30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

KOČKY: Kočka není pes aneb jak jsme ke kočičákům přišli (1)

Že kočka není pes, to ví jasně každé malé dítě, a hned ukáže na správný obrázek, ačkoli zvláště pejskové jsou velmi různorodá cháska.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Lída Š. 12.11.2007 8:44

To jsem ráda, že je to na pokračování:-)

Nebudu předstírat, že jsem četla, nečetla :-/ Vytiskla a budu dohánět později, protože ten poslední týden jsem v práci jen hasila "požáry" a jinak byla plně zaujatá Boominkou a svými strachy. Takže teď tady nevím co dřív ;-(

Nuže, kontrolní sono je naprosto OK !!;-) Ještě musím do lékárny pro další balíček ATB a po využívání už bude Boomiště zdravá ;-P A pak jí necháme v klidu. Po příštím hárání se hned udělají krevní testy, sono, a pokud tam bude stín náznaku, že by se to mělo vrátit, pak se bude okamžitě operovat. Ale jsme i v naději, že se to nevrátí ;-)

Krásný den Vám všem a ještě jednou moc moc moc děkuju za pomoc VVVVVV

Xerxová 12.11.2007 8:54

Re: To jsem ráda, že je to na pokračování:-)

to je dobře, že Boomišti tak dobře zabrala ATB. Držím jí palečky, aby se to neopakovalo.

Já před chvílí sypala ptáčkům do krmítka pod borovicí. Najednou hrozné praskání, sníh zavířil, Beta i já jsme zdrhaly...dobře to dopadlo. Naší krásné huňaté borovici upadl pod tíhou sněhu celý vršek :o( Naštěstí se po ostatních větvích svezl mimo nás. Ale zpocená jsme leknutím až na ... no tam :o)

Vave 12.11.2007 11:53

Re: To jsem ráda, že je to na pokračování:-)

Lídošku! R^VV To je skvělá zpráva! Já mám pro maminku Boominku slabost kvůli Éčkům, tak mám opravdu velkou radost! :-):-):-)

Beda 12.11.2007 11:57

Re: To jsem ráda, že je to na pokračování:-)

Li, díky za tu dobrou zprávu!!!!R^R^VVVVVV

alimo 12.11.2007 12:20

Re: To jsem ráda, že je to na pokračování:-)

Výborná zprávaR^VV

LFSH 12.11.2007 12:22

Re: To jsem ráda, že je to na pokračování:-)

Tak je to správné, každý den má být aspoň jedna dobrá zpráva. R^

terra 12.11.2007 12:46

Re: To jsem ráda, že je to na pokračování:-)

No výborně, Boomi! Líp už to snad dopadnout ani nemohlo (když vynechám případ, kdy by ta oškolivost vůbec nenastala...).

P i t r ý s e k 12.11.2007 20:29

Re: To jsem ráda, že je to na pokračování:-)

Sláva, sláva, slááááááááváááááááááá!!!:-) Dobrá zpráva se tu dávááááááá!!! Boomi, holka milá, to je dobře, že je ti líp a ještě líp.R^abys vyhrála!

Karolína 12.11.2007 8:33

CD je skvělý název

tak kdy už konečně taky začne fungovat u nás? Tuhle jsem vypočítala podle nějakého testu, co mi přišel e-mailovou poštou, kolik to má má drahá polovice vlastně dnů do penze, aby se nemusela vymlouvat na práci a nedostatek času. Zas tak dlouho to není, to už vydržím! A pak dostane čerstvý penzista speciální chundelatý vrnící dáreček, někde v útulku bude určitě nějaké kočičí nadělení a jeden kocourek nepochybně zbude i na nás! Hlavně mu to zatím nikdo neříkejte!!!

Vave 12.11.2007 11:52

Re: CD je skvělý název

Pssss! No jasně, že nic neřekneme! ;-) Jen by mě zajímalo, jaké nitky splétá CD pro Tebe. Protože ona jistě už splétá!R^ :-)

Bláža 12.11.2007 8:28

Paráda

Kočkopsí soužití máme též doma, CD zafungovala i u nás, pomyslím-li, že jsme nikdy žádné zvířátko domů pořídit neplánovali. Je to super, když si spolu rozumí a sledovat jejich hrátky mě nikdy neomrzí. Vave, moc pěkné!

Vave 12.11.2007 11:51

Re: Paráda

Milá Blážo, zatím je chudák Andulka z kotěcích hrátek spíš vykulená, ale o tom až příště! A děkuju! :-)

Xerxová 12.11.2007 7:38

sluníčko

nepadá, nesype se a najednou do toho bílého čistého světa vykouklo sluníčko. To je tak hezké (tedy za oknem, na zahradě máme poctivě 30 cm sněhu).

Vakandi 12.11.2007 16:30

Re: sluníčko

Béééééééé já chci taky sníííh !!a ne pršení.....:-/

Fallowa 12.11.2007 6:48

Vavísku,

to je moc hezké povídání,které mě pohladilo po dušiR^.Ty fotky,jak Mikešek spí u Anky,jsou krásné.Už se těším na pokračování:-)!V

Vave 12.11.2007 11:49

Re: Vavísku,

Děkuju, milá Fallowo! VV Včera spali na psoteli zády k sobě a vypadalo to taky moc pěkně! :-)

terra 12.11.2007 12:56

Re: Re: Vavísku,

Céčka vytvářejí zvláštní chlupatý útvar, když se pokusí vejít na jednu židli (nijak snadné), stočí se do klubíčka bříšky k sobě, miniaturní perské nosy zastrčí do tlapek a zahalí se oblakem bílých chlupů... Vznikne velekoule bez začátku a konce a zjevných kočičiích znaků:-)

Xerxová 12.11.2007 6:29

hezká odměna za házení sněhu

V půl čtvrté ráno jsem pootevřela oko a zjistila s potěšením, že v noci nenapadlo. A že teda moje polovička může v pět odjet bez ranní rozcvičky. Počasí však zavelelo k útoku a už se sypalo a sypalo. A tak jsme s Betkou páníka v tom nenechaly a v pět jsme všichni tři házeli a házeli... Teď jsme si dala čajíček k Mikeškovi a Ance a jdu pokračovat v útoku na mokré návěje - čeká mě chodník...

Hezký den Zvířetníkům a zvířátkům - pejskům a kočičkám zvlášť :o)

YGA 12.11.2007 9:02

Sníh? Kde?

Po včerejším nečasu se dnes udělalo na jihu Jižní Moravy krásně - svítí sluníčko, trošku mrzne a po sněhu téměř ani památky ;-D.

Xerxová 12.11.2007 9:13

Re: Sníh? Kde?

Tady po chvíli kouzelného sluníčka se zase sype a sype a sype. Je to mokré a je toho moc...

Jakub S. 12.11.2007 9:34

Tady od večera v jednom tahu!!

Těžké napité bílé čepice všude. A já budu muset po poledni na chatu a odklidit to ze střech. Trocha priskoro veru, naozaj...

Jakub S. 12.11.2007 9:28

A - při troše snahy - Betka nemůže odkopávat sníh?

Takový velký caloň. Ať se snaží, když je u vás na stravu a byt!

Jiřina z GB 12.11.2007 9:39

Re: A - při troše snahy - Betka nemůže odkopávat sníh?

Jo je nápad !! Xerrxová, k oblečku přidělat radici a máte uklizeno... při jejím pohybu i za 10 minut.;-D

LFSH 12.11.2007 9:58

Re: hezká odměna za házení sněhu

Tady byl sníh jen v neděli ráno, už je dávno pryč. Včera jsem chtěla udělat foto sérii Kotě zkoumá svůj první sníh, že černý Hugo bude krásně vidět na bílém sněhu. Tss, než naskočil foťák, Hugo byl vevnitř, další pokusy také marné.

Lucka V. 12.11.2007 10:30

Re: Re: hezká odměna za házení sněhu

Počasí včera v Praze, to byl naprostý a dokonalý fujtajbl! Běželi jsme Kunratickou a i pamětníci tvrdili, že takovéhle počasí nezažili. Ale sešlo se spousta nadšenců a nakonec to bylo fajn, jen mě zebou nohy ještě teď. A když jsme dorazili v dokonale promáčeném a zmrzlém stavu domů, z tepých pelechů se vykutáleli tři ušatci : ,,To je fajn, že už jsi tu, jdeme běhat, ne?";-D

LFSH 12.11.2007 10:51

Re: Re: Re: hezká odměna za házení sněhu

Filip se pokoušel vyndat z regálku ten košíček s obojkama, že půjdeme ven. Venku byl, přišel a zkusil obejít zbývající členy smečky, jako že se půjde.

Vave 12.11.2007 11:47

Re: Re: Re: hezká odměna za házení sněhu

Lucko! :-)Tys tam byla? Já to viděla v televizi a nohy mě z toho taky zebou až doteď! ;-)

Lucka V. 12.11.2007 12:43

Re: Re: Re: Re: hezká odměna za házení sněhu

Což o to, když se běží a je dobrá nálada, zima není. ;-) Ale to hnusný bahno! Ovšem nejlépe vypadala Péťa, když sebou při závodě plácla. Do cíle přiběhl absolutní bláteník. Poté si ještě vyžádala cukrovou vatu, tu na sobě dovedně smísila s bahnem a nakonec jsem to nejhorší z ní oplachovala v potoce, aby byla naložitelná do auta.;-D

P i t r ý s e k 12.11.2007 20:22

Re: Re: Re: Re: Re: hezká odměna za házení sněhu

Lucko V. vidím, že bychom byly jaksi stejná krevní skupina.:-) Rodině, jako je ta vaše, patří můj obdiv. Když jsem byla mladá a ještě mladší, běhala jsem se svými psy. Dnes bych byla zařaditelná do dogtrekkingu, ale tenkrát se na mě dívali lidi jako na blázna.:-/

terra 12.11.2007 12:53

Re: Re: Re: hezká odměna za házení sněhu

Počasí aktuálně v Praze teď za oknem je opět naprostý fujtajbl - ale upřímně řečeno, do toho Kunratického lesa by mě byl nikdo nedostal, ani kdybych měl kladný vztah k vytrvalostním disciplínám - což  nemám. Obdivuju každého, kdo vyrazil na trať, a to by pro mne nemusel ani doběhnout... Na svou omluvu pouze uvádím, že šermířská planš je zhruba 20 m dlouhá a činnost se provozuje v halách a sálech zhusta klimatizovaných (pokud nejde o libereckou hokejovou halu, tam to bylo na kožich...)