26.1.2022 | Svátek má Zora


Diskuse k článku

KOČKY a PSI: Hra na schovávanou

Jednoho krásného dne se Jana chystala vyrazit za klientem. Připravila si všechny papíry, notebook a další věci a vyjela autem z garáže. Když zavírala garážová vrata, právě se vzbudil náš zrzavý kocourek Ferda.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
rdu 3.3.2006 15:22

Re: Re: Nevíte, jak mám vysvětlit bláznivýmu pubertálnímu čoklovi, že lidé a hlavně děti nejsou na světě proto,

No, pitbul v mateřské školce, to je fakt sranda...
Zdena bez psa 3.3.2006 11:05

Re: Re: Re: Re: Kačenko, mám problém,

FOTKU, FOTKU, FOTKU   Ode mne to sedí, co?
Kačer 2.3.2006 17:36

jiný Honzo!

Ano, přesně tak, naštěstí mám dvě opravdové bambuly :o))) máme ještě kamarádku Xanty to je stafordka a to je taky takovej tydýt :o) a tyhle tři když se sejdou tak jedno oko nezůstane suché :o)
Kačer 2.3.2006 17:30

Re: Kačere

Tak jo vezmu si kárku a Dráček mně bude vozit :o)) ten můj komentář asi vyzněl tak, že nemám problém udržet žádnýho psa, ale tak jsem to vůbec nemyslela. Právě z toho důvodu už nemůžu venčit holky společně, rozhodně ne když je naklouzáno, jednak je to nebezpečný, protože sama dost padám, a druhak vypadám jako šílenec! Ale Dráčka bych brala i naštvanýho, on se mi totiž mooooc líbí, je to prostě krasavec!!
Hela S. 2.3.2006 15:36

Re: Re: taky bych někdy chtěl mít ty správné rozměry

:-))) Vždyť byste se bez psů a manželky nudil :-))))
A k P.S. - To je moc dobře, že je File líp :-))
Lída Š. 2.3.2006 14:45

Re: Lído, proboha, jak to děláte? Zapřaháte za něj valník?

To samý co Vy:-) Držím na krátko, když začne hrčet pak přeručkuju k obojku a držím za obojek a od povelů: Klídek Dráčku, Klíííííídek Draku, Nech toho ty kavkazáku jeden, Drž hubu ty hovado přecházím i výstražnému bušení pěstí do jeho sladkého čelíčka  Ale on je kluk šikovná a celkem poslechne:-) "Držáky" jsem vyzkoušela dva. Jednak manžela, ale ten za Dráčkem oddrandil na pozadí a pak kolegu, ten pro změnu hodil tlamu na novofoudla.
A náledí? Chodím s vodítkem v pohotovostním stavu, tzn. v případě nutnosti se vrhnu ke stromu, zábradlí a pod. a Draka fofrem uvážu. Pak se posbírám ze země
jiný Honza 2.3.2006 14:43

Re: Re: taky bych někdy chtěl mít ty správné rozměry

šmarjá... sorry za překlepy, fuj, fuj, fuj
ela 2.3.2006 14:33

Re: Nevíte, jak mám vysvětlit bláznivýmu pubertálnímu čoklovi, že lidé a hlavně děti nejsou na světě proto,

VELKÝ OMYL, PSI V TOM MAJÍ JASNO ( NÁŠ URČITĚ). ČLOVĚCI JSOU PŘECE TADY OD TOHO,ABY SI S PEJSKAMA HRÁLI, MUCHLILI SE S NIMI, DÁVALI JIM ŇAMKY A ŘÍKALI JIM JAK JSOU HODNÍ A KRÁSNÍ A NEJLEPŠÍ KAMARÁDI ! Takže nic nevysvětlovat, smířit se s tím.
jiný Honza 2.3.2006 14:30

Re: Re: Nevíte, jak mám vysvětlit bláznivýmu pubertálnímu čoklovi, že lidé a hlavně děti nejsou na světě proto,

Jak vidím, tak to vaše nadělení taky není pitbul, ale bambul. Stafordce od našich tak říkali tak dlouho, že už jí to zůstalo a její následnice (ridgebačka) to zdědila taky.
jiný Honza 2.3.2006 14:25

Re: taky bych někdy chtěl mít ty správné rozměry

Dokud jsme měli ještě Tipo, měl jsme problém: otevřel jsem kufr, zavelel Hop!, holky naskočily, já ho zavřel, šel dopředu, otevřel dveře u řidiče a tam na mě čekala Sherry. Tak jsem ji vytáhl, še s ní dozadu, otevřel kufr a Fila vysedla. Zavelel jsem hop, holky naskočily, já zavřel, šel dopředu, otevřel dveře ... No někdy mě to už přestávalo bavit. A pak jsme koupili Fabii kombi s mříží. Otevřel jsem kufr, zavelel Hop!, holky naskočily, já ho zavřel, šel dopředu, otevřel dveře u řidiče a tam na mě čekala Sherry. Manželka vezla něco dlohého a zapomněla namontovat zpáky mříž.
P.S. ke včerejšku: Fila už skoro nekulhá a vyžaduje pobyt venku, což je jí ze zdravotních důvodů zakázáno.
Rpuť 2.3.2006 14:24

Lído, proboha, jak to děláte? Zapřaháte za něj valník?

Já toho našeho cvoka nesmím nechat rozběhnout...A hlavně nesmí bejt náledí, protože jak se nemůžu zapřít nohama, tak je průšvih - eventuelně sebou praštíme oba:))))
Vave 2.3.2006 13:44

Re: Re: Re: Re: Kačenko, mám problém,

Se srdíčky!  no ta musí být úžasná  
Lída Š. 2.3.2006 13:43

Kačere

tak já si Tě zamlouvám na příští výstavu, jo? Jůůůů, to by byla pohoda se tam střídat o 70kg naštvaného Dráčka
Kačer 2.3.2006 12:57

Re: Evo, Kačere - jenže ti Vaši pesanové jsou menší - a když se těch

to je jasný, Blesíno je větší pejsek! Moje holky sice neváží tolik a jsou menší, ale jsou taky dost rychlé. Pitbulové mají velikou sílu, neměla jsem problém udržet dogu Stázku mého kamaráda, ale když mám ty moje dvě na vodítku a přeběhne kočička....:o))) jééje! A co se divím, když Andula na pitbulím srazu utáhla terénní auto.
Kačer 2.3.2006 12:49

Re: Re: Re: Kačenko, mám problém,

Ona roztomilá je převelice, ale přísnost musí být, hárání nehárání. Teď nosí kalhotky se srdíčky :o))) vypadá dost srandovně, taky má jedny s žížalou, ale ty ji tak moc nesedí :o) no je to legrace, už jenom 16 dní!!!
Vave 2.3.2006 12:45

Re: Re: Kačenko, mám problém,

Nenene! Odkládat malování ne - Vašek už teď  vymýšlí strategické přesuny nábytku z jedné přeplněné místnosti do druhé přeplněné místnosti. Z představy, že by plánoval ještě měsíc, mě polévá smrtelný pot! Jak já se té akce děsím, to neumím vypovědět!
Abbie je rozhodně roztomilá, ale když ráno člověk spěchá, jeví se to asi jinak, viď?
Rpuť 2.3.2006 12:43

Evo, Kačere - jenže ti Vaši pesanové jsou menší - a když se těch

mejch bláznivejch chlupatejch 45-50kg rozběhne, tak ho nikdo nezastaví - on s tím má dost práce sám, aby zabrzdil:))))
 
Vave 2.3.2006 12:42

Re: Ještě ke včerejšku:-)

To skoro vypadá na půvabnou Zvířetníkovou hymnu, protože já si to broukala, když jsem vedla Anku na stříhání
Chudinku Aničku jsem objednala na stříhání před měsícem s tím, že v březnu už bude jaro. Ale te´d se klepe jako ratlík a tak jí musím oblékat svetr jako když byly mrazy.
Káč 2.3.2006 12:08

Re: Erdelák Robin

Jejej,  jak tak koukám a čtu kam se na vás všecky hrabe náš Jozefčík Emil, sice taky občas nastoupil do cizího auta, ale vždycky si dokázal vybrat nějakýho pejskomilnýho řidiče. Ten náš žížala vždycky akorát pobavil všecky okolo, dokázal se tvářit velmi nešťastně když jsme ho z toho cizího auta dostávali ven :-)
Teď mi to nahrazujou naše potkanice, sice nenastupujou do auta, ale na záda mému ročnímu synovečkovi
a morčecí slečna už je v tomhle umění dohání.
Kačer 2.3.2006 12:02

Re: Kačenko, mám problém,

Jééé beruško, nebuď smutná, Růža počká, ona stejně je opravdu bláznivá, dneska ráno si usmyslela, že bude bivakovat v Hodkovičkách u plotu toho labradora, kterého jsme viděly spolu, nakrucovala se tam a pak si lehla, že tam jako zůstane. Musela jsem ji odtamtud vyřvat :o( mohli byste odložit malování :o)), já taky letos budu malovat, asi někdy v létě! Vůbec se na to netěším.
Vave 2.3.2006 11:42

Kačenko, mám problém,

dnes večer mi nečekaně přijedou tchýňovi, kvůli očím, a zdrží se mi až do neděle. Vycházka je tudíž silně ohrožena, až je mi za to hanba, že pořád něco ruším a odkládám. Jen se utěšuji tím, že Růžová slečna stejně není ve formě. Ovšem vzhledem k nadcházejícímu malování a úpravě bytu mám další volný termín až za měsíííííc, buéééééé!
Vave 2.3.2006 11:39

Pane Steinere,

Vaše povídání je jako vždy báječné! Stejně jako Vaše smečka. :o)
Vave 2.3.2006 11:37

Re: Jedna naše známá, starší paní, vzala si z útulku boxera.

Teda Rputi, už jsem tu historku od Vás četla, ale opakování jí vůbec nic na kráse neubírá, spíš naopak. :o)
Vave 2.3.2006 11:35

Re: Erdelák Robin

Li! To je ale roztomilá historka! A ta od Kačera taky! :o)
Kačer 2.3.2006 11:29

Re: Nevíte, jak mám vysvětlit bláznivýmu pubertálnímu čoklovi, že lidé a hlavně děti nejsou na světě proto,

Rputiiiii! To jste mně udělala velikou radost, že bláznivýho psa nemám jenom já! Teď je to sice Major, ale kdysi ještě na Žofíně Andula jezdila s dětmi na klouzačce. Byla tam taková veliká kamenná skluzavka, lezlo se na ní po schodech, takže Anča v pohodě vyběhla nahoru a sjela dolů, maminkám se to tuze líbilo, akorát když se dozvěděly, že to co se klouže s dětičkama je pitbul tak trochu znejistěly, ale měly jí rády, akorát jsem občas musela platit prokousnuté míče. Abbie je totální poděs, a když se před 14 dny rozhodla utéct do mateřské školky, nebylo mi nejlépe, děti pištěly radostí "PEEEEJSEEEEEEEEK!" a já jí vůbec nemohla odvolat :o\\
Kačer 2.3.2006 11:22

Re: Erdelák Robin

:o))))) to je dobrý Lído! Andula je taky automobilová psice, onehdá prošla sousedovým autem. Měl obě zadní dveře otevřené a ona hupsla dovnitř, přelezla přes sousedovu manželku která něco hledala v tašce a sedla si vedle ní :o) Naštěstí mají Anču rádi, tak se to oběšlo bez nadávek na moji osobu, pochopitelně jsem se omluvila a houkla na Andulu, která velmi nerada vylezla ven.
Vakandi 2.3.2006 11:07

Tak to je skvělé :-)

Indy si vyčkal na svoji příležitost a když byl honěn kočičák tak hupky  akorát by mě ranila mrtvice, kdyby se za mnou najednou při jízdě objevil.....
Ten můj jouza, se nacpal do kufru od Daewoo Matiz ( auto na nákup tzn. s hypermarketu se do kufru vejdou tak 3 tašky) když jsem se nekoukala a pak z něj nemohl vylézt, tak jsem ho tahali ven dva....
Eva P. 2.3.2006 10:42

Re: Nevíte, jak mám vysvětlit bláznivýmu pubertálnímu čoklovi, že lidé a hlavně děti nejsou na světě proto,

Rputi nam se to stalo parkrat taky..
Deti taky jecely, sice vetsinou nadsenim, ale strach ty ucitelky chapu  zvlast po medialnim sileni kolem vetsich psu (ne ze by ti mali byli andilci )
Ale kdyz jsem zacala jecet, dostaly strach i ty deti, co byly nejdriv ze psu nadsene, takze jsem to pak resila tise a razne  bohuzel nasi boxeri deti zboznuji, takze vysvetlovat jim to je jako me ucit vyssi matematiku
Eva P. 2.3.2006 10:32

Re: Jedna naše známá, starší paní, vzala si z útulku boxera.

To je boziii
Taky mame boxery a tohle chovani na ne presne sedi!
Jakmile si nejak nemile zapamatuji tvar a vubec vzhled auta/cloveka/veci, zustane jim to roky a roky. A naopak, kdyz si neco/nekoho zamiluji, lide a veci jim podobne strezte se
ale jsou to nasi milackove..
Lída Š. 2.3.2006 10:28

Re: Re: Re: Re: Erdelák Robin

Statečný pejsek? Nemohu do komentáře napsat jak jsem ho pak titulovala:-)))))) A sebe taky....