18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

KOČKY: Jak se koupe Bubák

Jak už všichni víte, mám slabost pro "hairless" zvířátka. Mařenka sice trochu vybočuje z řady, ale byla u nás první a je to kápo smečky, čili může mít výjimku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
veram 25.1.2010 16:02

Re: OT - Vojtíšek

palce a srdíčka. MOc, moc, moc.

Maťa 25.1.2010 16:10

Re: OT - Vojtíšek

držíme palce, tlapky,drápky aj zobáčky!

Myš 25.1.2010 16:37

Re: OT - Vojtíšek

Moc a moc držím pěsti pro Vojtíškovo štěstí a sílu bojovat. Linda přidá určitě svoje tlapičky. Kdyby byla u něj, byla by skvělá ošetřovatelka.

HCHO 25.1.2010 16:40

Re: OT - Vojtíšek

<3 <3 <3

Jakub S. 25.1.2010 17:02

Re: OT - Vojtíšek

No snad ještě před devátou, jak jinak,holka!

karakal 25.1.2010 17:07

Re: OT - Vojtíšek

Však já na Vojtíška myslím celou dobu. Že se doktoři odhodlali něco udělat je dobrá zpráva, tak jen aby to vyšlo. Planá náruč srdíček.

Alena s Maxem 25.1.2010 17:12

Re: OT - Vojtíšek

Myslím na chlapečka pořád a s tou devátou večer počítám až do odvolání. Nastavuju si budíka, abych to náhodou neprošvihla a zapojila jsem už i sousedy a kamarádky. Musí to vyjít, musí se uzdravit!

Apina 25.1.2010 17:13

Re: OT - Vojtíšek

Držím všechny palce, co mám. Věřím, že klouček zabojuje a dostane se z toho. Myslím na něho moc a moc. <3  <3 <3 <3 <3 <3

Boxíková 25.1.2010 17:16

Re: OT - Vojtíšek

Beduli drzime vsechny okoncetiny co nase smecka ma, vcetna chrniciho jezka! :((( Pevne verim, ze to dobre dopadne a Vojtisek vyhraje. Buch buch buch

Zdena b.p. 25.1.2010 17:22

Re: OT - Vojtíšek

Bedulí, Nelze na Vojtu nemyslet. Jakmile mám práci, která je nenáročná, tak myslím právě na takové, jako je on. Je jich celá  řada a v čele je Vojtíšek a Jiří od Li.

Louk 25.1.2010 17:52

Re: OT - Vojtíšek

Bedo, taky na Vojtíška myslím <3 <3 <3

Bláža 25.1.2010 18:44

Re: OT - Vojtíšek

Bedo, je to dobrá zpráva, hlavně aby se chlapeček nevzdal. Možná bude těch operací víc, ale opravdu si myslím, jak jsem ti přiblížila sms osud kamarádčina chlapce, že je v dobrých rukou. Vojtíškovi rodiče budou taky potřebovat hodně sil.

ika 25.1.2010 19:13

Re: OT - Vojtíšek

Bedo držíme čtyři palce a čtyři tlapky. Víc nás není. Musí to pomoci.

zana 25.1.2010 20:35

Re: OT - Vojtíšek

Držím a věřím, že to klapne - ta operace je dobrá zpráva!

tosca 25.1.2010 19:28

Re: OT - Vojtíšek

Držíme vše co se dá - palečky, pěsti, tlapky, ploutvičky ... prostě vše.

PetraK 25.1.2010 19:30

Re: OT - Vojtíšek

Přidávám se k držení s maximálním usilím .

Pitrýsek 25.1.2010 20:08

Re: OT - Vojtíšek

Bedo, držím Vojtíškovi všechny palce ( nepřizná to, ale myslím, že i mistříček drží, protože se ptal) <3 <3<3.

Matylda 25.1.2010 20:35

Re: OT - Vojtíšek

Přidržíme všechny palečky, co máme:-))

terra 25.1.2010 15:04

Kuk zpoza buku!

Milí zlatí Zvířetníci, nebudu předstírat nával práce, ale prostě jsem stíhal číst a neměl moc náladu psát (že by byl ten leden přece jen depresivní? Já na to nikdy netrpěl!) Možná se ve mně hnulo svědomí a řekl jsem si, že je lépe mlčet než plácat nesmysly :-) Ale čtu, takže všechno dobré i to méně dobré, co Zvířetníkem probíhá, vnímám, palce držím, fandím, blahopřeju (např. k černé fletí smršti) a myslím co to dá, na všechny, kterým je třeba pomoci a podpory.

Medvídku Pů, ta tvoje záhada ve víkendovém Zvířetníku je úžasná, já záhady smím. Prošel jsem i odkaz s vyobrazeními a nějaké další informace k věci, a koukal jsem...no, jako vrána... slušně řečeno.

Veram, ano, opravdu jsem měl 23.t.m. svátek - tobě nic neuteče. Díky za přáníčko, oslavil jsem ho tak, že jsem celý fraucimor vzal k Myšákovi a strašlivě jsme se nacpali sladkostí. Mám zase na chvíli dost čokoládových dortů...

A k "nahaté" smečce - je skvělá a zajímavá a báječně se o ní četlo, jenže... jedinou zkušenost s naháči mám zprotředkovaně skrze několik peruánských naháčů ze sousedství.  Nahaté kočky jsou krásné, protože VŠECHNY kočky jsou krásné, tyhle ale tak nějak "jinak, než chci já", jak pěje klasik. Nicméně děkuji za seznámení, a tak trochu přávidím - i perské kočky třeba občas vykoupat (zvlášť když si pořídí na zadní "kalhotky" slušivého "caciba"). Cedrik se kvůli podobné hygienické nehodě koupal tuhle zimu už 3x, takže má vybraný příděl vody na rok dopředu. Co bychom za to dali, kdyby se mu koupání líbilo!

Celá smečka přeje krásné dny a upřímně přávidí Xerxové na severu tu inverzi se sluníčkem. Tady je inverze taky, ale z té opačné, šedivé strany...Mňaúúúú!

Louk 25.1.2010 18:05

Re: Kuk zpoza buku!

Milý Terro, chybíte tu (s TLP pochopitelně). Ale zároveň jste dobře chápáni. Snad každý z nás už zažil "mluvní nechutenství" a ani nemusel být leden. A momentálně mám dojem, že se to zamrzlými úsměvy přímo hemží ;-). Hodně zdaru celé smečce! Mno a přeci jen - sem tam se prosím aspoň vynoř, ať si neděláme starosti <3.

EditaK 25.1.2010 20:25

Re: Kuk zpoza buku!

práve kvôli takýmto nehodám perzských mačiek máme aj v kupeľni "kuchynskú" batériu. To sa batéria pootočí, mačka sa zadnými nohami postaví na umývadlo, zadoček sa strčí pod vodovod a už sa pucuje. Najmä Benji máva tieto nehody dosť často, to by sme sa nedokúpali, ale tento spôsob umývania znáša dobre, priam vidieť, ako mu odľahne, keď sa ozdobí zbaví. No, a Filip má väčšiu plocu batérie na hryzenie :-)))

jiný Honza 25.1.2010 14:21

Zajímavé naháčko

Když já si nemůžu pomoct... Když vidím naháč a jak to tam dole ještě bylo napsané? No, prostě mám dojem odkazu na jisté neslušné stránky. 8-D Ale žvížátko je to zajímavé.

Jinak víkend byl zajímavý - v sobotu hasičský bál, neděle napřed vzpamatovávání (bálovali jsme do 3 do rána, ve čtvrt na 9 jsem byl vzhůru a spát se mi už nechtělo (jenže se mi nechtělo ani nic jiného), tak jsme do 1 odpoledne čekali až teplota z -19 vzroste na -13 a jeli domů. Celé nám to zpestřila babička, která volala, že se nám Jana osypala a otekla na dlaních a ťapkách. (Dovětek z dneška:Otok zmizel, osypaná ještě je, spála to prý není, dostala pudr.) Pak jsme jeli pro rybičky a rostlinky do akvárka no a pak jsem relaxoval u žehlení a MLP u úklidu. Do toho Vítek ztratil čip na obědy (už druhý)... Veselo až milo. Proto jsem tady celý víkend nebyl.

Matylda 25.1.2010 17:46

Re: Zajímavé naháčko

Kdyby se ti chtělo ještě relaxovat, žehlení tu mám i na delší relaxaci....

Bubu 25.1.2010 14:15

vykoupaný Bubíček

Vykoupaný Bubíček je frajer. A je pašák, že ho nemusíte přeprat, když už se musí přeprat. ;-)

Taky mi holátka pejskové i holátka kočičky připadali divní. Pak jsem se potkala s jedním nahatým pejskem a ten měl tak krásnej kukuč, že jsem neodolala a pomuchlila. A ejhle oni jsou na dotek jako miminka. Teploučcí, heboučcí s jemnou čupřinkou. A předpokládám, že na bubíček je na omak podobný. Zvlášť čerstvě vykoupaný.

Prachovku jsme koupali včera, protože si zase někde uhnala řidší případ a vzhledem k jejímu chundelatému zadnímu konci, je třeba jí s hygienou pomoci. Tak si říkám, že bych na ni měla vzít holítko. To vám s Bubíčkem nehrozí. 

Beda 25.1.2010 13:38

:-)))))))))

Blážo, moc hezký článek a skvělý fotoseriálek!!!!! palečky, srdíčka

ovšem fotka s tou houbou na hlavě mě dostala -  HAHAAAAAAAA

(na malé fotce na hlavní straně jsem koukala, co tam dělá ten docela známý fotovtip: http://www.voicespread.com/wp-content/uploads/2008/04/funny-cat-with-helmet.jpg,   než jsem si všimla názvu článku a autorky)

jiný Honza 25.1.2010 14:22

Re: :-)))))))))

Četl jsem víkendovou diskusi a držíííííím.

abyt 25.1.2010 14:28

Re: :-)))))))))

Taky!!!

terra 25.1.2010 15:05

Re: :-)))))))))

Smečka taky!

Boxíková 25.1.2010 13:21

OT COURSING 2010 predbezne prihlaseni!!!

ctete prosim tudlejc: http://forum.hadopasi.org/viewtopic.php?p=11908#11908 :) Mame bezva misto, mame termin, mame na vas dotazy ;))

Kdo z jakehokoli duvodu nemuze na Hady, prosim kontaktujte me na coursing2010 ackovpytliku seznam cesky. Zaslu vsechny potrebne informace a dotazy, ktere potrebujeme zodpovedet k vytvoreni Zavazne prihlasky.

Zaroven prosim ty z vas, kteri vite o nekom, kdo by mel zajem na letni coursing dorazit, ale na Zviretnik ani Hady z nejakeho duvodu nechodi nebo nemuze, predejte mu tuto emailovou adresu pro vyzadani si podorobnosti.

Diky moc, Bubicku promin za OT, jsi ta nejbajecnejsi "nahata" kocicka, kterou jsem mela tu cest poznat :) A jsi antistresovyyyyyy :)))))))

Packo lidickove, I.

týna 25.1.2010 18:29

Re: OT COURSING 2010 predbezne prihlaseni!!!

pro: máme to zas blízko a je tam fakt hezky. proti: máme termín na mimoucha

takže vám budu asi jen tak závidět