3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

KOČKY: Felix píše

Ahoj Zvířetníci, kočkomilky a kočkomilové:) Panička prý o mě jednou psala a tak jsem se rozhodl vám napsat sám, abych to její vyprávění uvedl na pravou míru.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
HanaW 8.4.2009 19:41

Re: Děcka, kamarádi!

No ano panove - verohodne kusnit mame primo v popisu prace:-D

Louk 8.4.2009 20:48

Re: Děcka, kamarádi!

Hanko, úžasná historka se strýčkem u zkoušky :-D. Duchapřítomnost velmi obdivuju, moc se mi líbí taková elegantní řešení - tím víc, že sama se zmůžu na odpověď až ex post... Jo, a věrohodně kušnit - kouzelný termín ;-D.

HanaW 8.4.2009 13:38

Re: Děcka, kamarádi!

YGO: sice s tim 6-ti hodinovym americkym casovym posunem, ale stejne... Posilam na jizni Moravu pozitivni myslenkyV

Jakub S. 8.4.2009 16:37

Re: Děcka, kamarádi!

Posílej - to se hodí dycky!

Jenda 9.4.2009 11:39

Re: Děcka, kamarádi!

Vy taky nadelate. Z pisemky jsem mel kouli (kdyby to za me napsal Karel Capek a ja to jen podepsal tak ji dostanem taky) a stejne jsem odmaturoval. A myslite, ze se nekdy nekdo ptal co jsem mel v ramci maturity z cestiny?

Timto zdravim pani profesorku Simkovou, (zbytek prispevku byl pro prilis vysoky obsah sporstych slov smazan)

Bětuláskovo! 8.4.2009 7:33

Skoro hřích

(podotýkám v koutečku duše) tak krásnýho kluka kastrovat. Mohly po světě běhat tisíce karnevalových masek a voč by byl hezčí... ;-)

Karolína 8.4.2009 8:39

Re: Skoro hřích

......... a plnější útulky!

Jana Bu. 8.4.2009 8:53

Re: Skoro hřích

Ono taky jako nekastrovaný by možná tak hezký nebyl....vyhublý, občas porvané ucho či oko, abscesy od kocouřích kousnutí........kdo viděl rvačku dvou NEkastrovaných kocourů, tak to ví.

Jakub S. 8.4.2009 9:25

Re: Skoro hřích

Tohohle si představit vyhublého vyžaduje silnou představivost...

Karolína 8.4.2009 7:09

Ahoj Felixi,

jsi úžasný PAN KOCOUR!!a žádnou dietku nedrž! Sluší Ti to! To jen bledá závist Ti nepřeje dvojitou porcičku něčeho dobrého, jo, to už jsme my dvounožci - pořád se jen sledujeme, jestli někde nějaký faldík navíc nepřekáží......... !! Ty to aspoň vyběháš po těch zahradách, takže tlustý nejsi, jsi jen statnýVV A zase mňoukni.

Xerxová 8.4.2009 6:54

Felixi,

jsi krásný kočičák. Pro takto zbarvené kočky mám slabost ;-P - že by to bylo kvůli "kosatčí"  barvě, jakou má naše Beta ?;-)

Je tě opravdu kusanec kocoura ;-D

Rpuť 8.4.2009 5:54

Dobré ránko!

Téééda Felixi, tebe je ale kusanec! Co takhle dietku, he? Nic? Nic, já vím....;-)