17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

PORTRÉT: Tullamore

Jmenuji se Tullamore, jsem Český teplokrevník - valach, barvy ryzák (panička dodává, že krasavec inteligentní) po Nikola a po Topas 14.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Rpuť 1.2.2007 6:45

Nádhernej Ťulísek!!!

Fallowa 1.2.2007 6:29

Ahoj Ťulísku!

Jsi moc hezký koník,tlustý nejsi,to tě jen Vakandi zlobí:-)!Hezky jsi se představil a doufám,že se zase ozvešV!

LENKA S. DÍKY,TOJEFUKU 1.2.2007 0:51

ŤULÍSKU, VÍTÁM TĚ NA ZVÍŘETNÍKU

POKUD JÁ SI PAMATUJU, TAK KONÍČEK TU JEŠTĚ  NEBYL. ALE JÁ NEJSEM PAMĚTNICE. MOŽNÁ, ŽE TO TAKHLE NENÍ. JEN SE TĚŠÍM, AŽ  ZAS  NĚCO NOVÉHO PŘÍŠTĚ NAŘEHTÁŠ.

KláraS 1.2.2007 8:26

Re: ŤULÍSKU, VÍTÁM TĚ NA ZVÍŘETNÍKU

BYL, BYL - MOJE KOBLIH LADY ;-PVV

Vakandi 1.2.2007 9:05

Re: ŤULÍSKU, VÍTÁM TĚ NA ZVÍŘETNÍKU

AHOJ LENI, BYL, KROMĚ KOBLIH LADY ;-D JEŠTĚ RAPÍR - ČESKOMOR. BELGIK

LENKA S. 1.2.2007 10:03

Re: Re: ŤULÍSKU, VÍTÁM TĚ NA ZVÍŘETNÍKU

 VAKANDI A KLÁRKO, TO  NEMŮŽU VĚDĚT. CHODÍM NA ZVÍŘETNÍK OD  LEDNA NEBO ÚNORA LOŇSKÉHO ROKU A NEJSEM PAMĚTNÍK. DŘÍVE JSEM  INTERNET NEMĚLA A ANI NEZNALA. NA PC JSEM  SE ZAČALA UČIT AŽ VE VÍC JAK  V PADESÁTI.

Tullamore 1.2.2007 10:06

Re: Re: Re: ŤULÍSKU, VÍTÁM TĚ NA ZVÍŘETNÍKU

TO NEVADÍ, ŽE NEJSI PAMĚTNÍK, HLAVNĚ ŽE JSI TU  TEĎ! ;-)

KláraS 1.2.2007 10:45

Re: Re: Re: ŤULÍSKU, VÍTÁM TĚ NA ZVÍŘETNÍKU

JOJOJO JASNĚ - TO BYLO JEN NA PŘIPOMENUTÍ :-)VVVV

Myš 1.2.2007 0:35

Tulísku

jsi nádhernej koníček a Vakandi nevěř, je to sice hodná holka, ale určitě ti ten cukříček závidí. Když tak hezky běháš a skáčeš, cukříček si po právu zasloužíšV. Tak buď takhle šikovný a dávej pozor na Čaďourka, moc by ho to bolelo, kdyby ses do něj trefil. Jo a ještě ti malinko poradím - zkus dát hubáška i Vakandi a třeba dostaneš cukříček i od ní ;-D.