1.3.2021 | Svátek má Bedřich


PORTRÉT: Sára

20.4.2006 20:51

Doma na mě volají: Sardel, čuně, tulidlo, kozo a taky "Sárko, Sáárinkoo, Sááááárííííííínooooooooo, sakra až tě chytím, tak uvidíš" (to když uteču a panička mě honí - já totiž neslyším) Sára1

Ke žrádlu dostávám: klasiku v podobě granulek Eukanuby pro seniory, masové kapsičky (výjimečně i kočičí, ty mi totiž moc chutnají) a rýži. No dostávám toho i víc, ale já nic kromě kradené čokolády, kradených syrečků a klasiky nechci - dá to potom moc práce to někam schovat, aby to panička při uklízení nenašla :) Vařené maso dostávám jen od babičky a většinou to do hodiny vyzvracím, takže panička je za kruťase, ale zakazuje všem, aby mě krmili. Fakt smůla :)

Oblíbená činnost: hraček se bojím, takže výjimečně hrajeme šiškovanou (honíme malé šišky), ale jinak ráda spím - na fotkách je několik příkladů mého uložení, lítám ve sněhu a vůbec lítám :) To potom naberu pekelnou rychlost (pozn. paničky - bohužel většinou i špatný směr) a letím a letím a letím - tedy v tuto chvíli už s paničkou letíme obě. Bohužel, jak jsem již řekla - neslyším, takže panička mívá dilema - volat na neslyšícího psa (a vypadat, jako neschopná panička bez autority), nebo nevolat a dělat že pěstujeme "sprinto-jogging"? (No, střídáme obojí - ani jedno k zastavení psa nefunguje, protože rychlost a vytrvalost naší pejsky je abnormální - ale kdo by babičce zazlíval návrat ke štěněčí radosti, že?)Sára2

Já a moji lidičkové žijeme: v Brně

A nejzajímavější na mě je: Sebekriticky říkám: "Jsem nejkrásnější, nejsametovější, nejhodnější pejska v okolí", miluju malé pejsky (ostatních se trochu bojím), snesu každého, koho panička vyhodnotí za kamaráda… na ostatní štěkám. Po ostříhání se vždycky o ? zmenším :) Miluju jízdu autem.

Jak jsme se našli? Našli jsme se v brněnském útulku Kociánka. Byla jsem to nejšpinavější, nejubožejší stvoření, bez kterého má panička nechtěla odejít i přes odpor pána. Ale ten je teď můj nejmilovanější člověk na spaní a drbání. Prostě je můj vlastní osobní pán :)

Čím se mohu pochlubit? Mám několik úžasných podob a vlastností. Moji předci byli - teriér (radost a temperament), koza (mlsnost a fousy na bradě), čuně (no však to znáte všichni - každý občas ujede), netopýr (to ty uši), kočka (mazel).

Pozn. paničky: Teď čekáme na nový přírůstek do rodiny a to kočičáka Tequilu (taky z útulku), tak jsme všichni zvědaví, jak se porovnají, ale moc se těšíme :)

Můj člověk je: Lenka (Melounek) a František

Sára3

Lenka Tomečková


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!