30.11.2021 | Svátek má Ondřej


Diskuse k článku

KOČKY: Kočka Pacička - prosba o pomoc

Dlouho jsem váhala s napsáním tohoto článku, ale nyní mě k tomu situace donutila. Obracím se na kočkomilnou veřejnost s prosbou o pomoc pro kočičku Pacička, u které bude s velkou pravděpodobností nutné co nejdříve provést finančně náročnou operaci oka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Heduš 26.3.2008 8:50

já si nemyslím,

že paní Martina psala ten příspěvek s tím, že chce kočičku uspat.

Chce Packu nechat operovat, protože si myslí, že má naději....těžko určovat tu hranici, kdy nechat zvíře uspat. KAŽDÝ den, co jezdím do práce, je tady na silnici nové přejeté zvíře - zajíc nebo kočka. Od včerejška tu na staré Poděbradské leží přejeté bílé malé kotě. Dnes to byl nevelký zajíc.

Já nevím, paní Janoušková spoustu své péče možná přehání, ale pro mne tedy je hrozně fajn vědět, že jí na zvířatech záleží. Nějaké penízky pošlu.

terra 26.3.2008 10:33

Re: já si nemyslím,

Jak to tak čtu, mám pocit, že paní Martina bojuje, dokud bojuje čičina. Nevím, jak to popsat, ale to, že někdo "vzdává boj" se hrozně moc pozná, u lidí i u zvířat - a u zvířat tím spíš, že nikdy nepředstírají... A to očko (pokud je to "jen" očko) rozhodně není to nejhorší, co má bojovná Pacička za sebouR^. Měli jsme doma jednookého bojovníka (ten ovšem přišel o oko přičiněním přesně mířeného kocouřího drápu), a perfektně se s omezením vyrovnal - dokonce chytal myši a trefil se! Myslím, že nahlédnu do tobolky, jestli se tam pár korun nenajde...