Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

VK

V68. 83K58u93h14a84j

28. 5. 2024 15:50

Je to tady? NATO pravděpodobně odsouhlasí povolení Ukrajině útočit jejich zbraněmi i na území Ruska, že prý to ze Západu zúčastněnou zemi nedělá, povídal Stoltenberg. No, uvidíme, co budou povídat Rusové. A Francie posílá na Ukrajinu vojáky. Prozatím tedy instruktory, poradce.

TOMUHLE já říkám A JE TO TADY!;-O

JV

J 79V40l57č80e57k

28. 5. 2024 16:00

NATO není přece útočný pakt. Z poukazem na to, že vede válku prostřednictvím chudáků Ukrajinců, nemůže přece někdo považovat NATO za útočný pakt, to dá přece rozum každého demokrata. ;-D RvRvRv

LF

Určitě každá rodina dostala potřebný počet modrých obálek s hlasovacími lístky k eurovolbám a ještě něco navíc.

V těch navíc jsem zjistil, že do eurovoleb je zaregistrováno 30 pilitických sbjektů. Celkový počet politických stran a politických hnutí, registrovaných ke dni 19.4. 2024 je 72 politických stran, 134 politických hnutí, t. z. že na každých cca 53 400 občanů, včetně novorozeňat připadá jedna politická strana, či jedno politické hnutí.

Nebylo by prospěšnější skorigovat počet jak politických stran, tak i politických hnutí a udělat silné politické strany, politické hnutí pravicové, levicivé, středo.

PP
Foto

Pohádek, které vznikly po sametové revoluci a do paměti diváků se zapsaly pozitivně, není mnoho. Jednou z těch, kterým se to povedlo, je Anděl Páně od Jiřího Stracha. A jak je na první pohled zřejmé, právě touto pohádkou se inspirovali Piráti v předvolebním klipu, který má za cíl do Evropského parlamentu poslat bývalého poslance Mikuláše Ferjenčíka.

V klipu dále účinkuje například poslanec Jakub Michálek, ministr zahraničí Jan Lipavský nebo pražský náměstek pro dopravu Zdeněk Hřib. V krákém třicetivteřinovém spotu zazní třeba „Mají svobodnou vůli, volí tam voly“, „Ale ta Evropa by potřebovala vzkřísit“ a od ministra Lipavského „Ale kde je vlastně Mikuláš?“ Načež z nebeské brány beze slov, ale s dramatickou hudbou, blesky a hromy vyjde Ferjenčík, na obrazovce se objeví nápis „Vote Jesus“, kde je Ježíš přeškrtnut a nahrazen Ferjenčíkem. Zdeněk Hřib pak ještě láká diváky slovy „Tak pojďte milánkové, urnička čeká.“ A pak krátký spot končí.

Jiří Strach k tomu: Blbečky nekomentují.

A tím je řečeno vše.

JV

J 76V27l85č31e91k

28. 5. 2024 15:37

No, to vskutku vypovídá za vše. Piráty vyhnat ze sněmovny, a Ferjenčík by mohl dělat leda tak Mikuláše o vánocích. ;-D

Jiří Strach je skvělý člověk. R^R^R^

LP

Kauza reklamy na Čapím hnízdě zůstane odložená, zastupitelství nezasáhne

PS

Furt to říkám, že je Andrej nevinnej. ;-D

Foto

Anife Vyskočilová, ukecaná Turkyně z Bulharska. Jam Kraus má problém vodopád jejich slov ukočírovat. Tohle mít doma, tak se přestěhuju do Bohnic.

https://www.youtube.com/watch?v=ODvvXDYk0kU

;-D

SG

Sembere, ještě je otázka, jestli by Anife chtěla vás mít doma.

JF

Má být Xaver Veselý odvolán z Rady ČT? Ano, jitřil nenávist. Ale spíš odvolán nebude

https://www.irozhlas.cz/komentare/ma-byt-xaver-vesely-odvolan-z-rady-ct-ano-jitril-nenavist-ale-spis-odvolan_2405271630_jar

Tlusté hulvátské prase odvoláno nebude, bo účelové společenství prorusáckých šmejdů a několika naivů v ní sedících tak neučiní .. ;-(

Foto

A proč by měl být odvolán? To co pronesl, s tím já plně souhlasím, nemá vůbec, ale vůbec nic společného s vysíláním TV. I jako člen rady má právo projevit svůj názor, chápeš Fardo retardo?:-)

DM

D94a87n51i32e21l 56M33a86c33h

28. 5. 2024 14:49

Tak Miloš prý nemá nárok na omluvu od Džamily. No stejně už zapomněl, za co tu omluvu chtěl.

PP

P24e75t61r 35P65a30v14e70l

28. 5. 2024 14:52

To je důkaz, že tady soudy protěžují migranty a ještě z bývalého SSSR.

JP

Na Hovinkách píšou, že západní firmy zůstávají v Russácku i proto, že roste koupěschopná poptávka obyvatelstva. Psali to i ve Faynanšl Tájms, takže to nikdo nesmí zpochybňovat, jinak nenávist, atd., atd. Je tedy jasné,že západní ssankce tvrdě posstihly sstepní sskřety, kteří teď už nemají co žrát ani co chlasstat. S tím ostře kontrastuje náš fijalový blahobyt. Nevíme co s prachama, na Ukráiynu jich posíláme celé vlaky a přesto se v nich topíme. Svítíme i ve dne a topíme i v létě. Nežereme už nic jiného než bifteky, chlastáme jen stoletý rum.

JF

Hokejové mistrovství světa překonalo divácký rekord. Přišlo přes 750 tisíc návštěvníků

https://cnn.iprima.cz/hokejove-mistrovstvi-sveta-prekonalo-divacky-rekord-v-navstevnosti-prislo-jich-pres-750-tisic-437999šlo přes 750 tisíc návštěvníků

To všechno jsou buď bohatci ze zahraničí, nebo zazobaní pražskokavárníci, nejspíš ovšem presstituti opět lžou a maskují smutnou pravdu. Česko je, jak správně kdysi prohlásil pan Zeman, spálená země, a jistě nejen u nás už zubožení důchodci u kontejnerů na odpad holemi s háčky na prohrabávání obsahu - ve snaze nalézt něco málo k obživě - svádějí souboje na život a na smrt. Dost bylo fijalové bídy a teroru, vlastenci dle pana Pávka, a spol., spojte se a tu hrůzovládu smeťte do pryč!

Češi trhají turistické rekordy. Nebojí se ani dlouhých letů do exotiky

https://faei.cz/cesi-trhaji-turisticke-rekordy-neboji-se-ani-dlouhych-letu-do-exotiky/

A Pšeničko Vy, žroute bifteků a ochlasto stoletých rumů, nedrážděte lid pauperizovaný vládou pětikolky, a raději držte ... ústa! R^

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz