1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

PSI: Nesmělý Dorinčin vánoční štěk

Říkají mi Dorinka. Víte, vlastně jsem o sobě nic štěkat nechtěla, ani by mě nenapadlo, že bych mohla někoho zajímat. Jenže pak se u nás v útulku mihnul fešný hnědý labrador a jedna člověčice ho tam zahlédla - tedy virtuálně na našich webových stránkách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
baty 11.12.2007 17:22

Re: Re: Protoze

Áno, přesně tak.

WWW 11.12.2007 17:31

Re: Re: Protoze

Nechtel jsem nic zlehcovat mila tosco. Pokud to tak vyznelo, ver mi, ze me to mrzi !

alimo 11.12.2007 18:06

Re: Re: Re: Protoze

Ráda tě vidím, milý WWW :-)

To tvoje povídání moc úsměvný není, ale staří lidé- opuštění, to je na dlouhé a dlouhé povídání. Ale - podle mne - to je trochu jiná kategorie, než zvířata, protože jim - tedy psům a kočenkám, ten osud připravil člověk, oni se na něm v žádném případě nepodíleli.  Jak říkám, je to na dlouhou debatu ...

tosca 12.12.2007 9:02

Re: Re: Re: Protoze

Milý WWW, právě že mi to jako zlehčování nevyznělo. To by mi v úsměvu nebránilo, spíš naopak. Vyznělo mi to spíš hodně přesně, pravdivě a vážně.

WWW 12.12.2007 13:18

Re: Re: Re: Re: Protoze

Dekuji mila tosco, spatne jsem si to vylozil.

Vave 11.12.2007 18:37

Tosco - OT

Dostala jsi můj mail s příspěvkem pro TJF?

tosca 12.12.2007 9:04

Re: Tosco - OT

Dostala, díky :-)

Beňa st. 11.12.2007 18:00

Re: Protoze

;-D;-D;-D jo a já se překonám a uštrikuju dědečkovi www aspoň ten svetr, aby mu netáhlo na hrb

WWW 11.12.2007 18:16

Re: Re: Protoze

Ach dekuji mila Beno a omlouvam se za svuj prispevek. Plati to, co jsem napsal tosce !

Beňa st. 11.12.2007 19:57

Re: Re: Re: Protoze

Milé wéwéwéčko, vůbec není za co se omlouvat. Je to k zamyšlení. A i k zasmání, jaky dycinky;-).

Vave 11.12.2007 18:31

Re: Protoze

Wéwéwéčko VV, z Tvého příspěvku úplně mrazí!  Necítím v něm žádné zlehčování, naopak. Není asi od věci připomenout, že jsou opuštěná nejen zvířata a Vánoce se blíží. :-(I když, právě Zvířetníkům tohle ani není potřeba připomínat, Ti pro opuštěné ve svém okolí dělají víc než dost. VVVVVV

zana 11.12.2007 20:43

Re: Protoze

Jo, milý WWW, život není peříčko, že? Napsal jsi to hezky.

PetraK 11.12.2007 13:08

sakra proč nemůžu

mít ještě jednoho psa!! Dorinka se mi moc líbí. Zkusím to u mojí mámy, ale nevidím to moc růžově. Ona už žádné zvířátko nechce, bojí se a já s ní nehnu:-/

Kačer 11.12.2007 14:23

Re: sakra proč nemůžu

Ona má úžasný oči, že jo? Kuře melancholik hadr, přesně jako moje Bamba! Jinak O.T. Major včera byla na veterině, krev dobrá a od minula se ji srovnaly i bílé krvénky, kterých předtím měla málo. V čekárně ji pak zalehl kavkazí kříženec, nebyla vůbec vidět. Andulku jsme tam vzali taky a pan doktor řekl, že od minula dost zestárla a že 12 let je na tyhle pejsky prý dost. No, já to na ní už 14 dní taky pozoruju, ale když je na volno tak běhá, tak snad nám ještě vydrží V Platí zítra škvarky?

Štětinka 11.12.2007 14:34

Re: Re: sakra proč nemůžu

že Majorku líbám!!!

Já jdu k Filipovi ve čtvrtek, Kačka se mi nějak nezdá

Kačer 11.12.2007 15:22

Re: Re: Re: sakra proč nemůžu

Jejda, no tak to budu držet Kačce moc palce. Třeba na ni dolehla chmura předvánoční? Andula mi teď strašně sešla :-( Pořád byla v pohodě, teď se jenom nají, dojde si ven (kde, pravda běhá), ale doma je nespolečenská, a nebaví se se mnou. A to ji různě nadbíhám a nic. Asi ji bolej ty panty...nevím. Teď ji začnu dávat ten Karsivan, třeba ji to pomůže. Podrbej moc Kačku a ať se drží holka jedna VV

Štětinka 11.12.2007 15:33

Re: Re: Re: Re: sakra proč nemůžu

chmura asi ne, ale hodně pije a počůrává se mi doma:-/

Kačer 11.12.2007 15:48

Re: Re: Re: Re: Re: sakra proč nemůžu

možná je přistydlá :-/ no hele, držím už teď R^R^R^ a písni zprávu! VV

Štětinka 11.12.2007 16:26

Re: Re: Re: Re: Re: Re: sakra proč nemůžu

to ne, už to trvá dost dlouho, myslela jsem si, že zapomněla na dobrý vychování. Díky

Xerxová 11.12.2007 17:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sakra proč nemůžu

Napadlo mě - nežárlí na kocourky??

Štětinka 11.12.2007 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sakra proč nemůžu

Xerxí nežárlí, je to problém tak půl roku, ale spíš bych se klonila k tomu, že zapomněla na dobrý vychování. Jenže louže jsou ohromné a já nestíhám dolejvat vodu do misky.  Na mikulášském venčení všichni viděli, jak lemtala z každé louže, když jsem jí načapala, tak se ještě divila, že nesmí :-/Obávám se, jak měla ty moč. kameny, jestli se jí nevrátily a pak z toho má třeba zánět. No uvidím

Petra Philadelphia 11.12.2007 20:01

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sakra proč nemůžu

Nechci strasit, ale to vypada na klasickou cukrovku (zizen, pocuravani). Nehubne k tomu a neni rychleji unavena? Radsi rychle k vetovi at to neodnesou ledviny, oci atd. Lecit se to da stejne jako u lidi a Kacka zase rozkvete:)

BTW dekuji za rady o schodech:)

Štětinka 11.12.2007 20:09

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sakra proč nemůžu

neni zač:-)

No, cukrovka nevím, asi před půl rokem jí testovali. Nehubne, naopak je tlustá jako panička a líná taktéž. Nějak jí ten thyroxin na  tu štítku nepomoh. No jo, no, už neni nejmladší má na mého skota rekordní věk. Uvidíme ve čtvrtek. Díky a pa

Xerxová 11.12.2007 14:44

Re: Re: sakra proč nemůžu

Major je senzační. Přiznám se, že jsem nevěřila, že se z toho vylíže. Jste prostě holky šikulky. A Bambě přeju ještě dost krásných procházek a možná i nějaké to pohoupáníčko na větvi (aspoň malinké a na chviličku, aby jí panty nebolely, ale ona si to užila)

Kačer 11.12.2007 15:27

Re: Re: Re: sakra proč nemůžu

Já vím, ty jsi to povídala a já upřímně řečeno, jsem tomu taky nevěřila, zvlášť ten srpen byl takový, že jsem byla tak na čtvrt smířená, že léčba nemusí zabrat. Čert ví, odkud se to vzalo. Třeba vážně něco sežrala? No, každopádně, máme báječný dárek pod stromeček. A babička s dědou budou klidnější, budou tam mít holky od příštího týdne na zimních prázdninách ;-D My se jedeme vánočkovat k "Tchýňovejm". Pozdravuj Betku! Má ještě kačera nebo ho už sežrala? ;-PVV

Xerxová 11.12.2007 15:31

Re: Re: Re: Re: sakra proč nemůžu

Má dva kačery - "starého" tlustého a "nového" štíhlého :o) Oblíbení jsou oba a stále drží. Na nich není ještě ani opravný steh. Betka páře hračky výjimečně, spíš některá nevydrží naše přetahování - a jak říká páník - za to chudák Betuše nemůže... Přeji příjemné anglické vánoce a holkám tady přeji pohodové prázdniny u babičky a dědy :o)

Štětinka 11.12.2007 15:41

Re: Re: Re: Re: Re: sakra proč nemůžu

tak ještě že nemá  štětinku, ta by i jako plyšová byla pěknej macek ;-D

Kačer 11.12.2007 15:47

Re: Re: Re: Re: Re: sakra proč nemůžu

Já viděla pejska s gumovou atrapou střelené kachny. Byla vážně vyvedená a já chvilku koukala jestli to náhodou není bývalý živý pták ;-D

Vave 11.12.2007 18:53

Re: Re: sakra proč nemůžu

Mám velikou radost z Růžového krokadýlkaVVVVVV, posílám ji hubičku, a babče BamběVVVVVV taky; až bude lepší počasí, bude i jí lépe.

zana 11.12.2007 20:39

Re: Re: Re: sakra proč nemůžu

taky tak a držím ŠtětinkovůmV