19.9.2020 | Svátek má Zita


ZVLÁŠTNÍ PSÍ ŠKOLA: Zvláštní hlásání aneb těšíme se do ZOO

17.9.2007

Pravda, cukrárnu jsme navštívili hned první týden školy, jen to nebylo na zmrzlinu, ale na zákusky, protože venku byla zima a nemoci fakt nechceme. Dvořáková - Anetka je skoro večerníček

Jak už mnozí tušíte, nastaly v naší třídě změny - Andrejka postoupila do třetího ročníku a přešla do třídy jiné paní učitelky a do naší třídy přišli dva trpajzlíčci - Tomášek a Filip a jedna trpajzlička - Simonka. Ta u nás ale pobyla jen ten první den a pak přešla do jiné školy. Škoda, Anetka se těšila, že bude mít kamarádku na hraní s panenkami. Je nás tedy ve třídě sedm - šest kluků a jedna holčička a samozřejmě Magda a Myš.

Práce je trošku složitější, protože jsou tři oddělení a v každém se učí děti něco jiného, ale zatím práce docela jde, dokonce mi druháčci udělali velkou radost, protože nezapomněli písmenka ani čtení a počítat taky zvládnou, tak už pilně odměňujeme dobrůtkami i hezkými razítky a pomalu přicházejí ke slovu i jedničky.

Hned při prvním pracovním vyučování jsme vyráběli večerníčkovské čepice a uznejte, že nám to moc slušelo. Anetka byla tak nedočkavá, že si na hlavinku šoupla ještě nedokončenou čapku a tvářila se velmi raráškovsky.

No a na co se všichni těšíme úplně nejvíc, je výlet do ZOO v Praze, kde se sejdeme s některými z vás. Už nám ho paní ředitelka odsouhlasila a přijedeme ve čtvrtek 20. 9. v 9:10 hodin na nádraží Roztyly. Moc se na vás všechny těšíme. Abychom měli aspoň tušení, kolik dospěláků s námi bude, moc prosím, písněte mi buď pod článek nebo na emílka, kdo se za námi chystá.

Dneska jsem jen stručná, ale plánů je mnoho, už se chystá první cvičení v přírodě s tradičním opékáním buřtíků a olympijský den, takže zážitků bude jistě spousta a o všech se dozvíte.

Mějte se všichni moc sluníčkově a moc se na vás za pár dní těšíme.

Dvořáková - Večerníčkové

Myš


Exkluzivní rozhovor s naší Hankou: 12 hodin před plánovaným císařem jsem se dozvěděla, že je syn pozitivní na Covid-19
Exkluzivní rozhovor s naší Hankou: 12 hodin před plánovaným císařem jsem se dozvěděla, že je syn pozitivní na Covid-19

Naše kolegyně a bývalá šéfová eMimina Hanka v úterý 8. září porodila zdravou holčičku Emičku. Plánovaný porod císařským řezem zkomplikoval Covid-19...