30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

PSI: Vlčí inspirace

Ono člověk člověku vlkem je jedním z mála přísloví, která jsou absolutně pomýlená. Kdyby lidská společnost fungovala po vlčím, snadno by se lidem žilo. Nikdo by nebyl sám jak kůl v plotě, opuštěný, bez pomoci, kdybychom hladovali, tak kolektivně, kdybychom hodovali, tak kolektivně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Xerxová 21.6.2007 8:25

Re: Re: Re: Re: Dík

No jo, ale jak projevit pokoru a přitom poslechnout, když se poslechnout nechce... Chudinka malá kavkazí holčička. Ani ženicha jí nedovolíš;-)

Xerxová 21.6.2007 8:27

Re: Re: Re: Re: Re: Dík

s tím ženichem jsem se sekla, vdavekchtivá je vlastně Boomča;-D;-D

Li 21.6.2007 10:53

Re: Re: Re: Re: Re: Dík

Boomče ne, už je to dáma v letech a tak. Ale nad Darlou vážně přemýšlím ;-P Možná do toho praštíme příští jaro, to jí budou 4 roky, tak to by bylo akorát. A ženichy mám už tři v nejužším výběru :-D Ale s určitostí ještě fakt nevím, nevím jestli ve mě vyhraje toužení po bumlíkách, anebo strach po prožitém....:-/ 

LFSH 21.6.2007 11:25

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dík

Jaký výběr? Stačí nechat pootevřená vrátka a pak pár týdnů hádat jaká ty štěňátka vlastně budou. S trochou štěstí budou skvělá (něco jako náš Filip). ;-D

Li 21.6.2007 11:31

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dík

Ne né néééé !! Já jsem prosím pěkně chovatelka žraloků v psí kůži s PP a tak to taky ostane :-D:-D:-D

Medvídek 21.6.2007 8:18

Re: Re: Dík

Kam se hrabou němé grotesky ;-D (Promiň Li...)

Li 21.6.2007 11:28

Medvídku:-)

Jen mám obavu, abych nepředvedla nějakou tu grotesku na srazu ;-D;-D;-D;-P

Blanka 21.6.2007 16:11

Re: Re: Dík

My sme včera tiež dostali jeden z neskoropubertálnych záchvatov zaťatosti: "Ani za svet odtiaľto neodídem a úplne zabudni, že by som chcel ísť tebou zvoleným smerom". Takže v konečnom dôsledku sme predviedli divadlo: "Ženská" (citujem prizerajúceho), váhová kategória 55 kg ťahá za chvost zmietajúcu sa čiernu príšeru váhovej kategórie 35kg. Divákov sme mali neúrekom, len neviem prečo všetci ľutovali toho "chudáčiska psa". Ten - herec jeden, si to s veľkou radosťou vychutnával a predviedol jeden zo svojich vrcholných kúskov. Myslím, že sa v tejto oblasti tak skoro neukážem:-(

jenny 25.6.2007 19:19

Re: Dík

Co já si pamatuju,tak Ája to dělala taky,zejména tehdy, když měla diváky v okolí, pokud se na nás nikdo nedíval,tak poslechla hned. Představení vyznělo vždycky v můj neprospěch, jakože úúúbohej pejsek, na záda musí lehnout aby ho ta zlá panička nemlátila. Odeznělo to samo.:-DVV

Net 21.6.2007 5:14

Aktualni a dobre napsane !

Mame se od zvirat stale co ucit.