Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PSI: Jak roste dogák Yoda – díl VIII. – začátek září 2022

V sobotu 3. 9. bylo Yodovi devět měsíců. Jak je na tom s růstem v porovnání s předchozími štěňaty?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
EZ

Dlouho jsem se sem nedostala, tak všechny zdravím. Yoda je kusanec...krásný hafan.R^ Zdá se, že to bude sebevědomý pesan, co si nenechá jen tak něco líbit.;-D Takoví snadno přerostou přes hlavu. Ale naštěstí má Yodík paničku, která ví, co dělá, takže určitě tu pubertu přečká a bude z něj taky pohodář, jako byl Night.

Ta zubatá fotka je božíR^

0 0
možnosti
FI

F 51I25f27i30j26o83v90á

5. 9. 2022 20:46

Ahoj Yodíku (jej, málem jsem napsala Nightíku), jsi úchvatný kus mladého dogátka. Navíc tě umí páníček úžasně nafotit, v galerii jsem se velmi pokochala. Hele, ten tvůj ocásek - řekni paničce, že prd je jí do něj. Teda kdyby chtěla zkoumat víc, všimla jsem si, že ponášíš vpravo nikoliv centrálně. :-) Což může být vzhledem k tvému růstu jen přechodná záležitost. Nebo taky ukazatel, že svůj majestát začínáš vyvažovat ocasem, že máš některé partie v těle přetížené a ocasem ulevuješ bolavým částem těla. Nebylo by od věci navštívit psí fyzio, preventivně. Vím, že paničce se tenhle nápad nebude líbit, ale zkus ji ukecat. ;-) Lepší tohle řešit včas, znám to od svého pruhatého Troldíka. Toho ty neznáš, ale panička o něm ví své. :-P

0 0
možnosti
Foto

@Lika - mail s clankem sel dnes z jine adresy nez obvykle

0 0
možnosti
ZL

Děkuji, již zpracováno R^

0 0
možnosti
Foto

Yoda to da i stocenej. Dneska se ruznost nosi, je chtena, je vyzdvihovana. Jako nepsi by me stoceny ocasek u dogy nejspis do oci nijak neprastil. Protoze bych jednoduse videla krasneho cernobileho psa.

Doga v sikmych paprscich slunce vede u me. Taky se hlasim do klubu fotkaru - tech, co si vzdy prohlednou celou galerii. Jen s temi prispevky do diskuze to nejak nestiham. Nez neco vymyslim, je po pulnoci :-/.

0 0
možnosti
Foto

já se taky u článků kochám fotkama - čím víc, tím líp. Třeba Drážďany jsou moc fotogenické město... už se těším

0 0
možnosti
ZJ

Yoda je fešák zakroucenej nebo nezakroucenej! Ale, nepraštil se do toho ocasu někde? Že tak náhle směřuje jinam!

0 0
možnosti
Foto

nepraštil... prostě svaly ho zvedají do nestandardní polohy. Uvidíme, jak doroste a až se uklidní jeho momentální hormonální bouře

0 0
možnosti
ZM

Z55. 49M35a42t10y43l66d49a

5. 9. 2022 12:54

Konečně jsem viděla fšechny fotky- a nepomlouvej, je trochu stočenej a občas nabok :-) Karamel ho má taky trochu stočený a ty dlouhé chlupy dělají pak neuvěřitelný praporek. Ovšem Vanil... mohl by jí někdo vysvětlit, že má ségru krásně nasrstěnou grandšampionku, zatímco já mám Vanilí torpédo, kterému lehce roste praporek a výjimečné je jen skoky odkukoliv kamkoliv?

0 0
možnosti
Foto

a tak nás znáš a víš, že vzhled našich zlatíček moc neprožíváme... Ale měla jsem pocit, že je vzhledově a pohybově velmi vzhledný... a tak si mě vychutnává... Nenosí ho stočený vždy - souvisí to i s psychikou - ale v poslední době hodně často. Třeba se to po pubertince zase trošku srovná

0 0
možnosti
Foto

Bezvadná fotogalerie!! Yoda je krásná doga,taková jaká má být, roste úžasně i s tím ocáskem. :-) Hned jsem se šla podívat na Cony,nějak to v těch chlupech nevnímám. Jo, má ho nahoru ale Pájina Delinka, ještě víc! :-) Ty fotky mne krásně naladily,Yoda na vyhlídce,jezírko,lesy,cesty,slunce prosvítající, měsíc i pavučina, atd. krása!R^V

0 0
možnosti
ZL

Jenny, jsem moc ráda, že tě fotky potěšily, také jsem se kochala velice.

0 0
možnosti
ZL

Fotogalerie už začíná fungat! Zkuste kliknout do obrázku v textu.

0 0
možnosti
Foto

Dík za práci s Orisem - funguje všech mocmoc fotek

0 0
možnosti
Foto

Opravdu na fotkách je vidět, že z Yody roste krásná mohutná doga. Zatímco Najtík byl černý elegán, kterému chyběla jen hůlka a viržinko, z Yodáska roste takový zápasník střední váhy. Mám dojem, že takhle vypadaly dogy, co tahaly řeznický vozík ;-).

Ad stočený ocásek - nakonec si na něj zvykneš a bude se ti na Yodovi líbit. Brooke taky koncem jednoho roku začal na špičce rotovat a pomalu překlápět přes záda. Ještě hodně dlouho se jeho koneček dotýkal zad jen při běhu, ale teď už jí normálně leží na zádech - a jak je krásná ;-D. Erník za mlada nosil ocas vztyčený nahoru, ale už se mu taky pomalu začíná točit.

0 0
možnosti
Foto

zvyknu si - ale je to hodně ošklivé - k doze ten dlouhý elegantně nesený ocas patří - a ne prasečí smotanec...

0 0
možnosti
ZM

Z28. 64M46a32t87y38l87d83a

5. 9. 2022 8:31

Galerie ukazuje jen náhledy po čtyřech... ale Yoda je majestátní i na těch pár fotkách. Drobeček :-) U nás je období zajíců- opět. Neb je sklizeno. Když mi ty bestie zdrhnou do vinohradu a lítají tam, zatímco zajíc mi plavně profrčí kolem nohou, mám větší obavy z traktorů....

0 0
možnosti
ZL

V Orisu se kutí... Traktory ať brzy bezpečně dotraktorují!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz