30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

PORTRÉT: Kotě Kotěnočka

Jmenuji se Pussy, prý. Ale nikdo mi tak neříká. Volají na mě Koťo, Kotěnočko, Punťo, TyKrakene, Slezzestolu, Neleztam a mám vůbec spoustu dalších prima jmen.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Rpuť 14.11.2006 8:37

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Xerxovou

Vave - klidně na chvíli půjčím;-D;-D;-D

Vave 14.11.2006 9:01

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Xerxovou

Tak jo, ale jen na chvilku, bo se říká "dobrého pomálu!" :-P :-D:-D:-D

jiný Honza 14.11.2006 9:19

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Xerxovou

Copak hovík, ten se z puberty dostane, ale Příšera - nalezenec (snad čistý vlčí špic), ta z puberty ještě nevyrostla - nebo spíš z takové té štěněcí ztřeštěnosti. Někdy je prostě na zabití. Třeba když mě jde ten den již po 5 přivítat (vevnitř jsem byl 30 vteřin a zaručeně nesu něco těžkého, ostrého nebo horkého.

Vave 14.11.2006 11:38

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Xerxovou

Hihi, je to síla!! Jenže zab na fleku takového veselého a láskyplného pejska. :-P

Rpuť 14.11.2006 6:58

Ach ta jména!:)))

Snad ještě nikdy jsem se tak "nesekla"! Samozřejmě, že je dostali v době, kdy ještě nebylo ani potuchy o jejich vrozeném raubířství:-D Byla to, takříkajíc, jména dočasná - kdo mohl tušit, že Bertík bude jezdit na koni, že ano? 8-o Kdo předpokládal, že kocour u stropu na záclonové tyči bude událostí zcela běžnou8-o Kdo by si myslel, že vychováni strejdou Bleskem budou brát dalmatina jako běžnou plyšovou hračku, o pudlíkovi ani nemluvě8-o. Ale na druhou stranu - není to báječné, že se jim tak dobře daří?:-D

ri - mockrát děkuju, udělalo mi to radost hned po ránu:-)

P.S. Ťíťulce, co jest kocourem, bylo oficálně dáno jméno Titus - zvanej "Ťíťa ukecanej"!;-)

Alča 14.11.2006 7:13

Božínku

 Titus - zvanej Ťíťa ukecanej .... to je nádhera, směju se jak hlupoň a hned se mi ten dnešek zdá nějaký příjemnější ...V Rputi, Ty ses minula povoláním (no, to se jen tak říká, vždyť ani nevím, nejsi-li vrchní obveselovačkou ...;-P).

ri 14.11.2006 8:24

Re: Ach ta jména!:)))

Rádo se stalo.

A ještě: vždycky, když se v komentářích objevil Poopíš a jeho lotroviny, mohla jsem si být jistá, že do dvou dnů to budu mít doma taky. Společná krev se nezapře ;-D

A teď musím uhánět, mám dnes napsat HODNĚ čísílek a písmenek.

Beda 14.11.2006 8:31

Re: Ach ta jména!:)))

Titus je moc prima jménoR^ ... ale stejně se mu bude říkat všelijak, že?;-);-D

Eva B. a smečka 14.11.2006 14:35

Re: Ach ta jména!:)))

Rputi, povídání o elementech mi navozovalo pokaždé nejen skvělou náladu, ale taky ROFL :-) a hlášku " to jsem jááá Poopíšek, už jsem se napapal a teď bysem si hlál" jsme se přivlastnili :-) jsou překrásní a jsou skvělí :-)

Vave 14.11.2006 6:15

oprava sloganu

Když už kutě, tak od Rputě!!

Zdena b.p. 14.11.2006 11:42

Re: oprava sloganu

No jasně Vave, já si taky šrotovala závity, ale na kutě jsem nevzpomněla. R^R^R^:-D

Vave 14.11.2006 6:12

Milé kotě, co je dalmatin,

vyřiď paničce, že její povídání mám moc ráda, protože je takové vtipné a svěží, asi takové, jako jsi ty. A tak je dobře, že ses dostala smečky, kde další rozkošný čeníšek, ať už psí nebo kočočí, není žádný problém, ale radost. A smečce přeju hodně zdraví a pohody, ať bydlí spolu nebo na dvou místech. A prosím časem o další raport. Díky. :-)VVVVVVP:S: Tak mě napadá jeden reklamní slogan, myslím, že mi ho pošeptal Tojefuk: Když už kotě, tak od Rputě!! 

Mějte všici krásný den, a ještě držte palce Zaně, maminku převáží teprve dnes po obědě. Na Kardiaka moc myslím. VVVVVV

Alča 14.11.2006 7:10

Vavísku, nenapsala bych to lépe

hned na začátku mi bylo jasné, že se musí jednat o koťátko od Rputi - ta Blesínova výchova je nezaměnitelná ...;-D

A samozřejmě držím, myslím na všechny  Zvířetníky, kteří mají nějaký problémek, nebo nejsou v pohodě - držím palce, bude líp!R^

Medvídek 14.11.2006 8:24

Re: Milé kotě, co je dalmatin,

Vaví, pokud se Ti knížka líbila a pokud mi na zaklinac zavináč razdva tečka cz napíšeš tak bych ti mohl něco poslat i v elektronické formě, mám povídku která se odehrává paralelně. Jen není zdaleka tak dlouhá.:-)

Vave 14.11.2006 8:33

Re: Re: Milé kotě, co je dalmatin,

Medvídku, fakt mám za uzenáče napsat razdva nebo 12 nebo dvanáct nebo co? ;-) Mně chybí ještě dvě stránky, potřebuju na jejich dočtení ten správný klid, vysvětlím na razdva nebo 12 nebo dvanáct nebo co? :-P

Beda 14.11.2006 8:58

Re: Re: Re: Milé kotě, co je dalmatin,

pardon že vstupuji - Medvídek určitě dovysvětlí, ale kdysi kdosi měl razdvatři;-D, opravdu takto psané8-o

RenataE 14.11.2006 1:37

Jako správnému normalizačnímu dítěti mi při letmém pohledu na titulek

okamžitě naskočilo spojení Rusakov-Kotěnočkin. (Pro ty mladší děti - to jsou autoři grotesek s Vlkem a Zajícem, inspirovaní Tomem a Jerrym).

Moc hezky napsaný portrét, moje latentní duše literárního kritika dává za jedna!

ri 14.11.2006 8:19

Ano, ano,

to je přesně původ toho jména.