20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

KOČKY: A budou zase Krabice!

Dosmýkala jsem domů velikou krabici ze zoohitu a než jsem si odpočinula, ozvala se Majolenka. Pitý, budou letos zase Krabice?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Š. Matyášová 14.12.2018 12:07

Re: To je kouzelný čtení!

Kačence jsme říkávaly s EvouB - Cibulka a "francouzky" to znělo "le Sibul" ! A Káča se pyšně nafukovala....

Z. Vave 14.12.2018 17:45

Re: To je kouzelný čtení!

Já si s nimi povídám, když přijdou, ale tak jako Sharka určitě ne. :) A výhradně česky, protože jsem člověk jenom jednou. :)

Z. Lika 14.12.2018 9:11

Úplně slyším

Úplně slyším, jak jí fungujou ledviny... :DD

Přesně jak Sharka píše, kočky se rozmluví u člověka, dokážou vystihnout i intonaci, třeba takové "haló" je naprosto přesné, o "ne-e" a "pa" nemluvě.

U nás taky budou Krabice. A hlavně Papíry a Mašličky. S dárky pro kočky se už nenamáhám, speciálním tunelem pohrdli a večer strávili v hromadě obalů. Nováček uvidí první Vánoce, tak jsem na něj zvědavá. Jestli nám vydrží strom :-)

Sharko, moc pěkně napsáno. Málo platný, už se to blíží.

O. Joklová 14.12.2018 11:33

Re: Úplně slyším

jak to že krabice a papíry a mašličky???? to všechno dohromady jsou přece Krabice!!!!! :-))))))))

o osudu stromečku potom napiš, ostatně i já tu budu mít letos nováčka :-DDDDDDDD

Z. Matylda 14.12.2018 7:32

Teda Sharko,

když si představím, že bych měla užvaněnou Adélu naklonovanou, tak by mě asi kleplo. Navíc dneska v noci natahala utěrky z kuchyně o patro vejš ke dveřím ložnice- chtěla tím snad něco naznačit?

Krabice u nás proběhnou v hojném počtu zúčastněných, což kočky pozorují obezřetně a psice s nadšením- pozor si dávají jen na dvouletého synovce, u kterého pořád nemají jistotu, že ho čtou dobře :)

Š. Matyášová 14.12.2018 8:26

Re: Teda Sharko,

asi do ložnice pode dveřmi táhne..nebo chtěla vytírat :-D

U nás jsou ukecaní všichni, způsobila jsem si to sama, že na ně pořád mluvím a jim je blbý mlčet :-D

Z. Matylda 14.12.2018 8:42

Re: Teda Sharko,

Ty dveře jsou otevřený, mám otevřeno skoro všude... Oriáš ani nemňouká, on tak jako divně vrže :)

Š. Matyášová 14.12.2018 8:54

Re: Teda Sharko,

to vlastně kocour taky, vrže- skřípejednou jsme ho slyšel ai syčet- když se chytil do gumičky od mávátka a nemohl vytáhnout packu...

Z. Xerxová 14.12.2018 6:36

hezký den

hezký pátek všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) ...

neuvěřitelná banda Žralůčků. A je úžasný, že se najde i host na hlídání... aby jich nebylo doma málo :o)

Š. Matyášová 14.12.2018 8:24

Re: hezký den

občas u mne bydlej venkovní kočky a kocouři, když je dávám kastrovat...