12.6.2021 | Svátek má Antonie


Diskuse k článku

EVROPA: Dublin IV a jeho důsledky

Na veřejnost stále prosakují zprávy o připravovaných změnách celoevropské azylové a imigrační politiky, tzv. Dublin IV. Cílem tohoto článku není zabývat se podrobnostmi a časovým plánem těchto změn.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vintr 9.2.2018 11:49

Re: Jste směšný, když si nedokážete

Pravda je pravdou, i když je napsaná bez diakritiky a s pravopisnými chybami ...

J. Kanioková 9.2.2018 18:01

:))))))))))))

P. Sulc 9.2.2018 23:59

Re: Jste směšný, když si nedokážete

Pane Hejna, mam tomu zrejme rozumet tak, ze jste dalsi hlupaek, kteremu zchazi srgumenty, vidte. Jeden trouba vycte hrubky, druhy keyboard, argument ani jeden, ale vase vlasetenecka srdecka se chveji radosti, jak to tomu zlemu Sulcovy naparila. Priste nezapomente jestwe dodat, ze Sulc je husenina a stale se trese, take vytecny argumnet.

P. Sulc 9.2.2018 23:45

Re: Jste směšný, když si nedokážete

To je opravdu proble! Tu Ceskou klavesnici nepotrebuji, inteligentni lide tomu rozumi, nicmene, vycita mi to kazdy primitivni hlupak, ktery nema jine argumenty. Ty ''dejiny ceske koruny''z r. 93 doporucuji. I Rackovy Dejiny CSR z r 47. I hlupak vaseho kalibru se v tom neco dozvi o husitech.

Z. Lapil 9.2.2018 13:05

Re: Rekl bych, ze hloupe ovce,

Jsem rád, že jsem vás rozesmál.

Z vašeho příspěvku by ovšem někdo mohl mít dojem, že se konala jen povstání, které jste vzal na vědomí vy.

Že se za husitů drancovalo a ČSR nevydržela? Inu, co byste čekal od revoluce. Sedmdesát let Svazu sovětských socialistických republik vám vyhovuje?

J. Kanioková 9.2.2018 18:02

žije v USA

Z. Lapil 10.2.2018 9:45

Re: žije v USA

Já pana Šulce znám. Běžně se s ním dá bavit (ne nutně souhlasit - to píšu preventivně skoro všude), obtížné jsou jen jeho výlevy na téma Češi = zbabělá svoloč. Otvírají kudly v kapse a přitom jsou tak obecné, že nemohou být podkladem k debatě serióznější než je ta, která začíná slovy Sundej si brejle.

P. Sulc 10.2.2018 0:35

Re: Rekl bych, ze hloupe ovce,

V Protektoratu ta nejmenovana povstani urcite nebyla, pocet mrtvych je spise dilo udavacu. A druha vase otazka: vyhovuje mi 400 let Habsburske monarchie. Turci, Francouzi i jini nakonec ostrouhali kolecka.

Z. Lapil 10.2.2018 9:37

Re: Rekl bych, ze hloupe ovce,

Hm. Takže vyčítáte Čechům, že nejsou dost revoluční a zároveň se vám líbí, že vydrželi 400 let pod panovníky jednoho rodu.

T. Pansky 9.2.2018 3:14

Podepsanim Lisabonske smlouvy Cesko (a ostatni) prestalo ...

... byt surevenim statem !!! Prestanme si tedy stale neco nalhavat. To, ze mame prezidenta a ministra zahranicnich veci, to na veci nic nemeni. Prezident je kasparek a ministri zahranicnich veci jsou dalsi kasparci na nitich z Bruselu. Kdy uz si konecne prizname, ze jsme se stali clenem evropskeho socialistickeho spolku? A jak z toho ven? Jedine mozne reseni - tento spolek opustit. Je to mozne? V podstate uz ne. Politicka scena v CR je uplacena a Brusel uz si pohlida, aby nekdo neutekl. Na to uz se pripravuje i zakon (smernice, ono je to s socialismu jedno), aby nekdo z evropskeho potapejiciho se Titaniku nemohl uteci.

J. Kopis 9.2.2018 5:11

Re: Podepsanim Lisabonske smlouvy Cesko (a ostatni) prestalo ...

Vycházeje z premisi EU=SSSR, také se říkalo "se Sovětským svazem na věčné časy". Tento sociální inženýring neomarxistů z EUSSR nepovede k ničemu jinému než násilí, neboť násilí nemůže vyplodit nic jiného!

V. Braun 9.2.2018 1:27

Nejde o Německo a Švédsko

I když automatické rozdělování uprchlíků v dnešní podobě EU nepodporuji a s řadou věcí v člínku lze souhlasit tak s jednou hrubou nepřesností ne. Je to tato věta "Situace v zemích, kam proudí migranti, jako je Německo, Švédsko a další,

musí být zoufalá, když se přiklánějí k tak konfrontačnímu řešení." A jedná se o to, že případné rozdělování by Německu a Švédsku nikterak nepomohlo, naopak, na Německo, vzhledem k jeho HDP a počtu obyvatel by připadl největší díl a i Švédsko by mělo počty jistě větší než počtem obyvatel srovnatelná ČR. V současné podobě azylového systému tyto státy nemusí přijímat z hraničních zemí (Řecko, Itálie) uprchlíky žádné s výjimkou již ukončených jednorázových kvót.

J. Kopis 9.2.2018 5:06

Re: Nejde o Německo a Švédsko

Je to přesně naopak než tvrdíte, tyto jmenované státy jsou již de facto přemigrované a tudíž se migrační toky v maximální míře nasměrují na ty státy, které imigrací nebyly dosud nijak zasaženy!