18.5.2022 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

KOČKY a PSI: Hra na schovávanou

Jednoho krásného dne se Jana chystala vyrazit za klientem. Připravila si všechny papíry, notebook a další věci a vyjela autem z garáže. Když zavírala garážová vrata, právě se vzbudil náš zrzavý kocourek Ferda.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Rpuť 2.3.2006 10:25

Nevíte, jak mám vysvětlit bláznivýmu pubertálnímu čoklovi, že lidé a hlavně děti nejsou na světě proto,

aby si s ním hráli?
Byli jsme včera s Bleskem na procházce a potkali jsme paní učitelku s několika, cca 10 letými, dětmi. Blesíček okamžitě zajásal, že má kumpány do hry a začal je obíhat. Na žádné z nich sice neskočil, ale děti se bály a vřískaly, paní učitelka ječela, já řvala jak na lesy - bez možnosti toho vola chlupatýho chytit, protože to považoval za náramnou jundu.  Vždycky na povel přiběhnul, oběhl mě třetí kosmickou rychlostí a běžel znovu zkusit, jestli si s ním přece jenom někdo nezahraje na honěnou. Když zjistil, že děti jsou nepoužitelné, tak jim aspoň šíleně vynadal. Ještě, že ta úča byla rozumná a nechala si vysvětlit, že jim nic neudělá. Nutno dodat, že jsme byli na procházce v "divočině", kde bych tedy školu na výletě nečekala
Fallowa 2.3.2006 10:02

Re: Re: Re: Erdelák Robin

Statečný to pejsek - kdo jiný by dobrovolně vlezl do policejního auta?
Xerxes 2.3.2006 9:40

Re: Re: taky bych někdy chtěl mít ty správné rozměry

Když já jsem opravdu trošku nešikovný (pořád mě srovnávaj s aktivitou hýřící Aronkou), a asi za to můžou i ty moje nemocný záda. Navíc já bych si nedovolil z auta vystoupit oknem i proto, že se to nedělá. Já už jsem prostě takovej balík...
Beňa 2.3.2006 9:35

Bravo Indy!!!

Tedy koukám, že je Indy pěkný špion!!! To by mě asi kleplo, ten pohyb v zrcátku... Moooc šikovně si zařídil výlet . Náš Sunny taky hrozně rád jezdí autem. Když někdy v autě čeká, přesune se okamžitě na místo řidiče a tváří se hrozně důležitě. JSEM PAN ŘIDIČ!!! Zato Gileček by nikdy takový kousek jako Indy nedokázal,  do auta dobrovolně nevleze ani za zlaté prase!!!
Lída Š. 2.3.2006 9:29

Re: Re: Erdelák Robin

 To ne:-) Legitimovaná jsem byla já a taky přišlo poučení, že má být pes na vodítku....Náhubek měl.
Fallowa 2.3.2006 9:13

Re: Jedna naše známá, starší paní, vzala si z útulku boxera.

Já být na místě saniťáka,odnesli by na nosítkách mně - ani by nepotřebovali narkózu...
Fallowa 2.3.2006 9:11

Re: Erdelák Robin

Doufám,že nebyl zatčen :o)))
Rpuť 2.3.2006 8:46

Jedna naše známá, starší paní, vzala si z útulku boxera.

Beníček k paničce nesmírně přilnul a to ta, že ji nechtěl nikomu půčit a všude musel být s ní. I stalo se, že panička onemocněla a odvezla ji sanitka. Náhradní panička musela bydlet s Beníčkem v bytě a chodit s ním na procházky, ale Beníček byl k neukonejšení. Jednou se takhle vraceli z procházky - a v ulici stála sanitka.
To je to auto, co mi odvezlo paničku, načuřil se Beníček - zařval jak lev, vletěl do sanitky, vyhnal saniťáky, sednul za volant a tvrdil, že nedá, dokud mu paničku nevrátěj. Přemlouvali ho, lákali, všechno marné, Beníček s takovejma lumpama neměl slitování. A tak musel přijet veterinář s narkotizační puškou, spícího Beníčka naložili saniťáci na nosítka a odnesli na pelíšek.
Ale od té doby, chodili, i s paničkou, kolem sanitek obloukem.
Lída Š. 2.3.2006 8:39

Re: taky bych někdy chtěl mít ty správné rozměry

Hele, to chce kousek šikovnosti! 70 kg Dráček vystoupil z Favorita oknem u řidiče a ani mu nevadilo, že Jirka ještě sedí u volantu
Xerxes 2.3.2006 8:30

taky bych někdy chtěl mít ty správné rozměry

Teď už chápu, proč se pěje Kočka leze dírou (to váš kočičák), pes oknem (to Indy). Já bych taky chtěl někdy nastoupit do auta oknem , ale asi by to muselo být to přední...Ale teta Aronka dokázala jednou vysoupit otevřeným předním okýnkem, když měla pocit, že se páníci vykecávají příliš dlouho a je třeba je popohnat. A dokázala to tak šikovně, že neudělala na autě ani škrábanec (a i když to byla jemná čubička, tak těch svých 65 kg měla...)
Lída Š. 2.3.2006 8:15

Ještě ke včerejšku:-)

Když jsem byla na procházce s holkama, uvědomila jsem si, že do luk a polí z plna jrdla pěji starý hit: Už troubějí, už troubějí, na horách je lenin.....
Lída Š. 2.3.2006 8:12

Erdelák Robin

jízdu autem miloval! Co na tom, že v té době jsme ještě auto neměli! Cpal se nejenom do vozů našich přátel, rovněž jsem musela na procházkách hlídat, aby nenastoupul do cizího otevřeného auta. A přece se stalo:-) To si takhle špacíruju po chodníku v přesvědčení, že je Robin kousek za mnou. Kousek dál stálo zaparkované policejní auto a představte si, že tam měli na zadní sedačce taky erdela! Bleskla mi hlavou myšlenka - Od kdy ma policie erdeláky? A proč se ten pes tak chechtá a vrtí ocáskem? Samozřejmě to byl můj Robinek:-)))))))))
Alča 2.3.2006 7:16

Pane Steinere

to je dobře, že jste zase napsal na zvířetník o Indym - na fotce je úžasný a určitě se mu u Vás dobře daří.
To naše psice-zrzavice na sklonku svého života hodně špatně viděla a přitom  velmi ráda cestovala autem. Jednou byla na volno, já se zapovídala s jednou pejskařkou a když jsem hafušku posléze sháněla, nikde jí nebylo. Začala jsem detektivní pátrání ve spirále a už jsem měla černé myšlenky na pejskovou polámanou, zardousenou, ukradenou ... Najednou se přiřítila starší škodověnka, prudce zabrzdila a ze dveří tryskem vypálila naše psice, doprovázená nadávkami řidiče na vtěrné cestovánímilovné psy, kteří se nasomrují do úplně cizího auta a pak z toho má jeden skoro smrt za volantem ... Naše psice ale vypadala velmi spokojená, tato projížďka, byť velmi krátká a dobrodružná, za to určitě stála.