4.5.2024 | Svátek má Květoslav


Diskuse k článku

PTÁCI: On je prostě skvělej!

Kdo? Otesánek. :-)

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Zana 10.6.2020 9:37

Prosím tě, jak je ten koláč velký a dal by se zavěsit? Koukala jsem na stránky, tam píšou váha 1,87 kg - tolik váží jeden koláč, nebo všechny?

A. Zemanová 10.6.2020 9:38

Dík za tip, Evi, ptačí koláče jsem neznala. Jaké máš na ně krmítko? Takové to se stříškou nikde nemůžu najít.

E. Zvolánková 10.6.2020 9:42

Ten koláč je velký tak 12X12 cm a je do závěsného krmítka - plastová "kostka" s dírama. Ta hmotnost je tedy určitě udávána za celé balení. Je jich v něm 10. Fakt se to vyplatí, za ten pohled na ty ďobající opeřence....A já miluju ty "tlachapoudy", takže si to fakt užívám. Zrovna jsem ze Zelené domácnosti objednala další 3 krabice koláčů ;-D;-D;-D Hrozně jim to chutná a jsem ráda, že nám tam lítají. Na vyrábění krmítka nemáme nikdo čas, tak jsem jim objednala i dřevěné krmítko i s pítkem a dají se na to zavěsit pod to i ty koláče....no budou to mích ptakounci luxusní :-)))

E. Šusová 10.6.2020 10:47

Tlapadouchy- nebyli Kikiny máme momentálně na zahradě dva. Kluka a holku. Samička si přisvojila to velkokrmítko a občas chlapce prožene, ať jí neleze do zelí.

E. Šusová 10.6.2020 10:45

Ano ano, v Zelený domácnosti mají neuvěřitelný ptačí vychytávky. Krmení s moučnými červíky máme taky objednaný - v minulé objednávce je zapomněli přiložit. Tak jsem zvědavá, jestli o to bude zájem. Možná by se ty zbylý ovesný vločky daly zužitkovat do nějaký podomácku vyrobený lojový koule?

Š. Matyášová 10.6.2020 6:53

Máte nádhernou oázu...my taky, na Beaveru, tam dělají ptáčkům pomyšlení Carlos s Alenkou a já se snažím doma...ptáčkové si to zaslouží...a je to radost... R^V

E. Šusová 10.6.2020 10:43

Přesně tak, ptáčkové si to zaslouží a tohle je to nejmenší, co může člověk udělat.

Z. Xerxová 10.6.2020 6:10

hezkou středu všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

Jojo - taky si užíváme ornitologických zahradních radostí - oba rybníčky slouží jako koupaliště, dokrmujeme taky (hmyzu je málo - a rodiče ptáčat hmyzem krmí mimina, ale sami se dokrmují slunečnicí) a nově máme rehky v podbití střechy- kousek nad zemí, tam, kde se zkroutilo jedno prkno a vytvořilo skulinku...

T. Zana 10.6.2020 9:40

Jé, rehek je hezkej pták :-))