13.5.2024 | Svátek má Servác


Diskuse k článku

PORTRÉT: Hugo

Vzhledem k tomu, že panička píše furt o těch kocourech, představím se vám osobně sám. Jmenuju se Hugo a prý jsem čuvač. Panička říká, že jsem nejkrásnější atrapa čuvače na celém širém světě a je mi asi 10 let.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Rpuť 17.4.2007 11:56

DEDE A COŽ TAKHLE JÍŠKU, TOTIŽ F R Ť A N A !!!

Jakub S. 17.4.2007 12:06

Re: DEDE A COŽ TAKHLE JÍŠKU, TOTIŽ F R Ť A N A !!!

Já rád jíšku. Taky rád jíšku? - Já rád frťana. Taky rád frťana?!

Já (mám) rád oboje. A nejvíc V+W a W+H, a S+Š a V+S.  No a tady máme H+Z, že. Ježíši a J(da)C, promiňte, Mistře.

YGA 17.4.2007 13:09

Re: Re: DEDE A COŽ TAKHLE JÍŠKU, TOTIŽ F R Ť A N A !!!

Taktak - já rád frťana ... totiž jíšku ... totiž frťana. Já teda rači samotnýho frťana než samotnou jíšku. A jinak mám ráda Jakuba, protože to umí se slovy a slovíčky - ať už českými tak i cizozemskými. :-)

Myš 17.4.2007 12:27

Re: OT potřebuju si zafňukat...

Milá Dášo,dejte si hezky odpočinek a studené obkládky na hlavu a možná kafčo nebo frťan by nebyl na škodu. Moc držím pěsti, aby bolení a motolice přestala co nejdřív. Pejsky hezky k sobě a vyspat se z toho. VVVVVV

Li 17.4.2007 12:30

Re: OT potřebuju si zafňukat...

Dede to je mi líro 8-o Určitě za to můžou nějaké tlaky mraky !!Drž se ;-)VVVVVV

Alča 17.4.2007 12:35

Re: OT potřebuju si zafňukat...

Je dobře, že se nám svěříš - už to bude poloviční úleva. Recepty žádné dávat nebudu, každému pomáhá něco jiného. Takže jen přání, ať je Ti co nejdříve mnohem lépe a ať máš zase radost ze života! VV

Fallowa 17.4.2007 12:41

Re: OT potřebuju si zafňukat...

Milá Dede,moc Vás lituju,hladím po tlapce a pokud je to nízkým tlakem,tak fakt pomůže když ne kafe,tak panák:-),eventuelně několik panáků dobrého alkoholu.Ale nepřehánět,aby se kocovina nedostavila doopravdy;-D.Držím palce,aby bylo líp!R^R^R^VVV

Vave 17.4.2007 12:48

Re: OT potřebuju si zafňukat...

Milá Dede VV, a co takhle zahrabat se do pelíška a nevystrkovat ani nos? To bude dobré, chce to jen hezky polehávat a mlsat něco dobrého a pít čajíček a NECHAT SE OPEČOVÁVAT - to je ta nejdůležitějsí ingredience hojivé receptůry!!!!! ;-):-)VVVVVVVV

Dede 17.4.2007 12:55

Re: Re: OT potřebuju si zafňukat...

Díky moc, jsem moc vděčná, že na to opečovávání tu mám Zvířetníky...;-D V Jinak nikdo není doma.Po kafi smrťáku a bylinkách jakž takž existuju, naštěstí přijela Marta a vzala Nazgúly ven. Ráno jsem se s nimi motala kolem domu jak opilá veverka, tak si snad teď užijou víc. No a zkouším napsat slíbený sloupek, jsem sama zvědavá, jak dopadne! :-)

Medvídek 17.4.2007 12:52

Re: OT potřebuju si zafňukat...

To by chtělo sklenici dobré medovinky. Hele, Dede, že Ty moc pracuješ ? Nechceš toho chvilku nechat a dělat jenom co tě baví ? To fakt pomáhá. V :-) (Ale ne že řekneš, že Tě baví práce !;-D)

PetraK 17.4.2007 13:03

Re: OT potřebuju si zafňukat...

Přiznejmež se, kdo z nás má na svědomí Dede kocovinu?? Kdo se tak zhulákal, až to chudák Dede odnesla?

Já ač jsem vyhrožovala, že se po ukončení prášku "zřežu do mrtva", jsem tak ještě neučunila, takže jsem čistá jak lilie, tož kdo to má na triku?;-D

Dede - já bych to tipla na to neurvalý počasí. Ono je sice krásně -tedy třeba tady u nás. Ale není to až tak normální. Zima nikde a najednou je tu léto. Takže hezky usadit a dopřát si odpočinek. Žádný zalamování. Ono nic neuteče.

Kačer 17.4.2007 13:19

Re: OT potřebuju si zafňukat...

Já si myslím, že na Tebe, Dede, leze jaro. Hlavně se nepřepínat V

Dede 17.4.2007 13:53

Re: Re: OT potřebuju si zafňukat...

;-D Víš Kačírku, to jsem do teď představovala vážně jinak...;-P... když na jednoho leze jaro!

Xerxová 17.4.2007 13:57

Re: Re: Re: OT potřebuju si zafňukat...

No, na někoho leze jaro a na někoho jarní únava... Je třeba si vybrat... :o)

Dede, držím palce, ať je líp.

Tady je taky divný počasí - sice sluníčko, ale mraky se už začínají na západě kupit a je děsný dusno. Asi ty bouřky opravdu dorazí.

Jakub S. 17.4.2007 14:38

Ale časem se to prý nějak nevysvětlitelně sbližuje a sbližuje,

až to už vyjde nastejno... anebo je to jaro jak bič, ale v očích šestnáctek to je jarní únava... "prosím pane sedněte si!"

Anebo váš potomek má krásnou a citlivou a šikovnou a hodnou (no... to už stačí) holku... jenže to už si musíte zakázat, a vůbec ani na ni takto myslet (stejně - ) - ta už je holt pro něho. - Tak i otcové někdy mají tichý tajný veliký smutek, o kterém nikdo nesmí vědět...  Sou it  gouz, Kurte!

baty 17.4.2007 16:32

Re: Re: Re: Re: OT potřebuju si zafňukat...

díky, Xerxová, za zprávu o počasí, tak ty mračounky drobečky v řadě od západu nad Brnem nebudou šénvetrvolken, ale poslíčkové normálnějšího počasí, ono léto v dubnu jak pro koho, ale já je nezvládám.A to sucho je už přímo šílený, v parku pod okny máme pukliny v zemi už na prst,jak to musí vypadat v lesích nebo polích, si s tou nohou jen představuju.;-€

PetraK 17.4.2007 14:02

Re: Re: Re: OT potřebuju si zafňukat...

;-D;-D;-D;-D;-D

ale třebas má Kačer pravdu, míza se proudí tělem až je z toho člověku prapodivno;-)

Zdena b.p. 17.4.2007 14:50

Re: OT potřebuju si zafňukat...

ono to opravdu nemusí byt z nízkého tlaku, ale od krční páteře. Nebolí to, ale člověk je opilec profík. Víš, já musím jen sklapnout kufry, protože mám značně žluklé máslo na hlavě :-/. 2.  ledna jsem šla do práce s tím, že mi není zrovna nejlíp a když se to nezlepší, tak se 3. ledna podívám na paní dochtorku. POZDĚ. Kolegyňka zamávala neschopenkou a bylo. Já si studovala zánět průdušek jen dálkově. A pak to dostalo zajímavý spád. Za 2 týdny já bojovala o dech a kolegyňka mávala těhotenskou průkazkou. Já se léčila při potácení na dvou postech a připadala jsem si jako madam Korabelnikovová. Během prvního kvartálu bylo střídavě oblačno. Jednou záda, pak zase zánět hlasivek - no, žůžo. Ale říkali, abych to vydržela do konce dubna. Už nastoupila nová pracovnice a učí se velmi pilně, aby byla brzy samostatná. Já vím, že je každý nahraditelný, ale momentálně není kým. Tak si hraju (pro změnu za mohutného kašlání) na převozníka a už se těším, jak předám veslo. Zrovna ráno mne tu čekal mailík od Vave, že prý bych potřebovala na zadek :-). Tak si na mne vzpomeňte, ať těch 10 dnů vydržííííím.8-o Pak půjdu vyhnít do houští.

Li 17.4.2007 14:59

Re: Re: OT potřebuju si zafňukat...

Zdeno Zdeno, Vave Ti vyhrožuje, ale já mám chuť Ti naplácat vlastnorůčo :-/ Si koleduješ přítelskyně milá, víš to? 8-o Za 10 dní bude zrovna tak nevyhnutelné, abys tam ostala a pak přijde ještě to a pak tamto ;-€ Důvětně to znám ;-O

baty 17.4.2007 16:26

Re: Re: Re: OT potřebuju si zafňukat...

Zdeno, hrozná holko, jak to se sebou zacházíš, kdyby tady někdo tak trápil pejska, tak už má vyhazov ze Zvířetníku, všechny jsme to dělaly jako ty, ale my seniorky už víme, kam přesně to vede, takže vážné varování a práce počká!:-/8-o:-)!!

Eva P. 17.4.2007 16:35

Re: OT potřebuju si zafňukat...

Dede a pamatujes, jak chtel vystartovat po tom jinem bohovi, co porad pil a rano mu nikdy nic nebylo? ;-D;-D chudak...

Tak kafe, ledove vychlazenou colu po lzickach, maly pivo (vtip)  a mirnej pohyb. A hlavne Nazguly!!!! R^ to je ten nejlepsi lek, teda aspon u me funguje nase smecka protiopickovsky ;-D

evva 17.4.2007 21:01

Re: OT potřebuju si zafňukat...

Milá paní Dede, ať je Vám co nejdřív zase dobře.

Beňa st. 17.4.2007 11:04

pro Hugíska a paničku

Tedy vy dva, takhle šťastně se najít, to se hned tak někomu nepovedeVV nádherný příběh.... o to víc mě dojímá, že i já jsem měla "plaváčka" - taky takové psí štěstíčko, které mělo být utopené... Čuvači se mi hrozně líbí už od dětství, kdy mě v televizi okouzlila Bela (a Sebastian). Hugísku, jsi nádherný pejsek a moc mě těší, že jsem tě prostřednictvím Zvířetníku poznala. Měj se mezi svými lidskými i zvířecími kamarády báječně.

Kačer 17.4.2007 10:53

Teda Hugís

takovej start do života ;-( Lidi jsou sv/ině! Ale vyrostl z tebe tuze hezkej pejsek! Konečně jsem našla někoho, kdo padá i na rovině, stejně jako já ;-D Posílám podrbáníčko!

Karolína 17.4.2007 11:19

Re: Teda Hugís

Na padání na rovině jsem expert! Mohla bych vyprávět - viz loňský strašný úraz!

týna 17.4.2007 11:43

Re: Re: Teda Hugís

v terénu nerovném nepadám, ba i zakopávám minimálně. ale na rovině, kde není sebemenší hrbolek, tak tam sebou plácám o zem dost často. kdo mě zná, už si zvykl. ostatní na mě koukají trochu divně, když se natáhnu jak široká tak dlouhá třeba na betonu placatým.

ale jednou mi bábinka řekla, že to je tím, že mám porouchanej mozeček a ať se tím netrápím. že je lepší porouchanej mozeček a padání na rovině, než porouchaný svědomí a padání do morálního bahna. bábinka má na všechno super průpovídky. 

Kačer 17.4.2007 12:27

Re: Re: Re: Teda Hugís

už léta tuším, že mám porouchanej mozeček! A hle! Ona je to pravda...

týna 17.4.2007 12:39

Re: Re: Re: Re: Teda Hugís

jo jo, mozeček je potvora. porouchá se lehce. a nejmilejší moje průpovídka od bábinky - nevadí, že máš křivý nohy. lepší křivá noha, než pokřivenej charakter. před pár lety sem to aplikovala na křivej nos, a taky to funguje.

Medvídek 17.4.2007 12:55

Re: Re: Re: Re: Teda Hugís

Tatínek mi říkával, "Tobě se příliš prověsil podvěsek mozkový !";-D

PetraK 17.4.2007 13:04

Re: Re: Re: Re: Teda Hugís

Tak to ses mohla zeptat mě, mohla jsem Ti na to vystavit klidně i papír nějakej;-D;-D;-D;-D;-D