23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

PSI: Z vyprávění Áji von Bahnhof

To vám bylo tak. Moje panička byla prý téměř sedmnáct let spolubydlící jedné moc fajn jezevčice. Ale i jí se nachýlil čas a odešla se proběhnout za duhový most a prý tam určitě prohrabuje myší díry. No a po jejím odchodu zavládl doma velký smutek.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Vave 6.2.2009 12:16

Moc krásné

a půvabné povídání jsi pro nás sepsala, milá Štětinko VV. A Ája je kouzelné zvířátko - ať se jí s babičkou pěkně bydlí. VV

zkumavka 6.2.2009 14:33

Re: Moc krásné

Já osobně jsem vděčná štětince,že se rozhodla a pro Ájinku dojela.Byl to dobrý tah na naši babičku,která při procházkách na které jsme s ní chodili,neustále s každým hovořila,jak o Čikynu přišla,dala se do hovoru s každým a to klidně i uprostřed křižovatky,při přecházení ulice.stačilo,aby dotyčný vedl nějakého pejska.

Dneska už si na toho mazla zvykla,má Ájinu na klíně pořád,jak si sedne,už není sama..Myslím,že je to dobrá volba..Jen ta Máča! Je to sice důstojná kočičnice,po tom uňafaném stvoření se podívá a kráčí dál..Jen dost času a ráda tráví na stole a to není zas až tak dobře..Někomu to může vadit.Tak snad se srovnají.Osobně sem moc spokojená právě pro spokojenost mé maminy.

zana 6.2.2009 19:04

Re: Moc krásné

Děvčata moc dobře jste to zařídilyVVVV.

Jakub S. 6.2.2009 11:37

Zemřela Leontýnka - Dana Vávrová!

Ať žijí duchové. Tohle ne. Jedenačtyrycet.

Alex 6.2.2009 11:38

Re: Zemřela Leontýnka - Dana Vávrová!

Jakube, četla jsem raději jenom nadpis, protože jsem tušila, že jí tak moc let zase nebylo. Je to smutné,  moc.

štětinka 6.2.2009 11:53

Re: Zemřela Leontýnka - Dana Vávrová!

jejiž! Ondra ten film tak miluje. Furt si zpívá ty písničky...8-o;-(

radanova 6.2.2009 11:59

Re: Zemřela Leontýnka - Dana Vávrová!

to bolí, měla tři děcka, nemůžou být odrostlá škole, chjo, to dostala jen málo času

jiný Honza 6.2.2009 12:02

Re: Zemřela Leontýnka - Dana Vávrová!

Až mi zatlo! Ona byla má dětská láska, tajná, filmová... ;-( Tohle fakt není fér!!!!!!

Matylda 6.2.2009 12:10

Re: Zemřela Leontýnka - Dana Vávrová!

Zatrnulo mi- byla jen o kousek starší...

Vave 6.2.2009 12:15

Re: Zemřela Leontýnka - Dana Vávrová!

Leontýnko, jsem smutná. VV

zana 6.2.2009 19:05

Re: Zemřela Leontýnka - Dana Vávrová!

VV;-(

Jakub S. 6.2.2009 12:48

Smrtelná - ale ž i v á !

Zdena b.p. 6.2.2009 13:33

Re: Smrtelná - ale ž i v á !

To je opravdu smutek. Dostala maličko času.

abyt 6.2.2009 13:56

Re: Smrtelná - ale ž i v á !

Teď zatrnulo mně.

Káčer 6.2.2009 14:34

Re: Smrtelná - ale ž i v á !

No, teď jsou to "Dumky, žalky...." ;-(

Pitrýsek 6.2.2009 14:30

Re: Zemřela Leontýnka - Dana Vávrová!

Ať žijí duché a Leontýnka - film a představitelku Leontýnky měli rádi snad všichni. Je to krásný a úsměvný film.  Škoda krásné mladé ženy, mohla rozdat ještě tolik úsměvů všem, nejen svým nejbližším.  Tak si večer to DVD s  trpajzlíčky pobíhajíci po kládách, pustím, jako tichý hold paní Vávrové.

Velká kočka 6.2.2009 15:48

Re: Zemřela Leontýnka - Dana Vávrová!

Tohle je pro mne neznámá filmová historie. Škoda že tak nadaná mladinká paní odešla za Duhový most. Jen o 4 roky mladší než je můj syn. Pro její dcerky je tohle těžká rána. Život není spravedlivý ani trošku. :-( 

dalmatin 6.2.2009 11:24

Okatá, ušatá,

hezoučká Ájo, moc hezky jsi to povyprávěla. Přihlouple se tady usmívám a mám pocit, že se trochu rozsvítilo :-)

JanaBa 6.2.2009 11:06

Je to bezva

povídání od bezva člověka, Stětinko. Všimni si, kolika lidem jsi udělala radostV!  

JiLe 6.2.2009 10:38

Správná věc

Děvčata to se Vám moc povedlo. Babička je určitě moc spokojená

Matylda 6.2.2009 10:37

Milá Ájo a Štětinko,

tohle bylo skvělé! Sledovala jsem tvoje hlásání už při vybírání z útulku a tahle pejska se mi na pohled moc líbila. S tvou pomocí babička určitě zvládne i to štěkání a vyjíždění po cizích psech. Na druhou stranu je spousta podvodníků, kteří lákají z důchodců peníze a při tom jekotu za dveřmi to ani nezkusí...:-)

radanova 6.2.2009 11:21

Re: Milá Ájo a Štětinko,

no Matyldo na podvodníky je to fakt dobrý to mě nenapadlo, ale jináč je to otrava jak zaznamenávám na každý návštěvě babči co jsem jí nanutila Nikolku z Pardubek. Mají se moc rádi, babča říká, že tak vděčný a závislý zvířátko ještě neměla, ale s tím štěkotem si teda poradit moc neumí a želbohu i s dietou zápasí jen tak tak, babča Nikče podstrojuje ráda a Nikča s gustem žebroní. Musím pro ilustraci ulovit nějaké foto.

Štětinko Aju jsem zaznamenala už někde v diskuzi a článeček je úžasnej a maličkí je krásná - paráda.  Je skvělý, že přes to odmítání babička po psový toužila jinak by to takhle neskousla. Ženský jste akční parta přes pár generací. Přeju hodně úspěchů s výcvikem neštěkání. Těším se na pokec nedělní.Předtím zavolám.

štětinka 6.2.2009 11:56

Re: Milá Ájo a Štětinko,

ok, počítám s tebou!

jiný Honza 6.2.2009 12:21

Re: Milá Ájo a Štětinko,

Holka zlatá, ty se jako posel CD hodíš naprosto sqěle. Jen bacha, právě ses osvědčila, tak ať si na to ta CD moc nezvyká!

Nádherně zařízené, perfektně napsané, prostě jedna a fůra hvězdiček k tomu. Jo a ty tvoje vtípky mě rozkašlaly až hrůza!

Tečka 6.2.2009 10:11

Holky všechny,

zas jeden domov plný štěstí...

PetraK 6.2.2009 9:53

Štětinko

napadá mě- Ešus tyhle malý prdíky - obzvlášť, když jsou to fenečky, naprosto neřeší. MOhli bychom případně pomoci.

Ája od babičky 6.2.2009 10:34

Re: Štětinko

no, víš, já bych si pomohla i sama, natolik se cítím jistá v kramflecích,a le pokud u toho nebude šéfovat babička, znáš to...Pes poslouchá, pokud ví, že to jinak nejde. Ale kdo ví, pokud počasí dá, třeba jí vezmu na nějakej společnej sraz. Asi bude horší socializovat 8 letýho psa, ale konec konců to babičce ani tolik nevadí

PetraK 6.2.2009 10:40

Re: Štětinko

O.Ká. Ono je hlavní, že jsou spolu holky spokojený. Já vím, že nejsi nezkušená, že to zmákneš. Já jen nabízela studijní matroš ;-D, páč v tomhle Ešusovi věřím, mohla by kolem něj poletovat jak mastnej papír a řvát jak prorvaný Slapy a on by na ní koukal a vyzýval jí ke hře. Přesně tohle dělá "starý Přenosilový" u nás v baráku. "Stará Přenosilka" je malý špic jmenuje se Yvonne  a vyhrožuje mu zabitím ;-D

štětinka 6.2.2009 10:50

Re: Štětinko

hale a poznáš na Ešůskovi, zda očuchává fenku kastrovanou, či kompletní? my to totiž nevíme, jak je na tom.;-D

Ale venčit bysme mohly. I mejm holkám by se to lííííbilo. Už dlouho jsem s nima nikde dál nebyla. Nejak nestíhám. Jsem furt v práci, nebo makám doma. Teď mě čeká zase generální úklid, páč si přijedou pro Elfíka a já tu mám binec na buldozer:-/

Lucka V. 6.2.2009 11:42

Re: Štětinko

,,poznáš na Ešůskovi, zda očuchává fenku kastrovanou, či kompletní?" Tak na Argusovi to teda nepoznám, spíš na chování té fenky. Ovšem s Buffinkou zcela bez zábran provozujou bezpečnej sex;-P;-D;-D