7.5.2024 | Svátek má Stanislav


Diskuse k článku

PSI: Černý Black, bílý flek

Černý Black, bílý... že by flack? Povídání o aportu brambor, kradení mléka, vykusování pískátek a taky Blackova tipovací soutěž "Kdo jsem?" Black, další z mnohopsína.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ap 11.11.2009 11:56

Re: No, boxíka

Jo, taky jsem to tak na druhý pohled vyhodnotila. Boxer a pointr. Černá od pointra a celobarevná od boxíka;-). Mix povah by taky seděl. Je to krasavec.

PetraK 11.11.2009 12:06

Re: No, boxíka

čůs osobo? Co tu děláš? Sem Ti neodpovídala na emila, páč sem myslela, že jsi oooooffff??8-o

EvaŽ 11.11.2009 12:11

Re: No, boxíka

Černý pointr je dost vzácný, tady je většina hnědých. A kromě toho ta vášeň aportovat? Někteří labíci mají trochu pršák, ne sice úplně pointrovský. Mě ten labík úplně praštil do oka při pohledu na první fotku. Ale ona ta plemena jsou si podobná a v mixu se mohou znaky pomíchat až neuvěřitelně. Výchozí plemena jsem tipovala i s ohledem na pravděpodobnost výskytu potenciálních rodičů.

Jo, rotvík má výše posazené a menší uši. Pit má taky jiné uši. Takže ušiska musí být jiného původu.

Li 11.11.2009 12:27

Re: No, boxíka

Náš skorosoused jiného pointra než do černa neměl ,a že mu jich prošlo rukama ;-) A ty uši má Black jako naše Darlenka ;-D Jen ty chlupy chybí.

jiný Honza 11.11.2009 12:33

Re: No, boxíka

Li, jak je? Myslím na vás, palce držím, ty se drž taky! VVVVVV

Li 11.11.2009 12:47

Re: No, boxíka

No jak? Přiměřeně okolnostem. Nedokážu si představit jak bych to zvládla tady bez vás všech. To není chvála, to je prostě tak. Co je moje rodina? Jirka, holky, Jirkovy děti. A vy všichni VV

Ap 11.11.2009 12:28

Re: No, boxíka

Stačí bílý pes (fena) s černým flekem. A takoví pointři docela jsou. Černá je dominantní a stačí druhý rodič celobarevný. Bílé znaky jsou i u boxerů. No a aportér pointr je. Boxery, kteří jsou fixovaní na balonek znám taky. Labouše v něm nevidím vůbec a dogu taky ne;-D;-D;-D.

jiný Honza 11.11.2009 12:34

Re: No, boxíka

Ap, ten článek o závodech byl super, moc krásné počteníčko. Dík.

Boxíková 11.11.2009 13:16

Re: No, boxíka

Ap nic si z toho nedelej, ja taky ne ;-D ale urcite jsme kazdy i trochu ovlivneny nejen nasimi psy, ale i temi, ktereme mame z okoli tak nejak "ve voku" ;-) Ja moc labousky omrknute nemam, porad si pletu labradora a retrivra ;-P i kdyz vim, ze je to beeelbost :-D a ze jeden je kratkosrstej a jeden dlouhosrstej a jeden vypada podobne jako howavart a druhy ne, proste nemam je "nactene" :-) Dogy trochu vic, ale v Blackovi je proste nevidim... Xichti se klucina jako nas Ronda, i stejne stoji i lezi... Ale ze je nadhernej, na tom se tu shodneme vsicki :-)VVR^

YGA 11.11.2009 9:25

Hmmm

já teda nevím, kým byla mamka a kým taťka, ale je to opravdu krásný pes ... a moc mu přeju páníky, kteří by se mu věnovali.

zana 11.11.2009 9:10

ten je krááásnej!

jako laikovi mi přijde, že vidím hlavně boxera. A moc se mi líbí, přála bych mu zdatnýho a hodnýho páníkaVV!!

Bláža 11.11.2009 7:31

A mohl by to být

americký pitbul? Ti jsou vzrůstově větší.

Xerxová 11.11.2009 7:38

Re: A mohl by to být

Blážo - pitbul je snad jedině americký... Myslíš asi "amstafa" - tedy amerického stafordšírského teriéra (na rozdíl od pitbula je uznám FCI a je typově a vzhledově jednotnější)

EvaŽ 11.11.2009 7:38

Re: A mohl by to být

Pitbulové jsou velikostně velmi nejednotní. Ale tenhle nemá pití uši.

Rpuť 11.11.2009 7:21

Dobré ránko!

Konec konců, on každej pes vypadá jako nějaký psi před ním...;-P

Xerxová 11.11.2009 7:39

Re: Dobré ránko!

na to bych nesázela - nějaký kříženec si z rodičů (i prarodičů) nevezme vůbec nic...;-D a vytvoří zcela odlišnou variantu chlupů barev i velikosti...

Rpuť 11.11.2009 8:45

Re: Dobré ránko!

No jak jinak by vznikaly nové rasy - stará dobrá mutace! Z čehož plyne naučení, že i pes, co vypadá trochu jako doga, vůbec dogou nemusí být....;-);-D

Ap 11.11.2009 6:59

boxer

Každopádně je to moc krásný a silný pes. Snad najde svého akčního člověkaR^.

Šárka od Bena 11.11.2009 6:59

hádám labík s pitem

ale vypadá jak čistokrevný vetaj!

Xerxová 11.11.2009 6:34

doga...

pro dogu je typická zepředu štíhlá hlava ( - taková spláclá, žadná široká palice to nesmí být  snímek vpravo úplně dole) - a to Blackouš nemá - uši jsou dozí, ocas je dozí... klidně tam být doga může. Taky jsem si  nevšimla výšky (buď tam chybí, nebo jsem četla nepozorně). Protože ta výška dogy křížence poměrně často ovlivňuje... Já v jeho hlavě klidně širokou palici rotvíka... (a nebo labradora - to líp zní ;-), rotvíci teď chudáci moc nejsou v kurzu V)

Prostě bych ho vydávala za hladkosrstého křížence velkého molossovitého plemena ;-)

EvaŽ 11.11.2009 7:36

Re: doga...

Já bych si tipla na křížence černého labradora s boxerem. Ta hlava mi připadá na dogu trochu široká v čele. Barva by mohla také odpovídat, náprsenka po boxerovi by mohla být, rotvík ani labrador bílé znaky nemají. Uši jsou i boxeří i labradoří. Ocas labradoří není, asi ani srst ne, ty jsou od typického krátkosrstého plemene. Moloss v tom určitě je. Ale na křížence s rotvíkem je to pes dost odlehčený. Ještě výška by byla užitečná.

EvaŽ 11.11.2009 8:15

Re: doga...

I to vášnivé aportování čehokoliv by mi sedělo na křížence labíka. Pokud vím molossové tak vášniví aportéři nejsou.

Lucka V. 11.11.2009 8:23

Re: doga...

Mě ta hlava taky trochu připomíná boxera, nějaké labradoří znaky se též najdou... V každém případě je to sympaťák a zasloužil by si bezva smečkuV

Bára 11.11.2009 11:22

Re: doga...

Změřím. Je rozhodně vyšší než pit (měli jsme tam možnost srovnání s "pitím", typickým pitem, mezi nimi bylo skoro patnáct čísel výšky a úplně jiná stavba těla. Zkusím mu naházet do galerie nějaké další fotky a dát odkaz. Já v něm pořád vidím kus dogy, v uších, těle, ocas, náprsenka, a jestli to druhé byl pit: Boxer je taky možný. Ze začátku byl nejistý a předváděl typicky "dozí mimiku"

Kris 11.11.2009 6:06

labik

Vidim na prvni pohled rysy labradora

EvaŽ 11.11.2009 7:37

Re: labik

Taky na jedné fotce. Tipovala jsem křížence labradora s boxíkem.

Jakub S. 11.11.2009 0:09

no to su zvědavý na ten mix názorů -

ale zcela laicky bych tam bez násilí taky trošku nějaké betky viděl...