3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

PSI: Ešus tůůůristou (1)

Doufám, že Zvířetníci prominou, že posílám opožděně hlášení z loňské dovolené.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
radanova 20.3.2007 16:13

Re: Re: A oslavencům pugét!

abyt sem si říkala co ti popřát,  tak tedy to jaro TEĎ

zana 20.3.2007 18:52

Re: A oslavencům pugét!

Tak já taky pro jistotu ještě jednou, aby to ze včera nezapadlo VVVVVV!!

Xerxová 20.3.2007 7:32

bolej mě nohy

....bolej mě nohy z toho tvého vyprávění.... A to myslím, že chůze mi nevadí a dost toho vydržím;-).....Ale na první dva dny dovči jste si toho užili dost. Hlavně, že vyžlínek Ešusí byl spokojen;-D

Moc se těším na pokračování 

PetraK 20.3.2007 8:59

Re: bolej mě nohy

Xerxová - a to ještě si nedovedeš představit v jakým tempu ty naše vycházky probíhají. David dva metry, Ešus běžně rychlost 3. kosmickou. takže já vlastně celou dovolenou proběhám. Do vrchu.;-D

Fallowa 20.3.2007 7:30

To je

krásný start do nového dneR^!Petro,to je tedy dovolená spojená s aktivním odpočinkem - já jsem udejchaná už jen po přečtení článku:-D.Ešus tůrista je skvělej,jak dokazují ty krásný fotkyV.Je to takový krásný zrzavý sluníčko a už se těším na další vyprávění;-D!

PetraK 20.3.2007 8:58

Re: To je

Fallowo - zdravím. Tohle byl článek u kterýho mě nejen bolely ruce z psaní, ale i nohy z toho vzpomínání;-D;-D;-D. Zrzavý sluníčko tady zrovna nadává někoklika pánům, co vyklízejí kočárkárnu do kontíku u nás před oknama;-D;-D

Hanča 20.3.2007 6:53

A ještě :

všem oslavencům do dalších dní hodně úsměvů :-D:-D !!

PetraK 20.3.2007 8:56

Re: A ještě :

Přidávám se k Hanče a převelice gratulíruju:-)

Hanča 20.3.2007 6:51

Skvělýýýý !!!

Ještěže má kolega, co s ním jedu na cesty, zpoždění ! Aspoň jsem si mohla přečíst Ešusína a teď se budu průběžně pochechtávat z České Lípy až do Karlových Varů ! Jen když si představím pana Vtipného obsluhu, jak asi mrkal na drát, když obsluhoval psa ! Chachá !

PetraK 20.3.2007 8:56

Re: Skvělýýýý !!!

Hančo - přeju příjemnou cestu. Ať ty kilometry odsejpajíR^

Vave 20.3.2007 6:46

DRŽENÍ PALCŮ

Milá Petro, tohle povídání si nechávám na později ke kafi bez kafe, jinak se číst nedáš, teď jen chci :

1. popřát Abyt fšecko nej k narozeninám. Rozhodla jsem se, že všichni oslavenci tohoto týdne ode mně dostanou první jarní den, je to velký dort, tak se snad o něj v míru podělíte, ale nějaký pacholek ho chce celý pocukrovat nebo co. 8-o;-P;-D;-D

2.. prosím, držte fšichni palce Zuzance od Bedy, dneska jde na kastraci. R^R^R^VVVVVV

3. mějte fšici krásný den.:-)VVVVVV

Rpuť 20.3.2007 7:47

Re: DRŽENÍ PALCŮ

Myslím, že to Zuzanka zvládne. Když si vzpomenu, jakej to byl plaváček-drobeček - a dneska je to holka, kterou nepřehlédnete:-)

KláraS 20.3.2007 8:52

Re: DRŽENÍ PALCŮ

držíme, držíme R^R^R^

abyt 20.3.2007 9:33

Re: DRŽENÍ PALCŮ

Milá Vave, děkuji za přání (a fšem děkuju), mám proto krásný den i když sněží, a Petře za dárek, protože se díky "Dovolené s Ešusem" od rána směju.

Zuzance R^R^držím.

YGA 20.3.2007 9:57

Přidávám se k Vave

- všechno nejlepší milá Abyt - a hodně zdraví a spokojenosti.

Medvídek 20.3.2007 10:38

Re: Re: DRŽENÍ PALCŮ

Ahoj abyt, všechno nejlepší co se do Tebe vejde.:-)

ric pic bum (to je ohňostroj ;-D)

Rpuť 20.3.2007 6:29

Auuuuuuu - to vyju jak šakal,

nad vzpomínkami na místa prázdnin nejkrásnějších neboť předškolních a ranně školních - a závidim. Strašně!

Petro bezva - Ešus je skvostné číslo! Já myslím, že ptačiska honěj ty naši cvoci chlupatý proto, že je to ohromná švanda, jak tak lítaj na všechny strany a krááásně se plašej. Já jsem zvědavá, co budou ti naši cvoci dělat, jestli se toho 24. sejdou....:-)8-o:-)

PetraK 20.3.2007 8:55

Re: Auuuuuuu - to vyju jak šakal,

Rputi - tak to Ti řeknu naprosto přesně co budou dělat. Aspoň teda co bude dělat Ešus. Bude se prsit a všem tvrdit, že ty ženský psí jsou tady jen a jen kvůlivá němu, érotomanu zrzavýmu;-D;-D

evam 20.3.2007 1:50

Petro,

   máte bezvadného a pohledného psa. A také moc pěkné fotky. Nezlobte se na mne, ale i když tak nelumpačíte jako Asch ,tak bych řekla,že jste se narodili jeden pro druhého ! Hodně  dalších  společných zážitků a podělte se o ně zase s námi!:-D

PetraK 20.3.2007 8:54

Re: Petro,

Evam - někdy mám pocit že jsme jen rozdělený dvojčata:-D. Je ovšem pravda, že až tak řáchlá jako Ešus zase nejsem. Ale jen o fous. ;-D Abych ho dohnala, koupila jsem si včera podkolenky se žirafou;-D;-D

Myš 20.3.2007 0:51

Tak nevím

Petro, jako obvykle je to paráda. Jdu chrupat, ale nevím jestli takhle uchechtaná usnu. Už se moc těším na tu tvojí a Ešuskovu knížku, to bude gymnastika mimických svalů a bránice;-D;-D;-D. Podrbej řádně Ešátora a dej mu psiškotek navíc, zaslouží si to!

PetraK 20.3.2007 8:53

Re: Tak nevím

Myši - tak mám 17 kapitol, ale nějak s tím nejsem spokojená. Nevím, jestli do toho nemám vlítnout ještě jednou. ??

Piškotek jsem předala;-)

MaRi 20.3.2007 9:04

Re: Re: Tak nevím

Petro, autor nesmí být s knihou spokojen, tato mu musí být pod pohrůžkou fyzického násilí drsně vyrvána a a proti jeho vůli publikována.

Hana Williamson 20.3.2007 0:41

jako obvykle

vysoce zabavne, pro mne jeste navrch tim, ze ta mista duverne znam - hlavne Certovy Kameny - i kdyz spis v zime, pro mne se dotahnout pesky nekam hodne daleko do kopce nebylo nikdy uplne to prave orechove, ale za to na bezkach ....Stenik Jakey, Mr. Jackman, Kubista jde do skoly zitra. To bude prekvapko - zacina se nam vymykavat krapet z ruky - dela takove to chyt mne, kdyz umis! Nanestesti nas domecek je takovy dost pruchodny - prubezny, protoze jsme odbourali nejake zdi - takze stenik ma prostor. je to dost sranda, protoze mel nejake drobne vymesovaci prihody, resp. se vymesi castecne venku, ale jen co zapluje domu, tak si fakt tu druhou pulku necha na doma na persana - v jidelne mame levny koberec, ale kdepak Jakey - musel na ten drahy. Tak jsme vsechny koberce srolovali a odvezli do cistirny - potrebovaly to tak jako tak. Cili, co je zbylo, jsou nalakovane parkety a to jsou lidi fofry, kdyz 13 kg stene honi nesmirne rychleho, max. 5 kg kocurka. Nase cvicitelka pri orientaci poradila, ze urcite excesy jdou korigovat strikaci flaskou s vodou s krapetem octa. A nejak to funguje, uz to tady nelita jak pitomci.  Jenom jak pitomecci - a to ten Jakey ma prilezitost se vyblbnout venku - manzel je doma a vypousti ho ven na honicku.  Podam zpravu.

Petro, podle (1) jsem usoudila, ze bude pokracovani.

zana 20.3.2007 18:48

Re: jako obvykle

Hanko, že o tom napíšeš? Prosím prosím prosím:-)R^

baty 20.3.2007 0:24

Petro,

jdu spát úplně umordovaná smíchy a namáhavými výlety, co mě to taky napadlo, takhle v noci a s nedoléčenou nohou lítat s váma po Jeseníkách. Trochu to tam znám z mladých let, tak jsem si měla co představovat, ovšem Ešusa, jak si kupuje tatranky podle momentální chuti, by si člověk hlavou nepředstavil, nebýt tvého vyprávění.život to musí být energeticky náročný, ale zase to ródeo stojí za to, viď?

PetraK 20.3.2007 8:52

Re: Petro,

Tak tomu říkám pacient, má mít klid na lůžku a mastí někde do kopcůch;-D;-D;-D. Máš pravdu náročný to někdy je, ale ty jeho blbiny to vždycky srovnají;-D