19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

WÉWÉWÉČKOVINY: Nenajdu v sobě odvahu zeptat se...

Apoštolové mají být národům světlem, slovem i příkladem. Pořád musím přemýšlet o tom, proč si mě Ježíš vybral, abych znova s ním všechno prošel. Vidím ohromné věci, vidím zázraky, vidím zlobu farizejů. Ale vím, že nebudu mít odvahu tuhle cestu dokončit. Že se nebudu moci dívat, až našeho Pána budou bičovat a povlečou ho na Golgotu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Zana 22.3.2014 17:57

O.T.

Hlášení o počasí: odpoledne jsme tu měli bouřku.

Z. Matylda 22.3.2014 12:59

A já bych se zeptala

už jsme se zeptala i na horší věci.

T. Zana 22.3.2014 12:55

Pů?

Na Hadech vyzkoumáno, že dnes snad slaví i Pů. Jestli jo, tak veliké blahopřání, přání všeho nejlepšího a díky za krásné báje! Ať se ti daří!

O. Joklová 22.3.2014 10:54

ani nedokážu říct

jak se mi sevřelo nitro, když jsem spatřila nadpis, resp. podpis dnešního článku... jako by se skutečno smíchalo s neskutečnem, jako by mrtví byli živí a živí byli mrtví, svět se na chvíli zastavil a všechno pomíchalo

tohle musím jít vydýchat.....

Z. Dalmi 22.3.2014 10:36

Zeptala bych se,

jo, zeptala. Kolem mě se objevilo v posledním roce tolik Jidášů, že by mě zajímalo, jestli se klonují nebo množí buněčným dělením.

Hezkou sobotu Zvířetníčci <3

Z. Jenny 22.3.2014 17:59

Re: Zeptala bych se,

Dalmíčku, to proto, že jsi schopná,šikovná,hodná, pracovitá, to se totiž neodpouští, u nás.

Drž se a neboj se jich neboť oni s tou zlobou musí žít, jejich škoda.

Z. Dalmi 22.3.2014 20:23

Re: Zeptala bych se,

Ty jsi zlatá. Dojala jsi mě :-)

T. Zana 22.3.2014 10:36

Milý WWW

Děkuji ti, že jsi to tak krásně sepsal i pro nás, co k tomu máme dál než ty. Ty, který už si o tom s Pánem můžeš povídat z očí do očí.

Vždycky jsem obdivovala, jak umíš psát i o věcech, který zase taková sranda nejsou.

J. Jovo 22.3.2014 9:49

POZOR, POZOR, HLÁSÁNÍ!!!

Dnes má svátek Matylda, přejeme všechno nej, nej a posíláme kytičku.

http://jovo.rajce.idnes.cz/Pranicka_21_2014#Matyldasv_2014.jpg

A. Lex 22.3.2014 10:10

Re: POZOR, POZOR, HLÁSÁNÍ!!!

Matyldo, prožij se dnes pěknou sluníčkovou sobotu a nepředři se na zahrádce ;-).

T. Zana 22.3.2014 10:37

Re: POZOR, POZOR, HLÁSÁNÍ!!!

Matyldo, krásně si oslav svátek, hodně radosti, spokojenosti a zdraví!

A. Bytová 22.3.2014 11:13

Re: POZOR, POZOR, HLÁSÁNÍ!!!

Sem se lípnu, s dovolením, hezký den, Matyldo.

M. Pajakerryková 22.3.2014 18:50

Re: POZOR, POZOR, HLÁSÁNÍ!!!

aj Pája chvátá s gratulací a kytičkou Matyldě k svátku!!! vše nej :)

Z. Matylda 22.3.2014 19:56

Re: POZOR, POZOR, HLÁSÁNÍ!!!

Děkuji moc vám všem :)

Z. Xerxová 22.3.2014 6:52

hezký den

hezkou sobotu všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm , co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

Ne - neptala bych se. Poslouchala bych, třeba by povídat chtěl - vždyť i pro něho je to nejednoduché k pochopení. A třeba si taky někdy potřebuje srovnat v hlavě myšlenky. A třeba monologem - ke kterému potřebuje posluchače. A nebo i si chce někdy povídat... Co víme...

Jednoho posluchače vnímavého a chytrého a vtipného si zavolal.. Třeba proto, aby ti dva spolu dali řeč

Z. Vave 22.3.2014 6:47

Děkuju Ti,

milá Dede, že jsi sáhla právě po Apoštolovi pro třetí tisíciletí, po putování s Ježíšem. Podle mého jsi nemohla vybrat lépe.

Přeju všem krásný den. <3

Z. Xerxová 22.3.2014 9:02

Re: Děkuju Ti,

tady ráno vstalo šedivě - i pár kapek spadlo. Přesto Kosatice ječela, že se musíííí véééén. A tak jsme šli na Osmdesát dubů. Ještě spinkají - dubina uprostřed lesa ještě ani zdaleka jaro nevolá. Dávají si velikáni prastaří načas... Teď jsem se vrátili a co ?? Vylejzá sluníčko  :o)

T. Zana 22.3.2014 10:39

Re: Děkuju Ti,

Kde je Osmdesát dubů? To je tak krásný jméno, že to potřebuju vidět!

Tady sluníčko taky prolízá skrz opar. Břízy raší a kaštan před oknem už vystrčil první malinký lístečky :-)

Z. Xerxová 22.3.2014 10:49

Re: Děkuju Ti,

rozcestník mezi Grabštejnem a Bílým Kostelem nad Nisou. Osmdesát dubů tam vysázeli na počest osmdesátin hraběte Eduarda Clam-Galase v roce 1885 (myslím - nevím přesně rok). Je tam malá mohyla a zbytky dubů (a jejich potomků). Kolem je typicky bučinato smrkový (a jedlový) les...

Nečekej zázrak - my jen kvůli Betě objevujeme měkké lesní cesty v rozumné dojezdové vzdálenosti... A dáma pak lítá jak praštěná terénem a cestu pohodlnou nepotřebuje  :o)

T. Zana 22.3.2014 11:19

Re: Děkuju Ti,

Hm, třeba by se to dalo nějak šikovně s něčím propojit. Mám na zajímavá jména slabost.