8.12.2019 | Svátek má KvětoslavaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ČLOVĚČINY: Ferda, Packa a ostatní protinožciŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 37, poslední: 1.2.2007 17:19, přehled diskusí

Zdravím G. Švehlu a gratuluju k návratu na stránky NP :-) Bohužel již nefunguje vaše poslední adresa (optusnet), na kterou jsem psala před 3 lety. Ferdovi posílám hubičku na čumičku a prosím, ozvěte se. I.Procházková, druga@centrum.cz:
Autor: Iva Procházková Datum: 1.2.2007 17:19

Zdravím G. Švehlu a gratuluju k návratu na stránky NP :-) Bohužel nefunguje vaše poslední adresa (optusnet), na kterou jsem psala před 3 lety. Ferdovi posílám hubičku na čumičku a prosím, ozvěte se, mejl se mi vrátil zpět. I.Procházková, druga@centru:
Autor: Iva Procházková Datum: 1.2.2007 17:16

apina má pravdu:
Autor: baty Datum: 30.1.2007 18:50

vy umíte skvěle koukat a krásně o tom psát, Klokánsko je dalekánsko a nám už není dvacet,dále jsme tu i úplně čerství internetníci, co přišli o minulá vyprávění,jakož i číst si něco od chytrého vrstevníka, který v životě něco dokázal, je fakt radost. A vůbec,pane Švehlo, neprchat!

Huraaa:
Autor: Hanako Datum: 30.1.2007 17:57

Vitejte zpet pane Svehlo!!! Uz sem mela strach kam jste se podel. Pamatuju Vase clanky jak na Psu tka i Dumce. Tam bylo kraaasne video kocourka Packy s Hafanem. Ale mela jsem dojem ze jste nekolikrat psal i o nejakem rezavem kocourkovi?? Nebo si to uz za ty roky pletu. Tesim se na dalsi povidani!!!

Pane Švehlo,:
Autor: Ejška Datum: 30.1.2007 17:05

díky za Váš návrat, je príma, že jste tak trochu odložil toulavé botky, Dumka byla boží, čítávala jsem jí já nepisálek natěšený;-D, pozdravení do Modrých hor a prosím, pište ......VV:-D

pane Švehlo díky:
Autor: Apina Datum: 30.1.2007 16:06

Pane Švehlo, už jsem si mnohokrát říkala, kampak jste asi zmizel. Pravidelně jsem četla Vaše vyprávění na Zvířetníku i Dumce, pouze jsem byla dlouho v kategorii "mlčící čtoucí", jak to krásně nedávno vyjádřila paní Ruščáková. Budu moc ráda za Vaše další příspěvky, věřte, že ani internet nezprostředkuje tak krásně dojmy od protinožců, jako vyprávění přímo  zúčastněného a ne každý se může z nejrůznějších důvodů vydat na druhou polokouli naší matičky Země, i když je to určitě pro mnoho lidí snadnější než před pár lety. Tak, prosím velice, pište.

Re: pane Švehlo díky:
Autor: alimo Datum: 30.1.2007 19:07

Se mnou to bylo taky tak, a protože už zase musím prchat, tak s dovolením jen připodepisuji:-)

Pane Švehlo.:
Autor: JoVovi Datum: 30.1.2007 14:28

8-oPane Švehlo, přijďte častěji mezi nás mužský, je nás tady málo. 8-oR^

Pane Švehlo,:
Autor: kocourová Datum: 30.1.2007 12:12

také patřím k pamětníkům a proto jsem moc ráda, že jste se vrátil a věřím, že budete do Zvířetníku opět přispívat vašimi krásnými a milými články. Pro mě bylo vždycky potěšením si o vaší smečce a zážitcích z Modrých hor přečíst.

Pane Švehlo,:
Autor: jiný Honza Datum: 30.1.2007 11:37

moc dobře si vás pamatuji z Dumky i Zvířetníku, vaše povídání vždycky bylo milé, psané krásnou češtinou a stálo za přečtení. Když jste se "ztratil", měl jsem zato, že je to na chvíli. Jenže čas letí, co sejde z očí, sejde z mysli a tak už jen občas jsem vzpomínal na toho milého pána od protinožců. Snad došly nápady, snad je otráven některými "radílky", říkal jsem si.

A teď jste zpět. A vím proč. Ani nevíte, jak jsem rád. A jak se těším.

Jsem ráda,:
Autor: Alex Datum: 30.1.2007 11:14

že se obavy o prolétnutí na Zvířetníku, nepotvrdily. Těším se opět na Vaše poutavá vyprávění nejenom o smečce, ale i na Rozcestníku se najde místečko. Celé Vaší rodině včetně chlupatců přeji zdravíčko a pohodu.

Teším sa z vášho návratu:
Autor: Katka Datum: 30.1.2007 10:58

Ako jeden z pamätníkov vašich článkov som si za tie roky zopárkrát spomenula na Ferďasa a Packu, ale aj na články o pavúkoch a iných potvorkách, ktoré žijú oproti.

V tejto chvíli mám opäť pocit, že život je kruh a všetko sa vracia. Len treba mať dostatok trpezlivosti.

Veľmi sa teším na ďalšie články.

Pane Švehlo:
Autor: Heduš Datum: 30.1.2007 10:01

to snad nemyslíte vážně, že už to jsou skorem 4 roky, co jste naposledy publikoval na Zvířetníku 8-o Mně to přijde jako včera, když jsem četla Vaše perfektně formulovaná a zejména vtipná vyprávění :-) Vždy jste psal velmi poutavě a já se na Vaše povídání moc těšila!

Takže - za mou osobu - říkám, ano ano ano, pište,  pište, pište.

A díky za to:-)R^

Nádhera!:
Autor: tosca Datum: 30.1.2007 8:48

jako vždy. Jsem ráda, že jste zpátky na Zvířetníku. :-) Jak je vidět, v klokánii se pořád něco děje. A co se týká dostupnosti informací ... víte, je pravda, že informace lze dohledat a vyčíst, ale ono jde i o to, jak jsou podané. A ne každý umí informace podat tak, aby se dobře četly. A to Vy umíte :-)Díky za nové fotky .... a jen tak mezi námi .... máte šikovného vnoučka :-)

Pane Švehla:
Autor: MČ Tečka Datum: 30.1.2007 8:24

Vaše dřívější vyprávění....ještě ho mám schované...

mooc hezké...:
Autor: Romana Datum: 30.1.2007 8:23

také nepatřím k pamětníkům, ale moc se přimlouvám  za další pokračování článků o tom krásném kousku (spíš tedy kusu :-)) země... Tam se nikdy nepodívám, tak aspoň takhle skrz povídání a krásný fotky...:-) Vaše smečka je fajn, rozesmátý vnouček i zasněný Ferda, a Packa samozřejmě taky ..

Re: mooc hezké...:
Autor: terra Datum: 30.1.2007 10:31

Já s sem s dovolením přilípnu, protože to, co napsala Romana, bych mohl napsat taky. Nepamětník a nelétavec, nemám šanci se kdy k protinožcům dostat a na vlastní oči vidět. Pane Švehlo, moc se těším na další povídání o Vaší skvělé smečce a pro mě neznámé zemi - a mám stejný dotaz jako kdosi přede mnou: myslíte, že někdy bude možné i tady u nás nahlédnout do těch tisíců fotek a kilometrů videa? Jak já bych si početl... A pokoukal...

Skvělé,:
Autor: Vakandi Datum: 30.1.2007 7:54

jste zpět R^ díky za povídání.

Nejsem pamětník,:
Autor: Olčava Datum: 30.1.2007 7:27

čtenář jsem zcela nový, no tak dobře už ne tolik, ale slibuju, že budu čtenář nadmíru věrný a hurá, už se těším na další vyprávění. A to dnešní představení se je moc pěkné. Děkuji:-)

A ten Ferda a jeho "psí" pohled......:-)V

Já mám dnes velkou radost.:
Autor: Zdena b.p. Datum: 30.1.2007 7:27

Pane Švehlo, jsem opravdu ráda, že to nedávno nebyla jen taková včelička pátralka, ale že jste se tu objevil i dnes. Moc se těším na vaše povídání a ještě úžasnější fotky. Znám vás i z Dumky.

Nádhera:
Autor: Karolína Datum: 30.1.2007 7:26

Sice jsem předchozí příspěvky nečetla, Zvířetník jsem objevila poměrně nedávno, ale o to víc se těším na další povídání! Packa je krásný čičin. Tím se nechci dotknout ostatních zpodobněných z rodinné smečky, ale já jsem zkrátka na ty kočky!

A hurá na další povídání, dneska se to kočičími obrázky jen hemží, to bude počteníčko u ranní kávičky, než vpadnu do procesu!

Re: Nádhera:
Autor: Karolína Datum: 30.1.2007 7:27

A zapomněla jsem pochválit dokonalou češtinu!!!!

už se těším:
Autor: zana Datum: 30.1.2007 7:24

Ty náznaky povídání o pouštích byly véélmi zajímavé:-). A smečka vypadá moc sympaticky i pro nepamětníky.

Pane Švehla,:
Autor: Zkumavka Datum: 30.1.2007 7:21

 protože se teprve seznamuju s vaším psaním,zajímalo by mě,jestli si budeme i my tady mit možnost vaše dlouholeté poznatky ,zajímavosti někde přečíst.To ,jak popisujete vaše cesty  by určitě zajímalo mnoho lidí . V

Díky za seznámení s vaší rodinou i kamarády zvířecími.

pan Švehla asi spinká :-):
Autor: Beda Datum: 30.1.2007 7:16

myslím teď (kolik je tam přesně hodin??8-o), ale ráda bych ho uvítala opět zde a ještě připomenu, že si moc dobře pamatuji jeho video Ferda a Packa!! - zcela mě tehdy totiž uchvátiloVV, jen ho nějak nemůžu dohledat (v počítači ho nemám):-( ... doufám, že nám bude psát dálR^

juuuuuuu, tady je dnes zakočkováno:-)R^VV... to je úžasné, akorát já teď mizím k zubodrovi - ale jen na prevenci;-P a pak budu snad dnes i nakukovat:-D ... sice mám jinou, ehm, práci (viď, Vave;-D) a taky mě "málo" bolí záda, takže si na mě v noci Nyny lehla tak, že jsem měla venku celá ramena a nějak mi jedno namrzlo či coRv .... ale nevaaaa, hlavně aby se KOČIČCE hezky leželo, že ano, milí kočkaři?:-)

Re: pan Švehla asi spinká :-):
Autor: tosca Datum: 30.1.2007 9:07

Bedo, já si video nepamatovala a proto jsem požádala o pomoc "přítele Googla".... je to ono?

http://dumka.info/dumka03/0306dum.htm videa jsou skoro až na konci a jsou úúúžasná :-) a moc se mi líbí zvukové pozadí u druhé půlky z nich (Hotel Modrá hvězda, nemýlím-li se ) :-)

Re: Re: pan Švehla asi spinká :-):
Autor: Heduš Datum: 30.1.2007 10:03

super Tosco!! díky moc :-)

díky, tosco!:
Autor: Beda Datum: 30.1.2007 10:10

jo jooooo, to je ono:-)!R^ ... jsi moc šikovný internetový vyhledávač;-D, já věděla, že to bylo na Dumce, ale nemohla jsem to hledat (a stejně - kdoví, jestli bych našla) ... hned si to zas pustím:-)

Re: Re: pan Švehla asi spinká :-):
Autor: jenny Datum: 31.1.2007 8:38

Tosco, moc díky !!! Čtu jako divá, už se těším na pozdní večer kdy budu mít trochu času na větší počteníčko R^.

Srdečně vítám zpět:
Autor: Alča Datum: 30.1.2007 6:58

a těším se na cokoliv z Vašich končin - moc pěkně vyprávíte a Vaše fotky jsou též krásné ...V