27.5.2024 | Svátek má Valdemar


Diskuse k článku

MLSOTNÍK: Bílé maso nedietně

Rádi jíte zdravě, ale ne vždy a všechno? Podívejte se na to, jak se dá bílé maso připravit pikantně a řekněme rovnou - ne příliš dietně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
YGA 28.11.2008 9:24

Re: K té vaší otázce, kde vzít krůtí játra.

Krůtí játra kupuju běžně mražená u řezníka ... někde je problém je koupit 8-o? Jsou výborná - s kuřecími se nedají srovnat. A výborná jsou i králičí - jsou taková sladčí, či jak to nazvat - ale nevím, jestli ta se dají koupit, já je dostávám spolu s celým králošem ;-).

LENKA S 28.11.2008 0:52

VAVE, MÁM JEN DOTAZ.

NEBYLA  TA  ČÍNSKÁ  KUCHAŘKA  JEN TAKOVÁ  SADA   TVRDÝCH  PAPÍROVÝCH   VÝLISKŮ TYPU  LEPORELA,  SWE  SPOUSTOUÝ   VYNIKAJÍCÍCH RECEPTŮ, ŽAZENÝCH  DLE   POUŽITÝCH INGREDIENCÍ V KROUŽKOVÉ  VAZBĚ?  TY  ČÍNSKÉM   TRECEPTY  VYŠLY  VE   TŘECH   STEJNĚ  PODOBNÝCH  TYPECH KNÍŽEK. SICDE  MUI TU   MASOVOU   KNÍŽKU ZABAVILA  NAŠE  VĚRČA.,ALE OSTATNÍ MÁM DOMA  STÁLE. JSOU TAM VÁŽNĚ  SKVĚLÉ NÁPADY  NA VYUŽITÍ I TŘEBY  RŮZNÝCH TYPŮ  ČÁSTÍ ZELENIN, JEŽ  NAŠI  LIDI NEDOKÁŽOU VYUŽÍT  A  ČÍŇANÍ JE KONZUMUJOU  BĚŽNĚ. BYLY   B JEDNÉ KNÍŽCE   SLADKOSTI, VE  DRUHÉ ZELENINA  A  SÓJA A PAK  TAM  JSOU I  RŮZNÉ ZELENINOVÉ ZÁVITKY  A "NUDLOVÁ  JÍDLA. JE  DOBŘE, ŽE  JSI MI  TY KUCHAŘKY  PŘIPOMNĚLA. UŽ  DLOUHO JSWEM JE V RUCE  NEMĚLA. KDYBY  JIŘÍ UŽ  NESPAL,  ŠLA  BYCH JE POHLEDAT  A PROČÍTAT. TY  DOBROTY  POPISOVANÉ  JSOU   KRÁSNĚ NAFOCENÉ A POSTUPY  BYLY ZCELA JSNÉ  I  ÚB  KUCHTÍKOVI. MOC  ZDRAVÍM A  SUNU  SE  DO PELÍŠKU. PŘEJU  VŠEM DOBROU NOC,  DOBRÉ  RÁNO PŘI PÁTKU  A   KLIDNÝ   VÍKEND. A  S  TĚMI, CO JDOU  VENČIT, SE UVIDÍME  V NEDĚLI. LIDI, JAK JÁ  SE  TĚŠÍM!!

zana 28.11.2008 8:51

Re: VAVE, MÁM JEN DOTAZ.

TAKYYY!!V

Vave 28.11.2008 9:00

Re: VAVE, MÁM JEN DOTAZ.

MILÁ LENKOVV, JE TO PŘESNĚ TA KUCHAČKA V KROUŽCÍCH. BYLY TAM DOBROTY I HODNĚ PODEZŘELÁ JÍDLA. SEŠITEK POCHÁZÍ Z DOB, KDY SE JEŠTĚ PODOMÁCKU VYRÁBĚLA "PRAVÁ SÓJOVKA" Z MAGGI A WORCHESTEROVÉ OMÁČKY. 8-o

LENKA S 28.11.2008 13:11

Re: VAVE, MÁM JEN DOTAZ.

JÁ  TO  MÁM Z  ROKU  1988 A JE TO PŘESNĚ  . KOHO  BY   NAPADLO  JÍST KOš´TÁLY A  LISTY  ŘEDKVIČEK A JEŠTĚ  DALŠÍ PODIVNOSTI, ŽE? NO, TEZDY   TO   PATRNĚ  JINAK NEŠLO, ALE  NYNÍ JE  VŠEHOM DOST  A PO  CELÝ  ROK, TAKŽE UŽ  SUROVIN JE  DOSTATEK. ALE  PRO  TOHO, KDO  MÁ  DO KAPSY  HLUBOKO,  TO  JSOU  NÁPADY  DOBRÉ.