19.4.2019 | Svátek má RostislavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Máme válku v genech?Výpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 2, poslední: 14.6.2007 17:05, přehled diskusí

Proč jim to rodiče dovolí? Hloupá otázka.:
Autor: portwyn Datum: 8.6.2007 14:50

Protože nikdy neuvěří, žer jejich andílek hodil jen tak pro zábavu po jiném člověku zápalnou láhev. To byl přece policajt a diskriminoval ho. Můj syn je osobnost a nesmí se mu nic nařizovat.  Prostě opičí láska.

Protože sice v hloubi duše sice vědí, že jejich dítě je bezohledný agresor, jenže se ho bojí a doufají, že když mu polezou do řitního otvoru, obrátí svou zlobu jinam. Prostě strach.

Protože si odmítají přiznat, že v době, kdy se s tím dalo ještě něco dělat, se na to vyflákli. Buď uvěřili věrozvěstů moderních výchovných trendů, nebo byli prostě líní. Tzv. výchova dítěte jako osobnosti je zpravidla nevýchova. Rodiče jsou velmi citliví na porušení svobody svého dítěte, o¨všem je vůbec nepálí, že jejich dítě porušuje svobodu jiných. Proč taky - to se jich netýká.

Je spousta slušných rodičů a slušných dětí. Jenže ti agresívní je prostě uřvou - za potlesku užitečných idiotů, kteří ve jménu ideologie absolutní svobody budu do krve hájit kdejakého bezohledného grázla.

Re: Proč jim to rodiče dovolí? Hloupá otázka.:
Autor: Johann Datum: 8.6.2007 18:48

za toho bordelu tady v praze pri MMF jsem sel domu s moji starou od Karlova namesti. Policajt co stal na krizovatce bylo klasicke hovado s pupkem, nevedl nic jetsli uz je to ok jit domu. tak jsme sli, ja a moje stara a nedaleko morane jsme potkali 4 smrady, vek tak 16-17 let vyznamne si pohazovali kameny a meli takove ty pohledy jake maji mladi smradi kdyz maji pocit ze neplati zadne pravidla a zakony a vyznamne se na nas divali :-))))

mel jsem u sebe sveho Glocka, kdyz by po moji stare zacali hazet tak je tam postrilim, akorat jsem mel hruzu ze to fakt udelaji a jak pak budu dochazet k soudu a budu tam poslouchat narek hysterickych matek a jejich vresteni ze "to by nas petricek nikdy neudelal aby vzal kamen a snazil se nim trefit nejakou cizi pani a jeji chlapa" :-)))

no hlavne ze je to za nama a nikomu se nic nestalo :-)))