Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

JU

J52a48n 44U26r20b54a87n

28. 5. 2024 21:52

Ten Zemanův advokát, nějakej Císař či co, ten byl z toho dnešního rozsudku úplně perplex. Asi by se měl věnovat něčemu jinému než advokacii.

VZ

Naivko. rozsudek mohl být i opačný i kvalitně zdůvodněný.

K soudu se nechodí pro spravedlnost, ale pro rozsudek.

JU

J74a49n 68U92r52b43a91n

28. 5. 2024 21:47

Ten Bystroň z AfD, ten už je teda zjevně úplně za zenitem, ten už se z toho nevylíže. Chudák Pitomio, ten už vlastně podruhé osiřel....;-(

VM

Vy zjevně nevíte, o čem mluvíte, hlavně že mluvíte, tedy píšete. No jo no, Áčko, to je úpadek.

JU

J59a62n 11U94r79b85a65n

28. 5. 2024 21:43

Béčko už má zase padla, je tu nuda. I ten blb Láníček je dnes nějaký vyčpělý...:-(

JU

J20a68n 44U12r78b50a72n

28. 5. 2024 21:43

Vláda Petra Fialy ve středu rozhodne o zřízení koordinátora strategické komunikace státu. Stane se jím bývalý velitel Vojenské policie Otakar Foltýn, jenž funkci musel opustit kvůli neshodám s ministryní obrany Janou Černochovou (ODS). Důstojník je nyní zástupcem velitele prezidentské vojenské kanceláře.

Esli měl spory s modrým slizem, tak u mne má rozhodně plusový body!!

VZ

Za jak dlouho jej soudruh prezident povýší?

V Kotlince je stále ukrutný nedostatek generálů.

JU

J52a48n 80U58r66b39a91n

28. 5. 2024 21:35

Od Bidenova podpisu nového balíčku pomoci Ukrajině uplynul pouhý měsíc, ale za tu dobu došlo k dramatickým změnám jak na frontě, tak na domácí politické scéně v USA, které výrazně zhoršily již tak nejasné vyhlídky Putinovy agrese proti Ukrajině, píše politický a ekonomický analytik Alexej Tichonov. Postup ruské armády byl podle analytika zjevně způsoben pouze nedostatkem dodávek zbraní a munice ze Spojených států a houževnatost, s jakou Ukrajinci drželi pozice vypovídá o hrdinském nasazení. „Do konce pátého měsíce roku se Rusku nepodařilo prokázat žádné vážné úspěchy na frontě. Charkovská operace, která měla být ‚ukázkou toho, jak Rusové ‚umí civilizovaně bojovat‘, byla dalším vojenským neúspěchem. V důsledku toho se Kreml dva týdny po zahájení neúspěšné ‚civilizované‘ ofenzívy na Charkov opět vrátil k fašistickým metodám vedení války a zahájil údery proti výhradně civilním objektům ve městě.

Nj, ruSSáci - nic nepochopili, nic se nenaučili. Kdyby Západ chtěl, ruSSácko už mohlo být dávno poraženo a zabíjení lidí ukončeno.

Ukrajina: Kolaps fronty je otázkou dnů, vojáci nenávidí Syrského a Zelenského!

Velký kolaps fronty je otázkou dnů, protože Kyjev nemá téměř žádné rezervy. Vojáci ozbrojených sil Ukrajiny si tuto situaci uvědomují a otevřeně nenávidí vrchního velitele Alexandra Syrského.

Podle vojáků Syrskij není schopen ovládat ozbrojené síly, protože všechny jeho pokusy zastavit postup ruské armády selhaly.

Rozšíření fronty ruskou armádou navíc vedlo k maximálnímu zkrácení času na výcvik mobilizovaných. Mobilizovaní bez výcviku a bez vybavení se vrhají rovnou na frontu a není divu, že se stále více vzdávají ruským vojákům.

Atd. Píšou v jedněch srbských novinách

***

Zjevně si máme vybrat, která propaganda nám vyhovuje víc.

Ale i dítě by mělo chápat, co by znamenala jaderná válka s Ruskem. Nebo konvenční válka s Ruskem, které má za zády Činu.

Původně Západ kalkuloval, že se Rusko vlivem války a sankcí sesype a že se tam změní režim. Jenže to se neděje a plán B není.

Pokud ukrajinská fronta zkolabuje, bude to pro Západ takový průser, že opravdu hrozí otevřená válka, do které se zapojíme i my... Budeme mít, co jsme chtěli.

Foto

Indie, 1900, bosá žena nesoucí Angličana. Celý kolonialismus na jedné fotce. Až budete obdivovat Londýn nebo jiná královská města, vzpomeňte si, na čích ramenou byly postaveny.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=2867379476744659&set=a.1977622312387051

Nerudová a další v predátorských časopisech. Nezaznělo. Vědec tuší, kdo jim to platil

„U vlády, kde se sociální politikou zabývá zemědělec, kdežto zemědělství se věnuje teolog, kde kulturu řídí pedagog, kdežto školstvím se zaobírá hudebník, kde učitelé dějepisu řídí vnitro i celou vládu, jde o zásadní posun,“ říká ironicky o jmenování politologa Marka Ženíška (TOP 09) do funkce ministra pro vědu. S historikem Jiřím Fidlerem se rozhlížíme po hřišti „akademické mafie“ a rozebíráme různé čachry ve vědě, které jsou placeny z peněz daňových poplatníků.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nerudova-a-dalsi-v-predatorskych-casopisech-Nezaznelo-Vedec-tusi-kdo-jim-to-platil-755953

Přečtěte si to sami. Mě už to nebaví...

Foto

A co kdybyste s tou srajdou šel votravovat do tý samý rusácký prdele, odkud jste vylez shodou náhod po začátku rusácký agrese?

Foto

Toto evidentně fialovou pětidemolici nezajímá. Má teď na starost důležitější věci.

Česko jako jediná země nedohnala stav ekonomiky před covidem.

Neměl by někdo Fialovi připomenout, které země je premiér a o blaho kterých občanů by měl pečovat v první řadě?

Ostrou fázi volební kampaně koalice SPOLU rozjel Fiala pod nápisem: 'Pravda vítězí', který mu promítali nad hlavou.

Co byste ještě chtěl tomu Fialoví připomínat? Že ty jeho fóry jsou doslova infantilní?

JU

J83a83n 85U92r48b75a91n

28. 5. 2024 21:18

Podle informací má Rusko na Ukrajině a v blízkosti jejích hranic asi půl milionu vojáků a chystá se posílit svou invazní armádu o dalších 200 až 300 tisíc mužů.

No twl - kam je všechny pohřběj?8-o

Foto

Ukrajina je menší a dokázala pohřbít 800 tisíc svých soldátů. To se hned za frontovou linií vyhloubí bagrem velké jámy, padlí vojáci se tam v černých pytlích zahrabou, a je postaráno. A rodina nedostane žádné prachy, protože jejich příslušník je nezvěstný. Za nezvěstné se neplatí.

JM

Nechodí náhodou poslanci a uředníci EUparlamentu v 63letech a s výsluhou,nebo je to hoax?,nádoby wc v naší vládě si nevidí do huby,zrůdy co si myslí,že tu budem všichni do 100,přeju jim -Karma je zdarma!!:-P

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz