22.5.2019 | Svátek má Emil


BEST OF HYENA: Jak to bylo s Verdim

4.5.2018

Před pár dny jsem tu psal o zmizelém pejskovi: za stěračem jsem měl papírek s výzvou, jestli neuvidím pejska atd., a kdyby jo, že mám zavolat na číslo. Na číslo jsem zavolal, omylem. No a nakonec jsem dostal SMS, že se pes našel, jmenuje se Verdi a je v pořádku.

V pořádku. Šlo o bílého psa. Onehdy jsem potkal pána s bílým psem a napadlo mě, zdali je to Verdi. Byl to on.
Nevypadal na moc zdrhacího psa. Měl už svůj věk a svoji váhu a šel pomalu a důstojně. Vznesl jsem pár dotazů, jak to s tím jeho útěkem bylo. 

On ten pán šel a Verdi se ubíral za ním. Pán se ohlédl a pes nikde. No a tak vznikl ten dopis, ta výzva – kdybych ho našel atd.. A kdepak se ten Verdi toulal?
Netoulal se. Procházka ho omrzela a šel domů.

První setkání

Anna s Radkem přivezli v neděli Eliáška – a Gari s Norou poprvé potkali chlapečka, který jim už brzy bude zatápět. Teď ještě ne, je to zatím jen houstička, která pořád spinká a když kouká, tak nic nevidí. Eliášek má dnes první výročí, je to týden, kdy ho Anna přivedla na svět.

Opa pejskové se chovali velmi obezřetně a miminko v nich žádné nadšení nevyvolalo. Přišli se na něj podívat, velmi pomalu. Gari byla jako vždy odvážnější. Ale i ona odvracela hlavu, když si k ní Anna sedla s Eliáškem na klíně. Bylo to první setkání. Pro Eliáška je prakticky všechno poprvé. Většinu toho prospí, ale to nevadí. Ono je toho na světě dost, co si naplno užije. I ty legrace s pejsky ho čekají.

180430garim

Kočka na střeše

Kočky rády chodí po střeše a naši pejskové nesnášejí kočky v jakékoli jejich podobě, najmě pak kočky na střeše. To je čistý střet zájmů. Stačí, aby se kočka na sousedovic střeše objevila, a už se celý náš dům otřásá řevem a je třeba naše Krakeny vypustit. Nora vždycky běží vlevo od jezírka, Gari vpravo a pak se potkají v rohu zahrady a ječí na kočku.

Kočka, někdy tam bývají dvě, černá a bílá, nemá pevné nervy a po nástupu psích řvounů zmizí. Kočka zmizí, rozčilení trvá. Tentokrát je zde posun důvodu. Už to není „na střeše je kočka“, ale „na střeše byla kočka“. Ve výsledku je to jedno: dole stojí dva psí pitomci a řvou na něco, na co nemohou dosáhnout.

180502garim

Další úvahy a poznámky najdete na stránkách The HyenaJak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče
Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče

Je mi 20, jemu bude 30. Tvrdí ze ja mám sex na prvním místě, ale on už ne.. je pravda ze změnil práci. Je ridic. Predtim ale dělal náročnější práci a sex ještě byl několikrát týdne. Teď stěží jendou a to ještě on si nevzpomene ani měsíc…

Diskuse


Ś. Svobodová
10:01
4.5.2018

J. Jelínek
11:22
4.5.2018

J. Jelínek
8:13
4.5.2018

počet příspěvků: 3, poslední 4.5.2018 11:22

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.