17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

KOČKY: Záhada velikonočního myšáka

Vloni jsem si koupila náušnice ze světlého jantaru, náušnice mých snů. Na Sázavě mám v posteli hned u ucha misku s vlastnoruční levandulí. Náušnice jsem tam odložila a když jsem je za pár dnů hledala, našla jsem jen jednu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
zana 31.3.2008 20:46

Re: Re: Sníh

Tak aby vám to vydrželo .. se má zas ochlazovat, ale doufám, že už to nebude tak silnýR^

zana 31.3.2008 20:43

Re: DĚKUJI!

Jo - ad Karakal, jak píšu vedle v hospodě, byli jsme v ZOO. Ty taky?;-);-D;-D;-D

Zuzka 31.3.2008 20:46

Re: ZOO

Nee, já byla pouze v pracovním procesu, ale dnes to byl hotový Disneyland.8-o

Zdena b.p. 31.3.2008 22:35

Re: Re: ZOO

Ahoooj Zuzko, to se tak při pondělku zadaří. Tak ať je zítra líp. VV

Vave 31.3.2008 19:08

Vezmu to tak nějak najednou:

PetroK, móóóóc mě pobavila story o zajíci "Tádyjádydááá, tádyjádýdáá, to je ale dneska prímá den!" R^;-D;-D;-D

Štětinko - to jsou ale drobečkové! Moc vám držím palce. Nepotřebuješ něco?

Terro a ostatní - děkuju za optání, kosourci jsou už naprosto v pohodě. Ale vzhledem k tomu, že si z mých květinových truhlíků udělali opiči dráhu a kytičky pravidelně udusávají a usedávají, budou jim truhlíky odebrány a kosourci dostanou poličku-lávku a truhlíky půjdou na balkón zvenčí. Vzhledem k tomu, že jsme zasíťovaní, musím si ven vynést štafličky a instalovat je zvenčí.Ach jo, ale co by člověk pro ty plyšáky neudělal, že ano!;-) A to ještě uvažuji o instalaci šplhacího stromu. Neinformovaní kolemjdoucí budou čubrnět na drát! Budeme vypadat jako detašované pracoviště pražské ZOO. ;-)

Zdena b.p. 31.3.2008 19:39

Re: Vezmu to tak nějak najednou:

Podobnou zabydlenou lodžii mají na sídlišti v Ďáblicích. Chodila jsem okolo a pozorovala se zájmem, co to bude a pro koho. Pro 2 mňaudámy byla vytvořena přímo opičí dráha. Moc jim to tam slušelo. :-)

štětinka 31.3.2008 20:57

Re: Vezmu to tak nějak najednou:

ne, myslím že ne, zítra jim koupím kuře a uvařím s rýží. Protože mají průjem... Hlavně, aby byli OK

štětinka 31.3.2008 18:33

Pelíšek

novinky ZDE

Bláža 31.3.2008 18:57

Re: Pelíšek

Štětinko blahopřeju. Máš krásné stránky a jsi ta nejlepčejší kočičí chůva, kterou znám :-)VV

štětinka 31.3.2008 19:16

Re: Re: Pelíšek

tak jsem si říkala, zda by mi Zvířetníci nepomohli se jmény. Co vy na to? ;-)

Zdena b.p. 31.3.2008 19:43

Re: Re: Re: Pelíšek

Tak této činnosti se já neúčastním. Už když probereš moje chovance, tak zjistíš, že tento talent mi nebyl dán. Jména vyvoslím jen přízemní a ještě po těžkém tvůrčím úsilí.

Velká kočka 31.3.2008 19:54

Re: Pelíšek

Štětinko, kdybych neviděla naši Lailu jak odpočívá na svém oblíbeném místě, tak bych si myslela, že se přemístila k tobě. Jsou si s Bětuškou podobné až je to k nevíře. I těch pár bílých chloupků na prsou mají obě dvě.

Nově příchozím sourozencům přeji ať se dají dohromady, což se jistě pod tvou ochranou a péčí stane.

zana 31.3.2008 20:39

Re: Pelíšek

Štětí, moc pěkně ty tvoje stránky vypadajR^ a jsi príma kočičí máma a moc pěkně referuješ:-). A nebij mě, já teda nevím proč, ale tu kočičku nemocnou bych viděla jako PírkoV.

štětinka 31.3.2008 20:55

Re: Re: Pelíšek

děkuji za návrhy, už se mi množí i na emailu, tak až jich bude povícero, vybereme to pravé. Kočička je hodně spavá, až apatická. Právě jsem jim dala tablety a namazala očka. Ani se nebrání. Kočička konečně spapkala trošku konzervy. Zato kocourek je stále při chuti;-P

terra 31.3.2008 16:23

Trochu OT- a hlavně pro Zanu

jakož i všechny mlsné a chlupaté jazyky: ocitnete-li se v zanině městě na Lužickém náměstí, prohlížejte si ho tak dlouho (je docela pěkné), až najdete vývěsní štít cukrárny a kavárny Venezia. Vejděte - a mlsejte. Podnikli jsme o Velikonocích na výletě a myslel jsem, že budu muset svému "fraucimoru" přestěhovat kousek cukrárny i domů, abych je odtud dostal:-D. Ale abych to nesváděl jen na ně: sám nevím, jestli mi víc "utrhla srdce" ta káva, kterou jsem si dal, nebo všechny ty, které jsem si dát nemohl...z kapacitních důvodů svého žaludku (a toho srdce konec konců taky). DoporučujiR^

Hanča 31.3.2008 17:02

Re: Trochu OT- a hlavně pro Zanu

Myslíš určitě město Vave, viď? - Občas tamtudy projíždím, bohužel jen služebně, takže na zastavení nikdy nebyl čas. Ale možná, až bude práce dokončena, mohl by se zdárný výsledek oslavit v cukrárně. Zatím jen pokaždé, když projíždím, koukám ze všech sil kolem sebe na nádherné stavby v centru města, určitě stojí za bližší seznámení.

zana 31.3.2008 19:32

Re: Trochu OT- a hlavně pro Zanu

Terro, to asi fakt u mě nebude;-(, žes nebyl v Bohnicích?;-)

Zdena b.p. 31.3.2008 19:45

Re: Re: Trochu OT- a hlavně pro Zanu

Zanko, Zanuško, tak tam se jednou sejdeme FŠICHNI. Teda pokud nejsme z Moravy a neodvezou nás do Kroměříža.;-P

Zuzka 31.3.2008 20:29

Re: Re: Re: Trochu OT- a hlavně pro Zanu

Kdepak, my patříme do Kosmonos ;-D

zana 31.3.2008 20:34

Re: Re: Re: Trochu OT- a hlavně pro Zanu

Jo jo, jak to mám blízko, tak občas chodím trénovat;-D.

A v Rumburku teda maj moc príma cukrárnu, tu jsme testovali loni o prázdninách (ale tady v Bohnicích jsou taky;-)).

Hana W 31.3.2008 21:29

Re: Re: Re: Trochu OT- a hlavně pro Zanu

My jsme k tomu ucelu meli za kousek od Olomouce Sternberk.

Jakub S. 31.3.2008 22:21

Re: Re: Re: Re: Trochu OT- a hlavně pro Zanu

A Kateřinky a Bohunice sou vosk?!

RenataE 31.3.2008 19:46

Re: Re: Trochu OT- a hlavně pro Zanu

Podle Google to vypadá, že terra byl v Rumburku;-D

terra 1.4.2008 11:06

Ajta krajta!

Samozřejmě že pro Vave! Dámy, já v tom začínám mít zjevně pěkný hokej. A Zano, v Bohnicích jistě bude taky něco na zub, stejně tam směřujeme více méně celý život a fšichni:-D Ještě jedna velká omluva Vave - fakt nevím, kde jsem v tu chvíli byl...

Hanča 31.3.2008 16:01

Moc hezké, milá Abyt!

A napadá mě další verze (to už jsme jak u Golema) - jestlipak v té záležitosti se ztracenou náušnicí nemá packy slečna Scarlett? Pokud má povahu po své literární jmenovkyni, tak si třeba nutně potřebovala vyzkoušet, jestli jí jantar nejde k pleti. Asi nešel.

zana 31.3.2008 19:33

Re: Moc hezké, milá Abyt!

že jo, taky mě to napadlo;-). A moc hezky napsaný!!

Karolína 31.3.2008 14:59

Jak se tak na tu číču dívám

tak má překrásné šikmé oči, zelené jak brčálník, je nádherná! To své jméno si opravdu zaslouží. A opravdu nekřičet, vždyť ona, chudinka, pak musí pustit myša, co si tak poctivě ulovila, to je teda, paničko, pěkná surovost! Zato myš byl spokojen zcela nepochybně a stal se v budoucnu z něj krtek, aby někde zase nemusel absolvovat šok z odlovu. Raději se drží v zemi, hlavně nenápadně, nenápadně!

Ztracené věci znám. Na rally v Anglii jsem si před závodem sundala všechno zlato, co jsem měla, abych v rukavicích a v kombinéze na motorce neměla problém. Prstýnky, náušnice nenosím, řetízky a náramky. Vše jsem vložila do jedné kosmetické taštičky a zamkla do tašky.  Místnost byla zamčena, já měla klíč od společné noclehárny, všichni jsme se vraceli najednou, nikdo se tam nemohl dostat! Jak mi tedy vysvětlíte, že po návratu vše bylo na svém místě, až na jeden náramek. Zrovna poslední dárek od manžela. Hledala jsem jak šílená, nic. Po návratu domů jsem byla dotázána, proč nenosím ten náramek od Ježíška, no, nebylo mi dobře po těle, když jsem se vymlouvala, že momentálně nosím jiný. Nevydržela jsem psychicky a šla si koupit do toho klenotnictví nový. Naštěstí tam byl ještě jeden stejný. Chudší o pár tisíc jsem doma hrála divadýlko, jakože vše v pohodě. Už mne zase baví tenhle a ten druhý jsem sundala. Pak jsem zase někam jela a potřebovala si doplnit kosmetickou taštičku o pár věcí. Otevřela jsem zip a okolo zubní pasty úplně nahoře byl omotaný jak hádek  můj náramek!  ZAPNUTÝ!!! Taštička byla po návratu z rally do Prahy znovu prohledána a pak uložena v šuplíku šatníku, do kterého chodím jen já a předtím v Anglii byla prohrabána snad 100x. A pak že nestraší! Naštěstí mi ho v klenotnictví vzali zpět, resp. vyměnili za jiné zboží a smáli jsme se u toho jak puberťáci, jak jsem si "pomohla" k dalšímu zlatu do sbírky, které jsem sice nepotřebovala, ale když už se to tak vyvinulo.......................

abyt 31.3.2008 15:13

Re: Jak se tak na tu číču dívám

Je to tak, některé věci žijí svým vlastním životem. A aby se to neprozradilo úplně, navracejí se nám pomocí myšů a zubních past.

Lucka V. 31.3.2008 15:31

Re: Jak se tak na tu číču dívám

Ano, některé věci jsou škodolibost sama. Nedávno jsem si koupila nádhernou zimní bundu. Má spoustu vymožeností včetně devíti kapes. Ty kapsy bohužel nemají své stálé místo, když je hledám, tak nejsou a pak se najednou objeví a dělají ze mě pitomce.;-D Takhle jsem si do jedné kapsy teď při pobytu v Rakousku uložila občanku a řidičák. Byla na příhodném místě, věděla jsem o ní. Doma jsem oboje chtěla uložit zpět do peněženky...kapsa zmizela.8-o Byla jsem si naprosto jistá, že jsem doklady do nějaké kapsy dávala, ale v žádné nebyly... No a včera večer jsem z důvodu naprosto jiného vzala bundu...a objevila novou kapsu - a doklady byly samozřejmě v ní! ;-D

Jakub S. 31.3.2008 19:40

Tzv. kapsy klkovité - améboidní.