11.5.2024 | Svátek má Svatava


Diskuse k článku

POTKANI: Víte, starám se o 59 zvířat

Padesát devět? (třicet šet?, čtyřicet pět?) udiví se jeden každý z těch, se kterými si o zvířatech povídám.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
radadanova 13.6.2008 22:38

Re: Re: Re: Osvěžující

u zaklínače jsem s výborně bavila, pak mnohalogie o Ciri mě napínala, ke konci jsem si po vybití party zachránců těžce povzdechla a do prvního dílu "husitů"  se ne a nezačtu

radadanova 13.6.2008 22:40

Re: Re: Re: Re: Osvěžující

ten dada nick je radanova z domacího připojení;-D

zana 13.6.2008 22:52

Re: Re: Re: Re: Re: Osvěžující

;-)

Bláža 13.6.2008 7:40

Úhel pohledu

Mám kamarádku. Bydlí na vesnici. Chová chrty. Vesničané si myslí, že je má proto, že na dostihy a coursing si jezdí vydělat peníze za sázky, protože jinak patří pes k baráku a hotovo. (U nás se prosím nesází). Když jim vysvětlí, že jezdí po celé ČR a do zahraničí proto, že to psy baví, klepou si na čelo a nechápou, proč by jinak najezdila stovky km ročně a ještě to platila ze svého....no.

Takže: každý dle svého naturelu.

alimo 13.6.2008 7:35

Přání

Jakube, přeju k včerejším narozkám jen všechno nejlepšíR^VV

Lucce držím palce poctivě od 7 hod ráno,  Monice zrovna takR^R^R^VVV

Krásný den přeju:-)

A ta fotka potkánků je úúúúžasná:-)

Ejška 13.6.2008 7:35

Mazlíkov

tolik mazlíkování a nikoho v tom ohromném počtu nezanedbat;-Dto je nádheraVVlíbat se s rytíři a von:-P

pořád jěště držíme palce pro LuckuR^R^R^

Xerxová 13.6.2008 6:43

hezký den

hezký den všem Zvířetníkům a zvířátkům

Dneska speciálně veliké držení palečků pro Lucku VV- ta už to bude za chvilku potřebovat, sedmá se blíží.

A taky myslím na Moniku, aby poslední zkoušky dobře dopadly a mohla si užívat fajn prázdniny se svými zvířecími kamarády.

A dík za hlášení od potkánků, pavouků, hadů a jiné havěti. Nevadí mi ani jedno z téchto zvířátek - i když za krkem bych je nosit nemusela (ani jedno);-D;-D. A dokážu pochopit jak chovatele havěti se sáhodlouhým rodokmenem, tak ale i dokážu pochopit zamědělce s prasátky a kravičkami určenými na porážku.  i když tuším, že diskuze mezi nimi musí být docela psina;-):-)

Rpuť 13.6.2008 6:42

No jo, původně zvěř byla spíš živá konzerva než kámoš

a některým to vydrželo dodnes. Pozorují, jak jim rostou řízky a bůček a slintaj už dopředu.Např. já bych s tím měla potíž. Řízek z Tondy, to by asi nešlo .....;-P

Ale vymazlit tolik potkyšů, to je zaměstnání na plnej úvazek .... nádhera;-)

Vave 13.6.2008 6:33

DĚKUJU VŠEM

za bílkové recepty a taky za svatební zvyklosti, včera jsem to večer narychlo jen prolítla, ale určitě si to nějak uspořádám a něco použiju. Zdá se, že pro prvních 8 vajec mám favorita, takovou mňamku od Jovásků. Ale ještě mi pořád nejméně 16 bílků zbývá! 8-o

Děkuju Zvířetníčkům za rady - porady - recepty! VVVVVV

Bláža 13.6.2008 7:42

Re: DĚKUJU VŠEM

Asi nejsem dost šetřivá, ale kvůlivá těm zbylým bílkům musíš zase přidat ostatní suroviny, práci a čas, abys upekla něco z těch zbylých bílků...;-D

Velká kočka 13.6.2008 7:55

Re: DĚKUJU VŠEM

Vave a Jováskovi !!!  No teda - to musí být přísně utajený recept osmibílkový, že jej dostala jenom Vave a nebyl nám vydán v plen. 8-o;-D;-D

terra 13.6.2008 10:21

Re: Re: DĚKUJU VŠEM

Ad "zbylé bílky": jestli mě paměť neklame, byl tady kdysi v Mlsotníku recept na "bílou bábovku" - tam jich spadlo asi osm nebo dokonce víc (musel bych to hledat) a vím, že jsme ji doma pekli právě v zájmu likvidace nějakého většího množství slepičího albuminu:-D Byla móóóóc dobrá.

Zdena b.p. 13.6.2008 10:51

Re: Re: Re: DĚKUJU VŠEM

Nemusíš to hledat. Byl to recept od Zuzky

http://neviditelnypes.lidovky.cz/mlsotnik-babovka-stokrat-jinak-dmv-/p_zviretnik.asp?c=A070118_180558_p_zviretnik_dru

 

terra 13.6.2008 11:21

Re: Re: Re: Re: DĚKUJU VŠEM

Díky, Zdeno. Přece jen buchty nejsou tak úplně moje kávička:-D

Vave 13.6.2008 6:22

Jsem opravdu

ráda, milá LucienneVV, že jsi začala psát na Zvířetník. Protože to děláš moc dobře! R^ Dneska mám opravdu o čem přemýšlet!

O.T. Přeju všem krásný den! Je úžasný pátek třináctého, můj synáček má narozeniny a naše Lucka od Murphyho a Monika skládají zkoušky,. tak držme palce!R^R^R^VVVVVV:-):-):-)

A dnes má svátek sv Akvilina a sv. Antonín Paduánský, co byl třetím generálem řádu sv. Františka. Všechno nejlepší! :-)

veram 13.6.2008 6:55

Re: Jsem opravdu

K těm svátkům a narozeninám: Koukněte se ke včerejšímu Ptačímu koupání. Jakub se tam přiznal, že má - tedy včera měl - narozeniny. Tak ještě jednou, všecko nejlepší !VV!VV!VV!!

veram 13.6.2008 7:00

Re: Re: Jsem opravdu

A ječtě přidám krásnou fotku Pána prstenů

Alča 13.6.2008 7:54

Re: Re: Jsem opravdu

Také se připojuji s přáním všeho nejlepšího Jakoubkovi a samozřejmě už od rána držím palce našim děvčatům zkoušeným šikovným...

YGA 13.6.2008 8:14

Re: Re: Re: Jsem opravdu

Vzpomínám na obě děvčata krásná a Jakubovi dávám virtuální hobla, ať si ty narozeniny protáhne do dneška :-) (p.s. v našem kraji se hobla dává jako zvláštní dárek právě k narozeninám či k svátku - vlastně ani nevím, jestli ještě v dnešní době, ale za mých mladých let .... ;-D).

Matylda 13.6.2008 8:35

Re: Re: Jsem opravdu

Milý Jakube, k tvým včerejším narozeninám ti přeju všechno nejlepší a hlavně HODNĚ zdravíV

Beda 13.6.2008 9:58

Re: Re: Jsem opravdu

no Jakube, tak tedy až dnes - ano, TO MÁŠ ZA TO (žes to neřek) ;-P ... všechno NEJ:-)VV:-)VV:-)VV

a oběma ztěžce zkoušeným držímR^R^R^R^R^

Lucka V. 13.6.2008 8:27

Re: Jsem opravdu

Opožděně přeju Jakubovi všechno nejlepší ke včerejším narozeninám! Hodně zdravíčka a štěstíčka a sluníčka!:-DV 

Lucce a Monice držíme všechny palce a tlapky!R^R^R^R^R^R^R^

LA 13.6.2008 8:44

Re: Jsem opravdu

1) Držíme tlapky.

2) Přejeme vše nejlepší.

Vave 13.6.2008 8:50

Re: Jsem opravdu

Jakoubku, popřála jsem Ti dneska ve včerejšku, ale pro jistotu ještě tady: všechno nejlepší a hlavně dobré zdraví, celé moře zdraví! R^VV:-)

Olčava 13.6.2008 9:03

Re: Jsem opravdu

Taky jsem přála vedle, ale tady ještě jednou, všechno nej nej nej !!VV:-)VV!!Tak Jakube, a teď skákej z jedný hospůdky do druhý, to máš za to, žes to řek tak pozdě!!!

Jakub S. 13.6.2008 9:17

To mám za to -

jasně. Šak já si to vypiju, nebojte. Jste všici bezva - a já du vedle!

Bubu 13.6.2008 9:59

Re: Jsem opravdu

Palečky držíme už od rána jak Lucce, tak Monice. R^R^

A Jakube, tobě všechno nej nej nej a užívej si všechno, co ti dělá radost.VV

terra 13.6.2008 10:19

Tak Jakube,

všechno dobré, lepší, ještě lepší až nejlepší k narozeninámVV. Užívej si všeho, co život dává, protože on není moc štědrý sponzor a každý dárek se sluší vychutnat. Ale to ty víš, tak se měj moc pěkně a třeba si to slavení i trochu protáhni...

Lucie!!Moniko!! Zlomte vaz, tfuj, tfuj, tfuj....

EvaŽ 13.6.2008 12:32

Re: Tak Jakube,

No tfuj, málem mi to uteklo, ty narozeniny. Takže Jakube, líp než Terra to říci nedovedu a přeji, aby sis užil, co život nabízí, jak nejlépe lze. A on ten život sice není štědrý sponzor, ale zase radost a štěstí je stav ducha, ne souhrn okolností. A tys duchem mlád, tak si užívej!!!!!

Judith Saebel 13.6.2008 14:11

Re: Jsem opravdu

1)  Držím R^R^R^R^R^R^ Lucce i Monice, atˇ ty zkoušky dopadnpu na jedničku!

2)  Jakubovi opožděné přání všeho nejlepšího k narozeninám!