19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

VÝCHOVA A VÝCVIK: O soužití koček a psů

Hezký dobrý den, jmenuji se Věra Brunclíková a mým povoláním a koníčkem současně je kynologie. Profesně se zabývám výcvikem a výchovou psů všech plemen a snažím se pomáhat lidem, kteří mají psa a potřebují radu či pomoc.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Vave 27.7.2006 10:36

Re: Mimo misu - pro Tojefuka...

Jejda, to je nemilé po ránu! Ale nedorozumění mezi lidmi bylo, je a bude, hlavní je, umět se vrátit k podstatě a vysvětlit si a vysvětlení či omluvy přijmout.

Čtu ráda i Mirku i TJF, i ostatní Zvířetníky, jsou každý jiní, originální a skvělí. Budu moc ráda, když nikdo nebude odcházet. Anebo když už odejít musí, když nebude odcházet s hořkostí v srdci.

JoVo 27.7.2006 11:00

T O J E F U K U NASAĎ ÚSMĚV!!!

8-oTojefuku, nepřeji Ti držkopád do cuket i když se s nimi navzájem pošťuchujeme.8-oMyslím si, že normální Zvířetníci znají styl Tvého humoru a chápou ho. Pokud to někdo nechápe tak má smůlu. Jsme tady na té zeměkouli na krátké návštěvě, tak proč si ztrpčovat život. Jak říkával pan Werich: „Bez lidí dobré vůle by život byl než nákladné a nebezpečné dobrodružství.“ :-/Vono eště neznamená, že když někdo žije v zahraničí, že má patent na rozum.:-/ Jasně, že to neplatí na všechny takové občany. Takové to vyhrožování, že na Zvířetníku dlouho nebudeš, mně připomíná tak trochu neslavné údobí Komančů u nás.

;-)Přeji Ti,aby při Tvém procesování  pomáhal nějaký procesor od firmy „MrkvoSoft.;-)

JanaBa 27.7.2006 11:24

Re: Mirko,

prosim Vas, neblaznete! Vzdyt to nebylo urceno Vam! Proste se to nabalilo pod Vasi repliku a nikdo z nas, kteri jsme to cetli spojeni s Vami nehledal. Byl to vseobecny povzdech, ktery clovek denodenne v nejake souvislosti udela.

Vave 27.7.2006 11:54

Re: T O J E F U K U NASAĎ ÚSMĚV!!!

Jo, to jsem zapomněla napsat, nepřeju TJFV držkopád nikam, tím méně do děsivých cuket, a vůbec - nikomu nic zlého nepřeju !!

Jo, milý JoVo, teď nestíhám, ale až se vrátím z dovolené, pokusím se vypsat, cože to mám za kapradinky já. Ale já je nemnožím, maximálně dělím, jde-li to, kupujuju je u paní Najmanové. :-)

JoVo 27.7.2006 12:17

Re: Re: T O J E F U K U NASAĎ ÚSMĚV!!!

;-)Vave, já je také nemnožím, ale leželo mně ve hlavě proč se ten sleziník červený tak pěkně sám rozmnožuje. Kyvor a netík ne. Sleziník mám  na několika místech v zahradě, kde se vylíhnul úplně sám bez mého zásahu. Když nějaký ten kopeček přesadím jinam než kde se vylíhnul, tak to jde dobře a žije dál na místě, které jsem mu určil. Ten kyvor nechci dělit, abych o něj nepřišel, totéž s netíkem. Ten jsem jednou přesadil a málem jsem ho oplakal.;-( Teď jsem se dočetl, že nesnáší přesazování. Několik let jen živořil, letos už si žije naplno. Proto jsem pátral u tojefuka jak to množit. Zkusím to a uvidím. Příjemnou dovolenou.J8-oV8-oR^

Lidoš 27.7.2006 12:18

Tojefuku!

Chlape bídnej KDE JSI ???!!!!!! Je mi bez Tebe ňák smutno.....8-o

tosca 27.7.2006 12:29

Re: Tojefuku!

Bude nejdříve za půl hodiny.

A tuším, že Mirka asi taky až odpoledne.

tosca 27.7.2006 12:28

Re: Mimo misu - pro Tojefuka...

Tak teď budu mít prosbu na všechny Zvířetníky.

Zkuste být celkově méně vztahovační a předpokládat, že když tady někdo něco napíše, chce vám tím ublížit. Na Zvířetník si chodí lidé odpočinout, ne se hádat a urážet. Zkusme se všichni přičinit tím svým dílem, aby to tak zůstalo. A pokud někomu náhodou ujedou nervy, zkusme to my ostatní nerozpitvávat. Maximálně krátce stručně vysvětlit svůj pohled na věc, ale nereagovat útokem. A když s někým nesouhlasím, nemusím přece hned startovat. Já mám taky pár názorů, které se liší od názorů ostatních. A přesto si s těmi lidmi dokážu skvěle pokecat. Zkusme, aby to platilo obecně. Mnoho lidí našlo na Zvířetníku prima přátele. Nekažme si sami tu atmosféru, která to vládne. Věřte mi, je hodně vzácná.

Nechme Mirku a Tojefuka, ať si tohle nedorozumění (a podle mně to je pouze nedorozumění) už vysvětlí sami. Pokud chcete, vyjádřete jim podporu (jednomu, druhému, oběma ...), ale nezasazujte další rány, prosím.

Vakandi 27.7.2006 12:35

Re: Re: Mimo misu - pro Tojefuka...

Souhlasím s Toscou .

MaRi 27.7.2006 12:45

Re: Re: Mimo misu - pro Tojefuka...

Podepisuju a podtrhuju.

Proč si kalit studánku, kde se můžeme krásně občerstvit.

Hanča 27.7.2006 14:13

Re: Re: Mimo misu - pro Tojefuka...

Tosco, to je velmi moudře napsáno. Jsem ráda, že jsi napsala i poslední větu.

Zdena b.p. 27.7.2006 14:26

Re: Pro Mirku a TJFV

Kéž by jste tohle hloupé nedopatření dokázali VYDELETOVAT !!!!!!

Zdena b.p. 27.7.2006 14:27

Re: Re: Pro Mirku a TJFV

MOC PROSÍÍÍÍM !!!!!!

Kardiak 27.7.2006 13:25

Re: Mimo misu - pro Tojefuka...

Jéžišku,Mirko,to nebylo na Tebe!!!To my se tu z Tojefukem tak pošťuchujeme a blbě to vyznělo.To by byla škoda,kdybyste se nějak hněvali.Zkoukni to ještě jednou a uvidíš:-)

Kardiak 27.7.2006 13:33

Re: Re: Mimo misu - pro Tojefuka...

Skoukni?Už v tom mám nějaký hokej!;-€

YGA 27.7.2006 14:43

Re: Re: Re: Mimo misu - pro Tojefuka...

Napiš nakoukni a máš to v cajku :-D;-D.

Jinak - mám dojem, že se naštvali oba. Škoda - takové nedorozumění.

zana 27.7.2006 0:19

paráda

To je ale pěkný, vtipný a užitečný článek. Už se těším na příště. Co nějaký obrázek, nebyl by?;-)