Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

PD

Hele, o jakém muničním dárku to hovoří exulant Mařák ??

To mají být ty granáty, co ještě nejsou vyrobeny, finančně slíbilo participovat 18států ....ale zatím zapaltily jen tři ?? .....no, tak to jóóóóó ....

Foto

Fiala jedná s lídry a munice prý dorazí na Ukrajinu za pár dnů. A kdy dojedná, aby do lékáren dorazily důležité léky, které tam nejsou a nikdo neví, kdy budou. Ani ty nezaměnitelné. A kde je vůbec leopard Válek, ten se stal najednou neviditelným. Si pamatuji jak mudroval, že všechny léky budou v lékárnách už loňský podzim a letos už začneme vyrábět ten penicilin. A zatím houno houno, zlatá rybko. Aťa Válek už je větší lhář a podvodník než nutellman Fiala.

Foto

Chléb a hry. Hry skončily, a dobře, hokejisti dostali přidáno a každý obdrží milion. Ale fanoušci byli také vynikající, ti dostanou co? Kolik jim to na ten chleba hodí, aspoň 25 korun na bochník?

PD

Jak generál Syrský zradil Ukrajinu ??

Kolaps fronty je otázkou několika dní ....prohlásil .

Foto

Ukrajinští chrabří patriotii při obraně Ruskem napadené vlasti brzy nasypou ten muniční dárek z ČR na imperialistického ruského okupanta, jak tak vidím.

Dobrá zpráva.

LS

Chrabří patrioti? Tak se teď říká náckům? Vidíte to špatně.

Foto

Nenávistné, psychopatické, výroky Burryho, kterými zahlcuje sítě jsou k poblití, ale jeho podměrečným voličům to zřejmě nevadí, stejné těsto a charakter, fujtýbl....

Foto

Nojo, no.Holt to jeho zmatený blekotání jim připadá jako odborná mluva, stejně tomu nerozuměj.

FN

Fiala organizuje dárcovský summit pro Ukrajinu. Nic proti pomoci Ukrajině, ale Fiala a jeho pětikolková rota by měli alespoň předstírat zájem o české občany a českou ekonomiku.

Foto

Ideální vztah státu a občana je takovej, kdy se o občany stará co nejmíň a o podnikatelskou sféru némlich. Úplně stačí, když zadává zakázky. Ten váš socialismus už je dávno v prdeli.

PD

Kde vzali Jurečkovi pacholci propad důchodů o 350-400miliard ???

Hej, kucííí z NERV ...chtělo by to předložit propočet !! Copak ona nepojede ekonomika ??? ....no toto.

IP

I54g17o58r 37P46á21v19e75k

28. 5. 2024 19:13

Ten český prasečák je tady skvěle vykreslován a i zarámován přípiskami páté kolony piňďourů ,,A".J.HAVELKA, .SEMBER L. Novák, P. Jirkovský, M. Ilsner, P. Diviš, F. Doušek. J. Václavíková, S. LAZÁREK, J. Anděl, D. Mach, J. Urban, J. Kejkrt, J. Venc, P. Han, J. Franke, M. Kolář, P. Manda, A. Nový, J. Polesný, I. Semrád, Smetana, J. Farda, R. Tesařík, M. Mařák, J. Fridrich, J. Ganaur, Udavači - Jejich písemné projevy tady to je velkolepá vernisáž debilizmu, kolaborantství a zhovadilosti, duševní méněcennosti a jednoduchosti, kterou lze velmi jednoduše u nich popsat - žeru abych žil a žiju abych žral. Toť je jejich jednoduchá charakteristika na které je založeno jejich myšlení a jejich životní krédo na kterém je založena jejich dosavadní existence.

Foto

Nejen Mistři světa, ale i supernebezpečná země pro russfaš dobytky, co neumí ani budíka!

Když odmyslím, zrádcovská, kolaboŕantská, hovada, chcimíry a dezoláty... v Globále jsme dobrý! ;))[>-]V[UA]

PD

tvl. ...že ty sis dnes neopláchl lulánka vlažnou vodou ??

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz