4.5.2024 | Svátek má Květoslav


Diskuse k článku

PSI: Komediant - první díl.

To vypadá na vižláka Rumštajna!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Fialová 11.11.2020 7:37

Šikovný Rumoušek! Moje zvířátko se také rádo schovává. Ovšem oblíbeným místem není dolní část postele, ale ta horní :-P

Tady je to dáno jistým technickým omezením: 70-kg zvířátko se holt pod postel nevejde. Stačí když občas poponáší stůl...

E. Šusová 11.11.2020 11:55

;-D;-D;-D;-D;-D Stačí, když občas poponáší stůl;-D;-D;-D;-D;-D Jarkoooo, pomooct;-D

T. Zana 11.11.2020 12:29

Hm, barový židličky a stoleček, nic ti to neříká ;-)?

Z. Lika 11.11.2020 12:31

No, a barová postel v tomto případě. Tu ještě nikdo nevymyslel? Že by díra na trhu?

E. Šusová 11.11.2020 12:35

Barová postel! To by bylo! Čék tam pošle poslední lok, zakloní se na barový židli při tom a rovnou pokračuje volným pádem do barový postele! Potíž je, že by tam tou dobou už mohlo být i plno;-D

T. Zana 11.11.2020 13:17

Dobrý lidi se vždycky vejdou ;-D.

E. Šusová 11.11.2020 13:36

a to je pravda!:-)

Z. Yga 11.11.2020 14:14

Zanooo! To si dej patentovat "Barová postel pro všecky dobrý lidi!" To snad ani Cimrman nevymyslel ;-D;-D

Z. Yga 11.11.2020 14:14

Teda chtěla jsem říct zano a liko!!

Z. Xerxová 11.11.2020 6:26

hezkou středu všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

Rozumí ti zmetci (když jsou to rozcapenci domácí, co se s nimi hovoří), skoro všemu... Včera odpoledne telefon - páník s někým mluvil... a Night se vymrštil a vrtichvostil u dveří na balkon s výhledem na vjezd. Vyhlížel. Když mu páník sdělil - až zítra odpoledne, ještě ne... vysloveně si povzdychnul a vrátil se k topení na pelech... Až zííítráááá... Jojo - dneska mu to začne - domácí škola a taky hrátky

Maďaři jsou aktivisti a když je jejich energie správně "opracovávaná" jsou to Kašpaři neskuteční a naučí se opravdu hodně věcí. Setkání s mladičkou maďarkou ani ne před týdnem mi znovu ukázalo, že tohle bych doma mít nechtěla ani za nic ;-D klobouk dolů před těmi, co dokáží dát ohařům vše, co potřebují - spoustu pohybu, lásky a práce