18.1.2019 | Svátek má VladislavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Dublin IV a jeho důsledkyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 133, poslední: 12.2.2018 10:35, přehled diskusí

Za vznik a samostatnost:
Autor: J. Jurax Datum: 9.2.2018 21:06

této republiky bojovalo a zemřelo hodně lidí.

V současnosti máme možnost se této samostatnosti zcela dobrovolně a eurodemokraticky bez boje vzdát a přijít o ni možná navždy, možná jen do doby, kdy se EU vnitřními a vnějšími tlaky rozsype.

Koneckonců, podřízená gubernie brusele jsme už dnes - arogantní EU nám bez problémů může vnutit - ryze demokraticky, přesněji eurodemokraticky, což není totéž - prakticky cokoliv včetně zmíněného Dublinu IV (a nuceného zamuslimení). Tedy když se necháme. Doufejme, že se u nás najdou stateční politici, kteří tlaku brusele odolají a když to nepůjde jinak, iniciují czexit.

Když si to země tzv. Západu vlastní vinou po§raly a nezvládly převážně muslimskou imigraci, nedokázaly ji asimilovat a přinutit dodržovat zákony a zvyklosti těchto zemí, hodlají muslimskou nákazu šířit do zemí dosud nezamuslimených, abychom si také užili plodů jejich blbosti. Toť solidarita podle EU.

Mimoto - stát, který není schopen a ochoten bránit své hranice před invazí, právem zanikná; EU není schopna a ochotna bránit své hranice a dokonce ty své vazaly, kteří tak činili (maďarský plot) kárala. EU v té formě, jakou má dnes, není pro nás nijak zářná budoucnost.

Stačí si všimnout, kdo Dublinu fandí - :
Autor: J. Kanioková Datum: 9.2.2018 17:28

Pehe: Dublin IV je potřebný. Je nutné přerozdělovat migranty. Holt ten internacionalismus je v těch lidech zažraný až běda. Rakousko - vojenský velitel Kurt Raffetseder: Scénáře hrozeb se staly skutečností kvůli kyberprostoru, migraci a destabilizaci západního Balkánu. - http://jdem.cz/duaz95

Tisíce migrantů se přesouvají po Alpách, kudy míří do Francie a Německa - http://jdem.cz/dua2a9

Maďarsko a Polsko: Nelegální přistěhovalce nepřijmeme a naše spolupráce bude silnější - (to doufám, že V4 bude držet spolu !) https://voiceofeurope.com/2018/02/hungary-and-poland-we-wont-take-illegal-immigrants-and-our-cooperation-becomes-stronger/#.Wn2gdBmFn5A.twitter

Pašeráci v Libyi mají vazby na bezpečnostní služby: zpráva OSN - https://www.reuters.com/article/us-europe-migrants-libya-un/human-smugglers-in-libya-have-links-to-security-services-u-n-report-idUSKBN1FR3BQ?il=0

Tak si říkám:
Autor: J. Schwarz Datum: 9.2.2018 16:56

kam asi se ty montovny, co "pokrokovým západním miliardářům" vydělávají stamiliardy ročně asi přestěhují, pokud by ČR z EU vystoupila? Na Ukrajinu a do Běloruska? Tyhle země přece taky v EU nejsou. Do Francie, Španělska nebo Itálie? proč tam ty kapacity dávno nevznikly už před rokem 2000? Pokud jde o levnou konkurenci, tak to je přece především Čína které lezou všichni představitelé západu do (_._) ikdyž taky není v EU a tohohle soupeře si prakticky vyhýčkali. Konfrontace s EU by nám spíš pomohla - byla by motivací skutečně "západ" - dnes už neschopný a dekadentní - opravdu předběhnout.

Re: Tak si říkám:
Autor: J. Svoboda 169 Datum: 9.2.2018 20:16

Nikdo vám nebrání Západ předběhnout, ať jste na dávkách nebo podnikáte.

Pěkný večer.

Dobrý článek:
Autor: M. Mikulec Datum: 9.2.2018 16:28

Lejno chytlo větrák, to je politika Bruselu. Správně píše pan autor, že pro západoevropany Česká republika může být oázou klidu. Proto to chce EU změnit. EU nikdy nepřizná chybu! Stejně jako ji arogantně odmítá Merkelová. Co je jí po lidech?

Kvůli těmto faktům chtějí sluníčkářští neandrtálci obětovat :
Autor: Jiří_K Datum: 9.2.2018 16:17

evropskou společnost! Tento muslim je mi sympatický, akorát potvrzuje to, co hloupí xenofobové neustále vysvětlují giganticky inteligentním neomarxistům! Veselovský je úplně mimo!

https://www.youtube.com/watch?v=w1A13Fp80OI

Re::
Autor: J. Kanioková Datum: 9.2.2018 17:34

Hatem Berrezouga je skvělý. - http://berrezouga.blog.idnes.cz/

Re: Re::
Autor: J. Vintr Datum: 9.2.2018 20:02

Muslim, který se snaží Islám interpretovat tak, aby byl "stravitelný" pro Evropany, je mnohem nebezpečnější, než džihádista s bombou. Islám je zlo v samé své podstatě, jako byl skrz naskrz zlý člověk, který ho stvořil. Jakékoliv omlouvání této zrůdné ideologie je ve své podstatě lež. Ostatně lhát "nevěřícím", aby je obelstili, mají muslimové povoleno na přímo přikázáno.

Re: Re::
Autor: Jiří_K Datum: 9.2.2018 20:17

V tomto případě se nejedná o obhajobu islámu, nýbrž konstatování faktu nekompatibility islámu s demokratickou společností s tím, že mezi muslimy existují ojedinělé výjimky, což je fakt! Současní evropští neomarxisté a Saudové se snaží prosadit pravý opak toho, co tvrdí autor.

Re: Re::
Autor: J. Jurax Datum: 9.2.2018 21:12

No jo, i někteří komunisté nebo nacisté byli skvělí, vzdělaní, příjemní a vlídní - a ovšem své víře plně oddaní, což byl trošku problém, že ...

Uvažování bruselských kreténů je naprosto průzračné::
Autor: L. David Datum: 9.2.2018 16:08

Jestliže jsme si kvůli vlastnímu kreténství nechali totálně satanskými muslimy pos.rat naše západoevropské země, donutíme rovněž země V4 k tomu, aby to také u nich bylo totálně pos.rané.

Vždyť naším odedávným bruselským cílem je: ROZVRAŤ A PANUJ ! ! !

Konečně:
Autor: Jiří_K Datum: 9.2.2018 15:02

https://www.expres.cz/moderatorka-nemecke-verejnopravni-televize-vyzyva-cesko-k-opusteni-eu-1nr-/zpravy.aspx?c=A180207_121800_dx-zpravy_jiku

Re: Konečně:
Autor: P. Rudolf Datum: 9.2.2018 15:15

Paní Schayani ro řekla naprosto přesně: "EU musí být silná a solidární. Kdo to kompletně odmítá, musí si najít jinou společnost. Jinak EU oslabuje a rozpouští ji."

Mluví mi přímo z duše.

Re: Konečně:
Autor: Jiří_K Datum: 9.2.2018 15:34

Mimořádně s vámi souhlasím!

Re: Konečně:
Autor: J. Schwarz Datum: 9.2.2018 16:57

Žeby jste si taky našel jinou společnost?

Re: Konečně:
Autor: J. Veselý 965 Datum: 9.2.2018 15:15

Jak je možné, že v německé televizi trpí něco tak rasistického, xenofobního a netolerantního jako je tato paní redaktorka? Mluví o imigrantech jako by mluvila o odpadu, který je třeba vyvézt na skládku. Jakoby se mohla německá ekonomika obejít bez stálého přílivu pracovní síly! Kdo bude paní redaktorce vydělávat na důchod?

Re: Konečně:
Autor: P. Rudolf Datum: 9.2.2018 15:19

Vidím, že lhaní vám jde nepoměrně líp, než myšlení.

Re: Konečně:
Autor: S. Netzer Datum: 9.2.2018 15:25

Podobné hlasy se množí, a to je správné.

Re: Konečně:
Autor: E. Erat Datum: 9.2.2018 15:48

Ano, v tom se shodneme. A kdyby to Germáni dotáhli k našemu vykopnutí z EU tak bych jim poděkoval. I té amorfní enderácké svazačce Merkelové, ale ta už u toho asi nebude, jako ani zásadový ministr/neministr Schulz.

:))))))))))):
Autor: J. Kanioková Datum: 9.2.2018 17:36

Re: Konečně:
Autor: J. Jurax Datum: 9.2.2018 21:21

No vida, možná se ani nebudeme muset hádat, zda a jestli vůbec si povolíme referendum a zda si i sprostný lid bude smět zareferendit o czexitu, když směl referendit o czaditu, (czech aditus), vykopnou nás jako rebely sami.

Už aby to bylo!

Europlačky tu pořád ještě mají orgie fňukání:
Autor: J. Václavíková Datum: 9.2.2018 12:51

nad neprůchozím návrhem EK, který už dávno pohřbil i Tusk? Pane jo, hysterie je mocná čarodějka :-)))))

Re: Europlačky tu pořád ještě mají orgie fňukání:
Autor: J. Kombercová Datum: 9.2.2018 13:05

Pořád něco pohřbíváte, naposledy Schulze, předtím kvóty a dnes snad dokonce i Merkel... a oni jsou všichni živí až až. Skoro jako zombie.

Re: Europlačky tu pořád ještě mají orgie fňukání:
Autor: S. Netzer Datum: 9.2.2018 13:08

Zeman?

Re: Europlačky tu pořád ještě mají orgie fňukání:
Autor: J. Kombercová Datum: 9.2.2018 13:27

Zemanovi dávám rok, maximálně dva. Pak odstoupí a budeme mít nové volby. Chtělo by to už teď si hledat kandidáta připraveného tuto funkci vykonávat. (To je spíš pro paní Václavíkovou než pro vás, vy tady volit nebudete. A tu Merkel jste tady pod některým z článků pohřbila právě vy, její volička?)

Re: Europlačky tu pořád ještě mají orgie fňukání:
Autor: E. Erat Datum: 9.2.2018 14:31

V tom vám dávám za pravdu. On chtěl hlavně odejít jako vítěz, to bylo jeho hlavní motivací (můj názor) a také se vyrovnat Klausovi, tedy být nejúspěšnějším politikem v dějinách ČR. A oboje se mu povedlo, i kdyby odstoupil ze zdravotních důvodů zítra.

Re: Europlačky tu pořád ještě mají orgie fňukání:
Autor: M. Prokop Datum: 9.2.2018 15:48

Nepovedlo. Klaus udělal spoustu potřebných věcí, hlavně ještě jako premiér. Zeman kudy chodil, tudy škodil.

Re: Europlačky tu pořád ještě mají orgie fňukání:
Autor: E. Erat Datum: 9.2.2018 16:11

To je nezajímavé. U politiků se počítá kolik dosáhli volebních úspěchů, jako třeba o enderačce Merkelové tvrdí, že dohnala v počtu mandátů Khola. A o tom co bylo dobře či špatně nikdo nehovoří. On je to trochu nesmysl, tedy to co píšete. Kdyby byl Zeman neúspěšným politikem, nemohl by obsáhnout stejný počet politických funkcí jako Klaus. Podívejte se třeba na bilanci bratra Kalouska, v politice je cca stejně let. Ale, proti Klausovi a Zemanovi je to hráč okresního přeboru. A taky tak skončil, z ostudy kabát. Tedy vzhledem k věku se z toho může ještě dostat, ale moc šancí mu nedávám.

Re: Europlačky tu pořád ještě mají orgie fňukání:
Autor: M. Prokop Datum: 9.2.2018 16:36

Vy počítáte období a funkce, já přínos či ztrátu. Nic víc v tom není.

Re: Europlačky tu pořád ještě mají orgie fňukání:
Autor: E. Erat Datum: 9.2.2018 16:52

Vy počítáte neměřitelné věci, na přínos či ztrátu může být desítky názorů. A otázka je v jaké kategorii apod. Měřitelné jsou pouze ty dosažené funkce.