20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

ZÁBAVA: Silvestr s tajemstvím

Milí Zvířetníci, vítám vás v naší hospůdce v posledním dni roku 2007. Letos se budeme při posledním čtení usmívat i tak trochu bát... tak si připravte něco dobrého k pití a pojďte se s námi bavit. Na zdraví, štěstí a radost! Vaše Dede

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
LENKA S 31.12.2007 0:48

HANI, TY MÍVÁŠ TETU JARKU JAKO POSLA SMRTI V RODINĚ,

COŽ JE  VÁŽNŠ   VELMI  NEMILÁ  FUNKCE.  MNĚ  SE  SICE  PODOBNÉ  SNY  NEZDÁLY  NIKDY,  ZATO ALE  MNE    UŽ NYNÍ  42 LET   MRTVÁ  ZLATÁ A  MILOVANÁ  BÁBRLÍNKA  DVAKRÁT   NEPUSTILA  NA  DRUHÝ  BŘEH  .  VŽDY  MNE  VRÁTILA  ZPÁTKY  S  TÍM,  ŽE  JSEM  JEŠTĚ    NEVYKONALA   VŠECHNO,  CO JSEM  VE  SVÉM  POZEMSKÉ ŽIVOTĚ    DOSTALA  ZA  ÚKOL. MÁM  SE  PRÝ  JEŠTĚ  MOC  SNAŽIT , ABYCH    ZA  NÍ  A  ZA  SVÝMI  DRAHÝMI  SMĚLA.

Nelina 31.12.2007 11:07

Mimo téma: vzkaz pro Olčavu

Kostelík ve Stodůlkách: po renovaci je uvnitř jednoduše krásný, hezká vánoční atmosféra včetně jesliček. Stálo by za to ho navštívit v této sváteční době. Kromě Rybovy mše na Boží hod byl otevřen od 14 do 17 h.

Olčava 31.12.2007 12:35

Re: Mimo téma: vzkaz pro Olčavu

Neli díky, se tam možná dneska podívám:-)

veram 31.12.2007 14:01

Re: Re: Mimo téma: vzkaz pro Olčavu

Nezapomeň se někdy zajít podívat do Řepory. Je to tam sice všecko fungl nové, myslím, ale je to zajímavě udělané. (No, nechci jim křivdit, snad tam mají něco starého taky :-D)

veram 31.12.2007 14:08

Re: Re: Re: Mimo téma: vzkaz pro Olčavu

A tady je pro zvědavé povídání o Stodůlkách.

Olčava 31.12.2007 14:40

Re: Re: Re: Mimo téma: vzkaz pro Olčavu

Veram, ty jsi báječná! VVDíky moc! To budu mít co objevovat, se těším na jaro, tedy něco prozkoumám už teď, ale v zimě to není ono. Tak si to aspoň proštuduju.

Jakub S. 31.12.2007 20:14

No to je ale zajímavá věc, veram. Bude nutno to časem zabudovat do cajtplánu!

Na první pohled a přelítnutí to jenom vypadá - pro archeologa a historika - poněmnóžku , no, zmateně. Křesťanské - pohanské - město - ves - raný středověk - vrcholný... no budiž. Berme to jako takové populární přitažení k historii vůbec. Zná to někdo z vás?

Byli ste někdo v archeoskansenu v Modré? Živá Velká Morava. A Indiáni kmene Hajčá, vlastně Lakota, to je věc...

Hana W 31.12.2007 12:12

Re: HANI, TY MÍVÁŠ TETU JARKU JAKO POSLA SMRTI V RODINĚ,

LENI, JA TO ZAS NEVIDIM TAK TRAGICKY S TIM POSELSTVIM. CO SE MA STAT, STANE SE. MNE NA TOM FASCINUJE TO, ZE TAM NEJAKA KOMUNIKACE S NECIM MUSI BYT, PROTOZE TY VECI SE FAKT STALY - CILI TO JE MIMO VYKLADANI SNU. KDO VI, TREBA BYCH BYLA MEDIUM - MNE SE FAKT STAVAJI DIVNE VECI - JAKO ZE VIDIM DO BUDOUCNA A NAPROSTO PRESNE VIM, ZE TO A TO SE STANE, VECI TREBA NEPREDVIDATELNE, CASTO PRK/KO/TINY, A PAK SE TO STANE...  TAKZE TI VERIM O TOM S TVOU BABRLINKOU. NEMUSIME VSEMU ROZUMET, PROSTE TO TAK JE.

dalmatin 31.12.2007 11:17

Re: To je kouzelné, děkuju. A ten stařík co musel tesat v noci své jméno,

Jakoubku, tohle pozná málokdo. Myslím ale, že těm duchům je to taky jedno, ne? ;-D