly zrovna zajímavé, zajímavější byly jejich valuty.

J. Ptáček 14.2.2018 8:07

Špičkový agent nikdy žádný záznam nemá ...

STB nejen byla ale dosud je velice mocná organizace Je až neuvěřitelné, že její prsty sahají po mnohých i téměř třicet let po listopadovém převratu. Já už v osmdesátých letech tušil, že si vytvářejí silnou munici pro budoucnost ale, že jim to bude fungovat dalších třicet a možná více let, to mě fakt nenapadlo. Jenže - jak říkaval jeden můj kolega: Špičkový agent nikdy žádný záznam nemá ...

A. Trick 14.2.2018 8:33

Re: Špičkový agent nikdy žádný záznam nemá ...

Lustrák měl platit pět let. Pak páni pravicoví poslanci usoudili, že nepřítele potřebují tak jako jej dříve potřebovali vládnoucí komunisté.

J. Franke 14.2.2018 8:59

Re: Špičkový agent nikdy žádný záznam nemá ...

Kdepak je to napsáno, že právě jen pět roků?

V. Novák 14.2.2018 9:39

Re: Špičkový agent nikdy žádný záznam nemá ...

Přímo v tom zákoně je omezení platnosti do 31. 12. 1996. Na Slovensku taky tím datem skončil.

Pak pravicoví poslanci platnost jednou prodloužilido r. 2001 a pak ji protáhli na jeden furt.

Co takhle strejda gůgl?

J. Franke 14.2.2018 10:20

Re: Špičkový agent nikdy žádný záznam nemá ...

Až tak mě to nezajímá, jen jsem se zeptal, když už to pan Erat nadhodil. Díky strejdo za informaci...

V. Hájková 14.2.2018 8:04

A co

soudruzi ŠEJNO a SORGE - na toto?

http://forum24.cz/jaroslav-kmenta-stb-zije-ma-tu-premiera/

Je to děsné čtení při vědomí , jaký člověk - jako BUREŠ má stát v čele státu jako předseda vlády! Představa co všechno má na své hrbu - nejen své fízlovství ale desítky jiných věcí neslučitelných s vykonáváním této funkce ! A české ovce mu to baští i s navijákem Prostě stačilo říci "" VŠECI KRADNU""" a hned poprve málem vyhrál volby! Jeho - NEUVĚŘITELNÝ STŘET ZÁJMU"" - by v celém demokratickém světě jej k vládě nepustil!