19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

KOČKY: Co je nového u Macíka?

Milí přátelé - snad vám tak můžu říkat, když už hodně z vás znám z fotek, na které jsem se Měkoučké díval přes rameno, když mluvila o vašem Setkání. Své minulé povídání jsem končil optimistickou zmínkou o kšírkách, které na mě čekají. No, až taková výhra to tedy nebyla!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Zdena b.p. 1.7.2009 13:38

Tak jsem dnes zbaběle utekla ze stověžaté.

Včera jsem se z Pražení dostavila do bydliště naprosto v pohodě, jen jsem si spletla směr metra stejně jako Vave. A kvůli tomu udělal Ó veliký  pan Dráha 12 minut spoždění na mém vlaku a já dosedla a TSSSS, už se jelo. Bylo to tak skvělý. Tak zase někdy opáčko. Dnes brzy ráno (já vím, Xerxová, že 0545 je už skoro poledne, ale...)jsem zahájila své nicnedělání odjezdem do stověžaté za povinnostmi na Obchodní soud. Nechápu, proč jsem jela vlastně dom, když tato instituce je 300m od hospody U Možných. :-) Ale povyřízení paní úřadkyně jsem nabrala směr dom. A dost fofrem. Vedro a to, co mi bylo předloženo k dýchání nemělo s vzduchem nic společného. Pak do mne vrazilo asi 5 tůristů a v tramvaji bylo mile zabydlíno. Jak já pospíchala dom8-o

Beda 1.7.2009 14:01

Re:Nechápu, proč jsem jela vlastně dom, když tato instituce je 300m od hospody U Možných

mělas jet se mnou, přespat va Strašnicích a ráno bys to tam měla 15 minut;-);-D;-D

Zdena b.p. 1.7.2009 14:07

Re: Re:Nechápu, proč jsem jela vlastně dom, když tato instituce je 300m od hospody U Možných

No, jenomže já si musela potvrzené anály vyzvednout na Balabence. V 7,15. Tož tak.

Beda 1.7.2009 14:13

Re: Re:Nechápu, proč jsem jela vlastně dom, když tato instituce je 300m od hospody U Možných

ááááááá, taky by se nějakej spoj na Balabenku určitě našel;-PR^

a ještě jednou mooooc děkuju za třešničky!!!!!! - jsou ňamatý a já se stydím:-(, že jsem nezvládla si pro ně dojet a tys je vlekla až do Prahy

a vůbec jsem ti nestihla říct, že ty "tvoje" / naše koláčky byly taaaak vynikající, že jsem na svarbě obcházela stoly a luxovalaVV a když mladí druhý den přivezli domů, co se nesnědlo (dort, maso a vše), tak jsem si jich ještě pytel naložila a ukradla domů, že jako budu mít na nějakou dobu ke kafíčku - pr.dlajs!!!!! vdechla jsem je všechny najednou jako Ešus tatranku8-o;-D;-D

Zdena b.p. 1.7.2009 16:42

Re: Re:Nechápu, proč jsem jela vlastně dom, když tato instituce je 300m od hospody U Možných

To jsi opravdu odolná žena. Mně se o nich ještě druhý den zdálo. A nenechala jsem doma ani JEDINÝ. V neděli se mi pro změnu bude zdát o dukátových buchtičkách. Jak jsem loni přispěla na tábor mrňat vánočním cukrovím, tak tentokrát pro ně budu dělat dukátové buchtičky z 5 kg mouky. 8-o

Beda 1.7.2009 19:46

Re: Re:Nechápu, proč jsem jela vlastně dom, když tato instituce je 300m od hospody U Možných

mám přijet péct??????;-);-D

P.S. ty sny chápu, mně se o nich zdá ještě dnes - ovšem se smutkem v duši, že jich už nenííííí, ach nenííííííííí.... fňuk:-(Rv;-(

;-P

kytka 1.7.2009 13:21

O.T. Prosím o palečky pro Oldu

Včerejší setkání bylo prima, moc ráda jsem Vás všechny viděla :-) a i Olda se choval vzorně že jo?? Domů jsme dojeli dobře, měli jsme to jen 2 stanice metrem, Olda se napucnul a.... A ZAČAL KAŠLAT ale tak hrozně, že jsme skoro celou noc nespali8-o Napadaly mě nejčernější myšlenky a hned ráno jsme mastili na veterinu. Verdikt zní zánět průdušek a trochu chycené i špičky plící. Dostal 2 pigára hned (plakal, doktor pravil že tyto moc bolí) vyfasovali jsme ATB a kapky na kašel. To má určitě z útulku-inkubační doba je prý 2 až 3 týdny. Šmarjá já taky musím mít od všeho díl. :-/ Díky za palečky, podám zprávu .

Matylda 1.7.2009 13:23

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

R^R^R^R^R^R^R^R^

Li 1.7.2009 13:26

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

No ono těch různých bacilů teď lítá mnoho :-/ Loni mi taklhle lehly postupně všechny tři holky. Ale jako normálně, jak se to chytí včas je za chvilku dobře R^VVR^

zana 1.7.2009 13:30

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

moc držím chudinkovi OldíkoviVR^VR^

PetraK 1.7.2009 13:35

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

ono to teď řádí :-(, nejsi sama, kdo koupil psincák;-(;-(;-( Oldíka držet v teple a v klidu, po celou dobu léčby, i kdyby se tvářil jak už je zdravej klučina. Nic. Ven jen vyčůrat a bobek a domů. JInak se to natáhne:-( Tak se brzo uzdravte.R^

Zdena b.p. 1.7.2009 13:51

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

Kytko, to fakt není tebou. Je dobře, že se to chytlo včas. Šmudlik jeden úžasnej. Lidi, my jsme se všechny do něj zamilovaly. Já bych ho hned z tý hospody unesla dom. Možná, že i tady bude tak trochu klíč k jeho smutku a nechuti si trošíčku hrát. Třeba, až bude zdravý, tak se bude i zajímat. On se včera na podlaze stěhoval a jakmile si to ohřál, tak kousek zase popolezl. To už měl asi zvýšenou teplotu. Kocourek jeden psí. VV

Xerxová 1.7.2009 13:58

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

držím palečky VV

Beda 1.7.2009 14:00

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

Oldíku,  ať jsi brzo v pořádku!!R^R^VVVV

JiLe 1.7.2009 14:14

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

Moc držím palce Oldíkovi je to moc hezoučký pejsánek. Jestli to nebylo na něho moc tolik lidí, ale choval se přímo vzorně držímR^R^R^R^R^R^R^R^

Alča 1.7.2009 14:23

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

Milá Kytko, moc držíme palce! Víme, jaké to je - Macíka jsme tahali hrobníkovi z lopaty a v pořádku byl až tři měsíce po příchodu k nám z útulku. Oni tam za to nemohou, ale faktem je, že si tam zvířátka předávají své choroby jako na běžícím pásu...R^

Vave 1.7.2009 14:32

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

Chůďátko plyšáček malej! :-/ Moc držím palce Oldíkovi, je to úžasný pejsek! VVR^VV

Louk 1.7.2009 14:34

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

Jejdanánku, to je nepříjemný. Ale neboj, Kytko, zachytili jste to včas a díky tobě má Olda tu nejlepší péči, určitě bacil brzo udoláte R^VV.

Asteris 1.7.2009 15:05

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

Oldovi držíme všechny palce, co jdou držet. Sice jsem se s ním nemazlila, ale viděla jsem ho a je opravdu úžasný plyšáček, přesně jak na fotkách. Tak se pěkně rychle uzdrav, ať si můžeš užívat psích radostí R^R^R^R^VR^R^R^R^

Hanča 1.7.2009 16:04

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

Chudinka Oldík, ať se mu brzo uleví R^R^R^! - Nestačila jsem ho ani pochválit (letošní červen byl pracovně naprosto příšerózní), tak aspoň teď - je to roztomilý pejsek s nádhernýma očima a já ti ho, milá Kytko, moc přeju! V

terra 1.7.2009 16:07

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

Olda je podle fotek plyšák plyšový, tak ať je brzy zase v pořádku a oběma je vám vesele. Smečka drží všechno, co má (i ocásky, jenom nevíme, jestli to taky funguje).R^

Bubu 1.7.2009 16:11

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

Oldo, plyšáku, nekuckej.... Tak držím, ať je líp R^V

Kačer 1.7.2009 16:33

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

Chudínek Oldík....moc držím palce a drbu pod bradičkou:-)R^R^R^R^VVVVVV

dalmatin 1.7.2009 16:49

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

Asi jsme plyšáčka rozrušili, posílám mu pohlazení na místa po těch hnusnejch injekcích V

HanaW 1.7.2009 18:21

Re: O.T. Prosím o palečky pro Oldu

Ale to je nemile. Ovsem kdyz jste to chytli zahy, tak by na tom mel byt dobre. Drzim palce Oldovi roztomilemu.R^R^R^

Kytka 1.7.2009 19:22

Milí zvířetníčci :o)

Moc děkuju všem za palečky, drápky i ocásky - ty asi opravdu fungují protože Oldík už odpoledne na prochajdě VŮBEC nekašlal a doteď doma asi 2x. VV:-)

Apina 1.7.2009 13:11

zdravim Maciku

Maciku, ty jsi krasny kocourek a je videt, ze se mas paradne. Preji ti hodne stesti do dalsiho pobyvani s Mekouckou a Dlouhym.

Asi me prizabijete, ale tady na severu (vychodne od Velke Kocky) je od nedele slunecno, temer bez mracku a stmiva se na chvili tak po pul dvanacte v noci. To je neco pro me. Skoda, ze tu jsem pracovne a znacnou cast casu drepim uvnitr. Asi po navratu zkusim sesmolit neco z nepracovnich dojmu. 

zana 1.7.2009 13:31

Re: zdravim Maciku

už se těším, určitě to napišR^

PetraK 1.7.2009 12:33

Musím se podělit

Dostala jsem super tip jak pořešit svou sbírkovou situaci. Zkusit oslovit faru. Shodou okolností jsem se omylem dopracovala ne na faru v Novém Jičíně, kam jsem mířila, ale na faru v Jeseníku, paní farářka mi slíbila dát kontakt na někoho z lidí, kteří tam byli pomáhat včera - tudíž tím, že nejsou místní, nehrozí efekt já na bráchu-brácha na mě. Tak snad, snad to klapne. Teď jen aby mi to tadyve vedení  pofoukali a můžu to rozjet. Držte mi , prosím, palceR^R^ Tedy takhle - ne mě, ale tomu aby to vyšloR^R^R^R^

zana 1.7.2009 13:35

Re: Musím se podělit

to vypadá dobřeR^R^