13.5.2024 | Svátek má Servác


Diskuse k článku

KOČKY: Aneškův den aneb strašlivý úděl bílého kocourka

Anešek vstává, pravda, brzo. Kolem páté ranní se odpoutá od mého levého ucha a zprvu jemným čichotem vůkol, posléz z plic do plic, dává najevo, že je ráno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
MaRi 3.9.2009 8:17

Re: o.t. Abyt promiň

Kačírku, teď ti můžeme jen pohladit po tlapičce, pofoukat srdíčko a připomenout ty pěkné společné roky.VV

PetraK 3.9.2009 8:33

Re: o.t. Abyt promiň

Kačere můj, mrzí mě, že člověk neumí pofoukat doopravdy bolavou duši. Vím, jak Ti je a je mi to moc líto. Já nevím co říct, všechno už řekli ostatní, člověk je miluje, chce jim dopřát to nejlepší a mezi to patří i to, že nemusí na konci trpět. Vím, že to rozhodnutí je hrozný, ale nic už jí nebolí a není tam rozhodně samaV

zana 3.9.2009 8:34

Re: o.t. Abyt promiň

Milá Kačer, doma je prázdno, viď...  Myslím na vás.VVVVVV 

Jana Bu. 3.9.2009 8:34

Re: o.t. Abyt promiň

To mi je moc líto, opravdu ;-(

Bubu 3.9.2009 8:50

Re: o.t. Abyt promiň

Ouvej, to je mi líto. V

Lucka V. 3.9.2009 8:57

Re: o.t. Abyt promiň

Kačere, já vím, je lehké utěšovat a říkat nebrečV. Musí to přebolet;-( , pak zbydou jen vzpomínky na krásný společný život a vědomí, že Bamba  si užívá báječné volnosti za Duhovým mostem, kde je spousta kamarádů a nic tam nebolí.V Do poslední chvíle byla s tebou a věděla, že jí prokazuješ nesmírnou laskavostV

JanaBa 3.9.2009 10:52

Re: o.t. Abyt promiň

''říkat nebreč''. Kdepak, Kačírku, breč, řvi, žaluj! Znám, bolí to, bolí to moc , ale ty to ustojíš a Andulku už nebolí nic a to je hlavní.

Zdena b.p. 3.9.2009 9:09

Re: o.t. Abyt promiň

Kačí, je to moc smutný. VVAle Bamba a její vnučka udělaly svým životem veliký kus práce mezi námi neznalými. Víš, kdysi jsem byla z pitbulíků moc rozpačitá, ale díky Bambě už dávno vím, že není pitík, jako pitík. Když má tak úžasnou a milující paničku, tak z něj nemůže vyrůst rváč, ale nádherné stvoření s úžasnou hafuší povahou. ;-(

KláraS 3.9.2009 9:32

Re: o.t. Abyt promiň

VVVVVVVV je mi líto.... vydrž

Alča 3.9.2009 9:40

Re: o.t. Abyt promiň

To je mi moc líto, Tvoje pitinky změnily můj pohled na tohle plemeno. Tak za mě podrbej Abíška a dlouho nesmutněte - je tolik krásných věcí na světě!V

Dede 3.9.2009 10:07

Re: o.t. Abyt promiň

Kačírku, vědělas to dlouho, ale obě jste statečně bojovaly o každý den. Ale je hranice, za kterou je už boj marný a tehdy ten krok znamená úlevu a odpočinek od trablí, které k té hranici vedly. Jak už psali ostatní, Andulka je už za duhovým mostem ve skvělé společnosti, jen tebe srdce bolí. VV Vydrž děvče, moc na tebe myslím. Bude líp, jenom ne hned... VVVVVV

Apina 3.9.2009 10:12

Re: o.t. Abyt promiň

VVVVKačere, jsem s tebou, vím, jak mizerně ti musí být. VVVV Tvoje Bamba už je ale na lepším, už ji nic nebolí a je v pohodě. Vždy mi přijde nespravedlivé, když zvíře musí za duhový most mnohem dříve než my lidi, ale tak je to na tomto světě udělané. Vím, že na ni budeš vzpomínat s láskou a jednou se zase sejdete. Tam na druhé straně je to jako chvilička.VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

Kytka 3.9.2009 10:35

Re: o.t. Abyt promiň

Kačírku je to moc těžký, ale prožila si s Tebou prima život - přejme jí klid a za duhovým mostem hodně kámošů VVV

HanaW 3.9.2009 10:46

Re: o.t. Abyt promiň

Kacirku, hladim po pacceV A mela s tebou krasny zivotVV

Xerxová 3.9.2009 10:57

Andulka - fotka

myslím, že si Andulka zaslouží alespoň jednu fotku   VV

Zdena b.p. 3.9.2009 11:39

Re: Andulka - fotka

Ta fotka je úžasná.VV

Matylda 3.9.2009 12:01

Re: Andulka - fotka

Krásná fotka. Kačír, asi to tebe strašně bolí, ale měla s tebou krásný život a to s epočítá. Za Duhovým mostem je jí líp, ale hlavně ať tam nezakopne o našeho želváka Julii, jestli tam z minulého týdne už dorazil....;-(

dalmatin 3.9.2009 11:40

Re: o.t. Abyt promiň

Kačírku! VV Kdybych mohla, brečela bych s tebou ;-( Bolí to neskutečně a dlouho. Byla to šťastná pitinka. Nahoře na ni dohlídne můj puntíkatý bodyguard a ona ho bude učit vznešenému chování. A díky tobě jsme se o těchto pejscích hodně poučili, moc přemýšlím o pitovi.

Jitča 3.9.2009 11:43

Re: o.t. Abyt promiň

Moc smutná zprávička... Chybět vám už asi bude pořád (jako mě ta moje nej psice), ale je třeba si stále opakovat: teď už ji nic nebolí! (a snažit se jí co nejdéle udržet při životě, který už by ji nebavil, by bylo ještě smutnější a sobečtější) A zůstalo po ní nepřeberně vzpomínek a úsměvů, nejen u vás doma, ale i tady na Zvířetníku! Šťastný to pejsek a šťastní ti, kterým svou lásku a přízeň věnoval...

Asteris 3.9.2009 11:58

Re: o.t. Abyt promiň

To je mi moc líto, cítím s tebou. Tady jsou slova asi zbytečná. V

Hanča 3.9.2009 12:01

Re: o.t. Abyt promiň

Milá Kačer, posílám ti pohlazení a pláču s tebou - nejde to zastavit. Až potká Andulka V za duhou našeho Alfa V, ti dva by si mohli rozumět a hrát si spolu - a klacek zůstane Andulce, to je jasná věc, Alf byl v tomhle gentleman.

jenny 4.9.2009 10:12

Re: o.t. Abyt promiň

Kačírku, objímám, je mi to moc líto, jsme všichni s Tebou.VVVVVVVVVVVVVVVV

Jakub S. 4.9.2009 12:49

Prosím ještě aji já, Kačírku, teprv teď to čtu. Ale včera to hned ze začátku bylo sděleno.

Myslím, že málokterému pejskovi je dopřána taková důstojná tichá pocta na rozloučenou...

Jana 4.9.2009 14:43

Re: Prosím ještě aji já, Kačírku, teprv teď to čtu. Ale včera to hned ze začátku bylo sděleno.

Taky čtu až dneska ;-( je mi to líto ;-( nevím, co napsat, vše už bylo řečeno ;-(

Marička 3.9.2009 2:19

ještě O.T. ke Královně noci

Zjistila jsem, že jsem měla uloženou jednu fotku, kdysi staženou z inetrnetu - už nevím odkud. Tak jsem jí přidala k těm ostatním, protože je na ní pěkně názrovně vidět, jak velké ty květy dokáží být - přes celou dlaň. Na té fotce to ale vypadá, že kaktus kvetl za dne - nebo při umělém osvětlení - to pozadí neodpovídá noční atmosféře - zajímavé.

A mockrát děkuji za všechny pochvaly !!!!!

Marička 3.9.2009 2:14

Jak dobře to znám!!!

Prožívám přesně to "Protože nic, pokračuje kočičími tanci, postupně přechází na výskoky, přeskoky, prostná a vůbec nácvikem na spartakiádu po celé ploše postele." Naše Smoky takhle baletí každé ráno, nejraději přes mojí hruď (spím převážně na zádech), když to nezabere, tak se přesune k mému nosu. Pokud mě z postele nevyžene její nežádoucí masáž hruďního koše, dokáže to obličej plný chlupů, které šimrají, nutí ke kýchání a jeden je hnedle zcela probuzen. Mě někdy trvá hodně dlouho, než v noci zaťafnu (proto jsi ediná z naší rodiny nedokáži dát odpoledního krátkého šlofíka) a tak kočkám to jejich - kdykoli a kdekoli aplikované "PAPÁ, HAJÁ, PAPÁ, HAJÁ " opravdu závidím  - tedy ani ne to PAPÁ, jako spíše to HAJÁ. Anešek je krasavec a to "kočičí zátiší s kropicí konví" je nádhera.