Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Amerika se rozhodla pokračovat ve válce o Evropu

Pocit ohrožení je těžké komukoli vymlouvat, nicméně věrohodnost mu snižuje skutečnost, že Západ nemá politickou vůli, ale hlavně nemá vojenskou sílu potřebnou k napadení jaderné mocnosti.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LF

Slováci posílají peníze na munici pro Ukrajinu.(R^), přestože jejich vláda takový krok odmítá. Ve sbírce "Když ne vláda, posíĺáme my" věnovalo do nedělního večera přes 45 tisíc dárců celkem 72 milionů korun.

L. Nováku, na Slovensku mají koruny?

Já měl domění, že eura.

0 0
možnosti
PD

Třeba někdo domění eura za koruny. :-P

(nebo přepočítá)

0 0
možnosti
PD

Krádež ruských aktiv, není krádež, prohlásil Blinken !! .....no toto ?

Tak nevím .....ale Indiáni by už dnes asi byli bez peněz, za konflikty v Korei, Vietnamu, Afghánistánu, Iráku, a jižní Americe atd.

0 0
možnosti
Foto

Vynechal jsi Jugoslávii, kterou Indiáni za těžký peníze na půjčku roztřískali napadrť. Nejspíš tam hledali ropu. A potom ještě Drážďany, které srovnali téměř se zemí. Ale ani tam ropu nenalezli.

0 0
možnosti
IP

I37g71o54r 70P31á79v43e30k

22. 4. 2024 17:40

Jak vidím je naprosto zbytečné tady obnovovat PROVOLÁNÍ, neboť zdejší pinďouři V. SEMBER, L.NOVÁK, J.FRIDRICH,J HAVELKA, P. Jirkovský, M. Ilsner, I. Semrád, P. Diviš, F. Doušek. J. Václavíková, J. Kombercová, S. Lazárek, J. Anděl, D. Mach, J. Urban, J. Kejkrt, J. Venc, P. Han, J. Franke, M. Kolář, P. Manda, A. Nový, J. Polesný, M. Matyáš, J. Farda, R. Tesařík, M. Mařák, Ganaur, Udavači, A. Kundáš Lánský, a další jsou naprosto imunní vůči ukrajování Okrajiny a její osud je jim lhostejný. Jsou nanejvýš schopni tady svými chropty dělat ze sebe papírové čerty ale jejich statky a životy jsou jim milejší a ani ve snu by je nenapadlo jít za Ukrajinu bojovat natoš si jen malinko ukrojit z účtu. Jsem přesvědčen že to jejich pindání tady stačilo na to, aby si ti, co se cítí být alespoň trochu lidmi si udělali o těchto individuích obrázek, neboť stejně by se chovali i republice a k naší vlasti při ,,lámání chleba" což dostatečně prezentují svými přípiskami tady na PSU. Zasluhují jen naše opovržení jako vlastizrádci, kolaboranti a hochštapleři. V tomto čase je sledujte, odmítejte jejich žvásty kterými se snaží naleptat vlastenecké souručenství a cítění občanů, pravých Čechů. Co s nima dál? To blízká budoucnost ukáže. Teď je potřeba je sledovat ať se nemohou poschovávat po hůrách.

0 0
možnosti
VP

Trefa Pávek R^R^R^[>-], Za normální republiku!

0 0
možnosti
PD

Tak už víte, proč má symbol justice, bohyně Themis, zakryté oči !!!

Exposlanec Feri dostal tři roky za sporné výpovědi a bez důkazů ......a ona se na to nemohla dívat !!!

0 0
možnosti
LN

Dementní komouši a spol. denně vytrubují na NP ruskou propagandu. Mnoho z nich systematicky téměř každý den, zbytek občas. Jediným kritériem výběru do seznamu je vědomé šíření ruské propagandy a lží:

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech, Putinovo ostré komando v čele...

L. Kolman , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , I. Pávek , J. Černý , P. Černý , V. Zadák , D. Laurencikova , V. Machálková, P. Spáčil , V. Čermák , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , J. Novak , O. Vorálek , K. Nový , V. Kuhaj , J. Vlček , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , J. Drobný , J. Pšenička, D. Hubáčková , K. Křivan , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , Z. Linda , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , D. Černý , O. Seliger , A. Mohela , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Sedláček , P. Brecík , J. Bárta , I. Teren , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , J. Nevrkla , R. Gramblička , R. Langer , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , M. Grundmann , P. Vychodil , J. Fialová , J. Krejčová , L. Píchová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , V. Mokrý ("Kotaz") , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , V. Petr , M. Pesat , L. Frydryšek , R. Pavlik , I. Krahula , P. Marcín , V. Cícha ...

0 0
možnosti
PD

Vypadá to, že se od vás nakazil pinďour Pávek ...

0 0
možnosti
PD

Já řku, .....tak se nám ta důchodová komise nějak smrskla ??? .....Jurečka a Pávek .....no to bude success ....Uffff

0 0
možnosti
PB

Úsměvné na tom je, že 3 týdny před předložením návrhu do vlády a poté do PS přijdou s prosíkem o podporu do nebe volajícího paskvilu. Taková změna zasahující do života dlouhodobě musí být projednávána již od samého počátku a se všemi parlamentními stranami. Vládní návrhy provázejí od samého začátku z vládních protagonistů samé lži. Navíc to završuje premiér s ministrem financí s tvrzením, že reforma bude schválena i bez připomínek, či nesouhlasu opozice. Navíc nepozvat k diskuzi i druhou opoziční stranu, je demokratický faul. V prvé řadě by se měla vláda starat o hospodářský růst a podpoře zvyšování nárůstu platů. Nezaznělo také (asi záměrně), že pokulháváme za velké části států EU, které do důchodového systému dávají vůči HDP až o 4-5% více. Jurečka lže jak když tiskne např. s tím, že současných důchodců se to nedotkne. Je to velkým omylem, poněvadž novým valorizačním výpočtem se za 10 let pobírání důchod, se tento sníží o 10% . Těch faulů je tam nepočítaně. Tak to dopadne vždy, když budou nápady vycházet od osob, co se jich nějaké důchody nedotknou!

0 0
možnosti

Jak jste, duševní giganti, přišli na to, že všechno, co říká ruská propaganda, je automaticky lež?

Takže, když někdo z Kremlu prohlásí, že Země je kulatá a obíhá kolem Slunce, budeme my od té chvíle prohlašovat, že Země je placatá a jako taková obíhá kolem Slunce, abychom nebyli prohlášeni za kolaboranty?

0 0
možnosti
SL

Tak tohle je i na vás hóódně slabý.

0 0
možnosti
LN

"Slováci vědí, kdo je oběť." Za sbírkou na munici pro Ukrajinu je i frustrace z Fica

Slováci posílají peníze na munici pro Ukrajinu, přestože jejich vláda takový krok odmítá. Ve sbírce "Když ne vláda, posíláme my" věnovalo do nedělního večera přes 45 tisíc dárců celkem 72 milionů korun. "Slováci jsou inteligentní a chápou, kdo je ve válce oběť. Část lidí je pod vlivem ruské propagandy, hlavně kvůli špatné výuce dějin ve školách," říká koordinátorka sbírky Zuzana Izsáková.

Za pár dnů jste vybrali skoro tři miliony eur. Jak to, že se Slováci takto semkli a dokázali tak rychle poslat peníze?

Slováci jsou inteligentní a velmi dobře chápou, kdo je v této válce agresor a kdo je oběť. Stejně tak chápou situaci na frontě a to, že je potřeba ukrajinské armádě pomoci tím, co nyní nejvíce potřebuje. A to je munice.

Cítili jsme navíc frustraci a rozpaky Slováků z naší vlády. Například když si ministr zahraničí Juraj Blanár podával ruku s válečným zločincem Sergejem Lavrovem. ...

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/slovensko-sbirka-ukrajina/r~40d82f5cfe4411eeb2180cc47ab5f122/

0 0
možnosti
IP

I85g38o74r 24P66á32v35e35k

22. 4. 2024 17:29

Ků r wa lsrabáku ty už mluvíš za Slováky?

0 0
možnosti
JG

J49. 57G73a28n69a98u88r

22. 4. 2024 17:18

Što takoje?Marie LePen a AfD ve při?8-o;-D

0 0
možnosti

J52a24n 24Č10e97r70n33ý

22. 4. 2024 17:23

Ty jsi vepř.

0 0
možnosti
LF

LIDOVKY.cz

Kyjev dostane "zakázané" střely, umí doletět do hlouby Ŕuska..

0 0
možnosti
SL

Tak se síly konečně vyrovnávají. Když můžou žít ve strachu lidé na Ukrajině, proč by v něm nemohli žít ti v Rusku.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz