3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

VíP aneb Víkendový pokecník

Počasí

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Zana 30.7.2016 8:44

Počasí

Zaplaťpánbůh nepředpovídám, i když zlomenej kotník by tomu mohl nasvědčovat. Takže mi zbývají předpovědi počasí - sleduju Meteoskop a Nory. Blbý je, že občas každý slibuje něco jiného.

Pak nastupují ty "měkké" metody (empiricky jsem usoudila, že Norové lépe odhadnout teplotu, Meteoskop déšť).

Z. Lika 30.7.2016 9:04

Re: Počasí

Norský počasník mám taky ráda, ale přesně jak píšeš, s tím deštěm jsou často vedle. Díky za tip na kombinaci s meteoskopem, jako zdatná turistka máš určitě v odhadu počasí cvik.

Z. Rpuťová 30.7.2016 8:23

OT - jsem lehce zmatena...

Číčula si ráno nosí k snídani myš. Tentokrát si nepřinesla myš, nýbrž papírek. Jsou na něm žlutý a růžový srdíčka. A ten papírek mi dala...

Z. Lika 30.7.2016 8:35

Re: OT - jsem lehce zmatena...

Brala bych ten nejpříjemnější výklad - že se ti snaží říct, že tě má ráda, no ne? A hned je lepší nálada.

Z. Rpuťová 30.7.2016 9:14

Re: OT - jsem lehce zmatena...

Já dumám, proč ji to zaujalo? Papírek je to malej, tak 5x3cm. Malůvka nijak výrazná. Není ani zmačkanej, aby s tím šlo "honit myš". Vypadá to na odlepené víčko od něčeho. Zajímavé...

Ale potěšilo! Už z principu - kolikrát člověku kóča přinese papírek?

T. Zana 30.7.2016 8:38

Re: OT - jsem lehce zmatena...

Onehdy jsem dostala injekci a přes ní náplast s prasátkama. To by mě zajímalo, jak si vyložit tohle ;-)

Z. Lika 30.7.2016 9:00

Re: OT - jsem lehce zmatena...

Ehm... no... že jim došly náplasti s kočičkama?

Z. Tečka 30.7.2016 10:29

Re: OT - jsem lehce zmatena...

Rputi, papírek bych brala, ale já dostávám obvykle myšku, slepýše nebo ještěrku, někdy i s kouskem kytičky, pěkně doprostřed kuchyně...a hraj si...no a pak tedy pěkně mrskám tělem. Někdy to ovšem nestihnu.

Z. Rpuťová 30.7.2016 10:46

Re: OT - jsem lehce zmatena...

Slepejše přinesla předevčírem, naštěstí nezraněného, takže byl okmžitě zabaven a vypuštěn! Byl krásně měděnej a od hlavičce k ocásku měl tři tenounký proužky - takového jsem ještě neviděla! :)

O. Joklová 30.7.2016 10:31

Re: OT - jsem lehce zmatena...

Rputinko, já myslím že je to naprosto jasné vyznání lásky a doufám, že jsi za to náležitě poděkovala!!! :-))))))

Z. Rpuťová 30.7.2016 10:48

Re: OT - jsem lehce zmatena...

Jasně! Jsem přesvědčená, že Číčula mi přinesla z lásky papírek a CD mi tam přimalovala ty srdíčka, neb počítala s tím, že jsem krapet natvrdlá! :)))))))

O. Joklová 30.7.2016 12:30

Re: OT - jsem lehce zmatena...

já myslím že Čičulína CÍLENĚ našla papírek se srdíčky!!!! :-))))

Z. Xerxová 30.7.2016 6:11

hezký den

hezkou sobotu všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

Míříme směr Jizerky - a tam je hezky za slůňa i za mlhy či deště :o)

Z. Lika 30.7.2016 9:02

Re: hezký den

Xerxová, jsi můj člověk - hezky je za každého počasí!