Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PŘÍRODA: Eliška s velkýma ušima

Už jsem se hodně dlouho nedostala k tomu, abych něco sepsala, ale asi nastal ten pravý čas. Poslední přírůstek do naší smečky je totiž hooodně speciální… Sedí mi na opěradle křesla, obrovské uši nastražené a pečlivě sleduje, jak na monitoru přibývají písmenka
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VG

V. Glover

15. 12. 2017 22:07
Ty uši!

Je možné, že vaše Eliška má poměrně největší uši v celém světě? Je krásná a roztomilá, snad si najde nový domov kde bude spokojená a další zdravotní problémy se jí už zdaleka vyhnou. Je to moc zajímavě a krásně popsané Lucko, jako vždycky.

0 0
možnosti
MS

15. 12. 2017 7:38
Tak ať se malé ušatici daří .

Krásný článek o nádherném zvířátku.

Ať se Elince v ZOO líbí.

0 0
možnosti
LV

L. Vaňková

14. 12. 2017 20:40
A jedna dobrá zpráva

Včera padlo rozhodnutí, že Eliška v lednu odejde do jedné z našich soukromých ZOO. Seženou jí parťáka a vybudují expozici, ať jsou ušíci spokojení. Zatím to bude na zkoušku, uvidíme, jak zvládne změnu prostředí. Pokud by měla problém, vrátí se samozřejmě domů.

0 0
možnosti
ZL

Z. Lika

14. 12. 2017 20:45
Re: A jedna dobrá zpráva

Tak hlavně ať tam má sucho a teplo, ušatice jedna. Předpokládám, že někdo z personálu se obětuje a nechá po sobě v noci skákat, ať si lépe zvyká :-)

Přeji, ať se jí tam opravdu líbí.

0 0
možnosti
LV

L. Vaňková

14. 12. 2017 19:18
Já i Eliška moc děkujeme!

Milí zvířetníčci, moc děkujeme!

Přes den jsem nestíhala ani otevřít počítač, tak se hlásíme teprve teď. S těmi zvířecími miminky je to trochu jinak - pokud má prcek chuť do života a sílu bojovat s nepřízní osudu, jde všechno tak nějak samo. A když chuť do života chybí, sebelepší odbornost a vybavení je na nic. Stalo se mi, že nádherné silné kotě levharta po třech dnech bez zjevné příčiny, přestalo fungovat, zatímco jeho o třetinu menší sourozenec, který ze začátku neměl ani sací reflex v klidu a bez problémů vyrostl pořádného levharta. Stejně tak mangustička, která se narodila s váhou 5 gramů a měřila asi tři centimetry ani na vteřinu nezapochybovala o své důležitosti pro další chov a dneska je z ní hrdá matka sedmi dětí.

0 0
možnosti
ZM

Z. Matylda

14. 12. 2017 18:34
Milá Lucko,

báječně jsem si početla a naladilo mě to do vlídnější nálady :) Jelikož jsem od půlnoci do půl desáté ráno pomáhala nakládat slepice do klecí k odvozu na farmu, nejsem dnes zvířatům (kromě svých) příznivě nakloněna- strávila jsme noc nošením slepic za pařáty. Ale až mě přestane bolet krk, záda, ruce, nohy a přestanu tak strašně soplit a mít zateklé oči, tak to bude lepší :)

0 0
možnosti
ZJ

Z. Jenny

14. 12. 2017 19:39
Re: Milá Lucko,

Chůďa moje,zas... ratý slepice. Betynka MacDonaldová měla pravdu.

0 0
možnosti
ZV

Z. Vave

14. 12. 2017 18:18
Milá Lucko,

Tvá lištička je kouzelná a já věřím, že se pro ni dobrý domov najde.

Jsi neuvěřitelná, co všechno už jsi za ty roky odchovala! Máš dar a využíváš ho v plné míře, navíc přidáváš spoustu obětavosti a hromadu práce, obdivuju Tě.

0 0
možnosti
ZN

Z. Nítkovská

14. 12. 2017 18:07
Novodobá

archa Noemova u Lucky. Máte celá rodina můj velký obdiv - těch mrňavých všetečků, které jsi vypiplala!

Její Ušatost Eliška je opravdu kráska, z těch očí se dá číst.

0 0
možnosti
DR

D. Ruščáková

14. 12. 2017 17:26
Lucko,

jsem si jistá, že Sv. František se tam nahoře radostně usmívá, kdykoliv se na tebe podívá:))jsi úžasná, to vím už dávno. Tvé články mě baví, fotky jsou úžasné (chichi, širokoúhlé uši! Malá Fenka Eliška je kouzelná) a vnímám, jak vcelku jednoduše zmíníš činnosti, které jsou únavné až vyčerpávající - péče o miminka nikdy není snadná, natož když nemají mámu. A ty znovu a znovu převážíš váhy osudu ve prospěch života těch mrňousků. Opravdu tě obdivuju!

0 0
možnosti
ZJ

Z. Jitur

14. 12. 2017 16:26
krásná...

...fenčí holčička. Díky za starostlivost, kterou jste všem sourozencům věnovali, je to neskutečná práce, trpělivost, láska, a kdovíco ještě, ale ten pocit, když se to zadaří, to se musí zažít... musí to být nádhera!

0 0
možnosti
LV

L. Vaňková

14. 12. 2017 19:22
Re: krásná...

Často se mě lidi ptají, jestli mi není smutno, když pak tyhle chlupaté děti odcházejí do nových domovů. Odpověď zní ne. Ten úplně nejlepší pocit mám, když vidím, že se prcek začlenil do party sobě rovných a funguje tam stejně, jako kdyby ho vychovala máma. Teprve v tu chvíli považuji bitvu za vyhranou :-)

0 0
možnosti

E. Šusová

14. 12. 2017 14:28
Lucko - mám dotaz

Je vůbec něco, co jste ještě doma neodchovávali?? :-)

Moc gratuluju k dalšímu zdárnému odchovu a k tomu, že se podařilo z Elišky odchovat a vychovat krásnou fenčí slečnu. Moc jí přeju do budocnosti, aby našla tak dobrej domov, jako má teď.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz