Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Amerika se rozhodla pokračovat ve válce o Evropu

Pocit ohrožení je těžké komukoli vymlouvat, nicméně věrohodnost mu snižuje skutečnost, že Západ nemá politickou vůli, ale hlavně nemá vojenskou sílu potřebnou k napadení jaderné mocnosti.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Trouchnivějících komoušů, kteří fanaticky adorují Putinovo Rusko, je tady na můj vkus až moc.

0 0
možnosti
LN

Ale líbí se ti to, ne? ;-D Na normálně fungujícím webu by stačilo pár BANů a byl by klid. ;-)

0 0
možnosti
PD

Musíme se postavit na stranu slabších a trpících, prohlásil Clinton v březnu 1999......a nechal bombardovat Jugoskávii !! ....Uffff

Výsledek ?? .....3000 mrtvých a nevinných civilistů a pře 5000 raněných !!

PS ....a přitom jim šlo jen o vojenskou základnu v Kosovu !!! ......a dnes jí tam také mají .....neuvěřitelné !!

0 0
možnosti
Foto

Další debil, který ignoruje realitu. Víš, o čem byla válka v Jugoslávii a kdo ji způsobil?

To nemá cenu. Tihle komouští magoři tady budou denně blít ty samé nesmysly.

0 0
možnosti
LF

Ty potrkaře potrkaný L. Nováku přepočet (příkladně z dolarů na koruny) se VŽDY dává do závorky!!

0 0
možnosti
LN

Už sis promyslel, jak se píše "jednokopitníkům"? ;-D

0 0
možnosti
PD

Je nám to fakt líto, vzkázali Rusové .....ale F-16 z vašich letišť prostě nevzlétnou !! .....sorry.

A jako důkaz rozsekali vojenské letiště u obce Starokonstantinovo v Chmelnické oblasti na cucky!!

0 0
možnosti
Foto

Německo a Rakousko rozbily Jugoslávii? Těm magorům už totálně šlpouchá na maják. Realita je jim naprosto cizí. S jejich mentální retardací se fakt nedá nic dělat.

0 0
možnosti

J20a81n 66Č37e22r62n61ý

22. 4. 2024 18:37

Politologu, máš už ženskou ? Je vidět, že zjevně blbneš. Vidíš feťáckou realitu;-D;-D Prostě umělec

0 0
možnosti
PB

Tak emeričani prý poskytnou nějaké raketky s dlouhým doletem, jak se tady někteří radovali.. To se i Putin zaraduje a určitě se mu podaří přesvědčit obyvatelé k nutnosti bránit vlast. A to bude zlé. Historie to dokazuje. Určitě nebudou takové problémy s mobilizací, jak doposud.

0 0
možnosti

Rusko je pověstné tvrdými Odvetami...

0 0
možnosti
Foto

Orbán se zbláznil, chce aby současné vedení EU odešlo. Nechápě, že by to byl pro ně ekonomický šok, teď si žijí v pohádkovém blahobytu, a co, chudáci, pak? :-)

0 0
možnosti

J62a53n 95Č73e51r24n22ý

22. 4. 2024 18:31

Jistě mají naspořeno ( nakradeno ),tak je nelituju.

0 0
možnosti
PD

Dluh Ukrajiny už je mezinárodní loupeží !!

Souhrnná pomoc přislíbená Spojenými státy, EU a dalšími partnery činí 242 miliard EUR, z toho 128 miliard EUR ve formě finanční pomoci, 16 miliard EUR v humanitární pomoci a 98 miliard EUR ve vojenské pomoci.

MMF odhadl, že ukrajinská ekonomika se propadla o více než 30 % svého HDP. Bez finanční pomoci MMF a západních zemí by nezbyly žádné prostředky, a to nikoli na válku, ale na udržení infrastruktury v chodu. Zelenskij tvrdil, že potřebuje 7 miliard dolarů měsíčně, ale stále nevíme, kam všechny tyto peníze jdou, a část z nich se pravděpodobně pere v offshoreových institucích.

Když má země dluh třikrát vyšší než její HDP, už to není otázka přežití, ale loupež v plném rozsahu ve prospěch mezinárodní mafie.

Pokud bude válka pokračovat až do roku 2025, ukrajinská ekonomika se zmenší o 100 % svého HDP. Tyto prognózy neměly žádný vliv na finanční politiku věřitelů Ukrajiny. Naopak, rozhodli se zvýšit vojenskou pomoc prostřednictvím dvoustranných dohod, které stály Francii další 3 miliardy......no toto.

0 0
možnosti
LF

L. Novák v 17:24

........do nedělního večera přes 45 tisíc dárců celkem 72 milionů korun.

....za pár dnů vybrali skoro 3 miliony eur.

Už vidíš ten blaf, potrkanče potrkanej?

0 0
možnosti
PB

Tak to je správný postup a ne to cálovat z rozpočtu a obírat o to občany. Dobrovolnosti se meze nekladou.

0 0
možnosti
LN

Dementní komouši a spol. denně vytrubují na NP ruskou propagandu. Mnoho z nich systematicky téměř každý den, zbytek občas. Jediným kritériem výběru do seznamu je vědomé šíření ruské propagandy a lží:

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech, Putinovo ostré komando v čele...

L. Kolman , P. Odložil = P. Dachmeister , I. Teren , A. Renjascu , I. Pávek , J. Černý , P. Černý , V. Zadák , D. Laurencikova , V. Machálková, P. Spáčil , V. Čermák , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , J. Novak , O. Vorálek , K. Nový , V. Kuhaj , J. Vlček , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , J. Drobný , J. Pšenička, D. Hubáčková , K. Křivan , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , Z. Linda , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , D. Černý , O. Seliger , A. Mohela , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Sedláček , P. Brecík , J. Bárta , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , J. Nevrkla , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , M. Grundmann , P. Vychodil , J. Fialová , J. Krejčová , L. Píchová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , V. Mokrý ("Kotaz") , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , V. Petr , M. Pesat , L. Frydryšek , R. Pavlik , I. Krahula , P. Marcín , V. Cícha ...

0 0
možnosti
LF

Jednou je málo, desetkát je moc, to by stačilo potrkanče na celou noc.;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz