20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

PSI: Pes český bahnitý

Poslední zimní víkend - podle kalendáře - jsme si udělali báječnou psí vycházku, páníčci, jedenáctiletý boxer a pubertální slečna Bony, český původně strakatý pes.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Mirka - Houston 4.4.2006 1:26

Re: Re: Jsem tady, pane WWW...

Brixik byl pejsek - hrdina, ktery je na Hodopasech. To vite, ze ho zname. Tedy ja pisi i za pani Hanu. Dlouho jsem ji nevidela, ale ona se urcite ozve.
Spagety, dohledam na Mlsotniku / proto ho mame/ to neni problem - uz se tesim na Vas recept, mily pane WWW. Pozdrav pro pani Veram TOO !  
WWW 4.4.2006 1:35

Re: Re: Re: Jsem tady, pane WWW...

Tak fajn, ja tu vzpominku na prochazku s Brixem k ranu napisu. Pani Veram je statecna, ze s nami bdi. Vy jeste Mirko mate na spani brzy, ja spat nemuzu, ale ona tu dobrovolne s nami drzi basu ! Je to pekne !
veram 4.4.2006 1:46

Re: Re: Re: Re: Jsem tady, pane WWW...

jo, ja jsem makala na vyčištění počitáčku, protože mi tam nalezly nějaké virové breberky, ale už je vše v pořádku a teď se ještě chvilku bavím. A jinak spánkově patřím k sovám, což někdy působí jisté potíže, když manžel je spíš skřivánkoidní... :-))
WWW 4.4.2006 1:57

Re: Re: Re: Re: Re: Jsem tady, pane WWW...

No jo, ja jsem take cely zivot ponocoval. Oni vam jsou mila Veram lidi v noci jini ! Vsimla jste si toho ? Tak nejak vice drzej spolu, reknou si kolikrat veci, ktere by si ve dne nikdy nerekli. Ja jsem strasne rad cestoval v noci vlakem, uz k vuli tem zajimavym setkani a rozhovorum. Nebo uplne sam. Casto jsem do naseho mestacka prijizdel v noci takovym peknym vlackem . A tam byl jeste jeden vagon, kde byly normalni kamna. Pruvodci v zime prisel, prilozil a pak mi cvaknul jizdenku. Kamna krasne plapolala, zapalil jsem si, zul boty a natahnul na lavici proti sobe, pokuroval a koukal se na ty moje zasnezene Krusne hory. Bylo to pekne !
WWW 4.4.2006 0:38

halooo - Ameriko

Mila Mirko a mila Hano, jste na prijmu ? Zde WWW - WWW prepinam !